Jump to content
vend vähk

Vend Vähk MEHED JA NAISED EILE JA TÄNA

Recommended Posts

08.mai 2018

Tere sõbrad! 

Jälle mõned päevad edasi liikunud ja just käisin lastega jalutamas ning mõnusat kevadsooja nautimas. Paari tunni pärast trenni- täna on natuke jõusaali ja lisaks military pump. Military Pumpist tegin kunagi ka väikese tutvustuse, aga tuleb tunnistada, et aja jooksul on see programm muutunud palju põnevamaks. Kehakaal nüüd viimase nädala jooksul olnud enam-vähem 87 kg peal, aga võtan veel maha.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

13.mai 2018

Vanasid sauruseid on alati tore vaadata koos noortega hullamas. oleme ausad- selline video motiveerib looma välja laskma:

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15.mai 2018

Tere sõbrad!

Hull suvi tuli välja ja teinekord on nii, et mai on oluliselt soojem ja ilusam kui järgmised 3 kuud... ausalt, mina ise juba ootan vihma, mis peseks puhtaks kogunenud tolmu ja siis muidugi hakkab rohi veel kiiremini kasvama. minu ema elab USA-s, Ohios ja sela on praegu üldse 35 kraadi sooja. Selle kuumaga on nii, et vähemalt minul ei ole suure palavaga erilist söögiisu ja kehakaal kukub. kui kehakaal kukub, siis on ka vorm parem. Veel umbes kuu aega tagasi kaalusin 83-84 kg, nüüd stabiilselt 86 või alla selle. Loomulikult on tõusnud kõik vastupidavusnäitajad ja ka jõunäitajad on samad, mis 8 kg raskemana... 

Täna on mul jõusaal ja Military Pump.

Eile saime perelisa- 5 vahvat kääbusbullterjeri kutsikat ja need tegelased võtavad ka mõnusalt aega ja energiat. praegugi istun koerakoonlastega kodus ja lisaks ka muidugi enda ühekuune beebi Frederica. 

Igav ei tohi olla!

Ok, lõpetuseks ka üks pilt, mis vägagi hästi iseloomustab lääne järjest süvenevat suunda. Kurb.

1980.jpg.ff0495e0aa9bf40f802301f451f18bec.jpg

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On 5/15/2018 at 15:32, Angelo ütles:

Miks läänes mehed ei nuta?

Nad kardavad, et ripsmedušš läheb laiali :)

Väga hästi öeldud :D

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Viimati Sirvimas   0 liiget

Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.