Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Kohtumine Van Dammega

Recommended Posts

Mul ka siin plaanis üks ebaterve kaalulangetus ja tõus 24 tunni lõikes... Küll kirjutan kui kätte jõuab:P

Soovin sulle edu selles ebaterves ettevõtmises! Ma ise olen viimased päevad pühendunud uute BODYPUMP ja CXWORX programmide õppimisele ja kõik ülejäänud on teisejärguline :rolleyes:

Mul ka siin plaanis üks ebaterve kaalulangetus ja tõus 24 tunni lõikes... Küll kirjutan kui kätte jõuab:P

Kuna paljud sama spordiala (MMA) harrastajad seda vahetult enne võistlusi harrastavad, siis täiesti huvi pärast küsin, et kas selline lähenemine on ka põhjendatud? Ma saan aru, et on vaja enne võistlusi ruttu võimalikult madalasse kaalukategooriasse mahtuda aga kas näiteks pikemale perioodile planeeritud dieedist poleks sportlikus mõttes rohkem kasu? Edited by htilga

Maadlejad pidid ka end enne kaalumisi tühjaks treenima. Ringvaates isegi Hermaküla tegi järgi ja kaotas ka seal mitu-mitu kilo. Seal ütles ka, et sellega võivad ainult professionaalsed sportlased tegeleda, aga kuidas ta organismile pikemas perspektiivis mõjub ja tõesti kas ei oleks mõttekam kaalu hoida kindlas kohas või on "rasvasemana" parem treenida?

Kuna paljud sama spordiala (MMA) harrastajad seda vahetult enne võistlusi harrastavad, siis täiesti huvi pärast küsin, et kas selline lähenemine on ka põhjendatud? Ma saan aru, et on vaja enne võistlusi ruttu võimalikult madalasse kaalukategooriasse mahtuda aga kas näiteks pikemale perioodile planeeritud dieedist poleks sportlikus mõttes rohkem kasu?

Ilmselt mitte. Kõik on väga individuaalne. Kulturismis on ju ka teinekord enne võistluseid võistlejate kehakaal kaalumisel 4-5 kg kergem kui laval... kaalu aetakse ainult selleks, et kergemas kategoorias võistelda ning kes suudab laadimisega edukalt taastuda, siis need on kergemas kaalus paremas seisus võrreldes nendega, kes terve elu kärbeskaalus on olnud. Muidugi on ka erandeid. :rolleyes:

Mu küsimus seisnes pigem selles, et kas näiteks 10kg on MMA kaalumiseks mõistlikum kaotada 3 päeva või 3 kuuga ;)

Mitte et ma vastust ei teaks, vaid ootan jrx'i selgitust, miks paljud selle spordiala harrastajad esimest varianti eelistavad.

Edited by htilga

No VV tegelikult ütles nii nagu on. Selline praktika paneb võistlushetkeks profi-MMA's paremasse seisu. Loomulikult on seal kuskil piir - 10 ja rohkem % kehamassist 3 päevaga on juba üsna ekstreemne. 5% kehamassist viimase 24 tunni jooksul aga tavaline...

Maadlejad pidid ka end enne kaalumisi tühjaks treenima. Ringvaates isegi Hermaküla tegi järgi ja kaotas ka seal mitu-mitu kilo. Seal ütles ka, et sellega võivad ainult professionaalsed sportlased tegeleda, aga kuidas ta organismile pikemas perspektiivis mõjub ja tõesti kas ei oleks mõttekam kaalu hoida kindlas kohas või on "rasvasemana" parem treenida?

Rasvasem- järelikult libedam :P

Nonii. Täna siis BODYPUMP85 presentatsioon läbi ja homme keskpäeval uue CXWORX10 programmi tutvustus. Kerge PROMIX sisse ja magama. Tuleb põnev päev ja palju surmaeelseid oigeid :rolleyes:

23.märts 2013.

Täna tegin siis Eedenis uue CXWORX10 programmi tutvustuse ning selle programmi kohta ainult kiidusõnad! Eile õhtul oli meil kulturismigrupiga järjekordne pildistamine ja sain natuke eksklusiivset materjali ka:

post-50-0-89047400-1364073874.jpg

Tahest-tahtmata meenus seline vahva laul:

:P

23.märts 2013.

Täna tegin siis Eedenis uue CXWORX10 programmi tutvustuse ning selle programmi kohta ainult kiidusõnad! Eile õhtul oli meil kulturismigrupiga järjekordne pildistamine ja sain natuke eksklusiivset materjali ka:

post-50-0-89047400-1364073874.jpg

Tahest-tahtmata meenus seline vahva laul:

:P

Eks seegi lugu räägib väiksest Tartu linnakesest :D

Eks seegi lugu räägib väiksest Tartu linnakesest :D

Igav meil ei ole! :P

26.märts 2013

Jah, juba 26-s märts. Päike on, aga kevadet ei ole. Täna andsin kaks bodypumpi trenni ja see niiöelda tsükkel sai läbi kui pühendusin uute kavade õppimisele. Eks uus bodypump tekitab vanemate käijate seas erinevaid emotsioone ja arvamusi. Oleme ausad- uus kava on alati huvitav, aga viimane programm ei ole just eriti raske. Õnneks on nii mõneski harjutuses mänguruumi kus kasvõi viieosalise seljaharjutuse võiks sujuvalt muuta üheosaliseks kui pauside asemel teha superaeglaseid jõutõmbeid. Homme püüan võimalusel ka oma lõuatõmbeprojekti jätkata. Eile käisin Fitshop Tartu Eedeni poes ja ostsin ühe paki valge šokolaadi Puddingut. Nüüd oleme igal ühtul sellega maiustanud ja perenaine on ka pärast kolmanda põnni sünnitamist hirmsa hooga kaalus alla võtnud ning käib usinasti trennis. Kohe võtan ka kerge PROMIX lisandi sisse ja vaikselt magama. Homme on pikk päev vähemalt kolme trenniga. Lõpetuseks üks vanakooli lugu ja seda muusikat kuulates tahaks küll teinekord kohe jõusaali lammutama minna. Olid ajad! :rolleyes:

28.märts 2013

Viimane tööpäev sellel nädalal. Erakordselt palju tööd on olnud ja samal ajal veel igasuguseid lisakohustusi heategevusliku alatooniga. Eks mul läheb palju energiat järjekordsete Lõuna-Eesti Lahtiste Karikavõistluste korraldamisele. Hetkel 0-eelarvega üritusele ostsin täna oma kesise paljulapselise perepea leivaraha eest plakatid ning palju põnevaid väljaminekuid on veel ees. Nüüd on see aeg saabumas, kus nii mõnigi hakkab kisendama, et LELKV-ga üks või teine asi ei sobi ja kõik võiks tasuta olla jne. Ausalt, isegi liituks nende kisajatega ja siis oleks nii tore elu kus kõik nõuavad, aga keegi ei tee üldse midagi. Enda treeningprojektiga on hetkel selline 50-50 seis. Oma lõuatõmbe-rööbaspuu projekti olen hetkel pooleli jätnud, aga samas olen olnud bodypumpi asendustreener ja selles suhtes on olnud oluliselt rohkem tunde kui tavaliselt. Lisaks muidugi megavõimas uus CXWORX programm! Mõned korrad olen isegi jõusaalis käinud ja päris võimas tunne on sees. Ei saa mainimata jätta, et ka töö juures on mitmeid kordasid rohkem rassimist kui viimased 9 aastat. Lisanditega jätkan endiselt piinliku täpsusega ning vahele ei jäta midagi. Tänagi on juba WHEY+, PUMP+, JOINT+, BCAA, HT-R, PUDDING ja PRODE90 oma koha leidnud minu karvases ihus. Tavatoit on ka olnud üllatavalt tervislik ning täna olen söönud 2 tuunikalakonservi, 1 banaani, kaerahelbeputru ja muidugi lisandeid. Nii võib ilusaks saada! Panen ka siia lõpetuseks üles LELKV plakati. Neid plakateid saavad huvilised Tartu Fitshopist Ivo käest ja võite neid üles riputada oma spordiklubides, koolimajades ja töökohtades. Pidage vastu! ;)

post-50-0-87305000-1364483306.jpg

• Upvote 1

30.märts 2013

Põnev aeg. Oleks justkui pühapäev, aga ei ole ka. Need pühad tekitavad alati palju segadust. Öösel on veel kellade keeramine ja siis esmaspäeval osa rahvast jäävad tööle hiljaks ja saavad kinga ja hakkavad jooma ja siis neil on suitsiidimõtted ja siis pööravad pilgu kõigevägevama poole ja siis ma ei tea, mis siis on :rolleyes:. Just vaatasin ETV2-lt põnevat filmi 1988 aasta sündmustest kui aasta alguses lehvitati veel punalippe ja räägiti NSVL rahvaste igavesest sõprusest ja pritsiti pori USA kapitalistide pihta ning juba sama aasta suvel puhusid hoopis teised tuuled ja sini-must-valged lipud lehvisid igal pool. Lauldi, et eestalne olla on uhke ja hää ning tänaseks päevaks usuvad paljud Eesti Vabariigi kodanikud, et neil on igal pool parem elada kui emakesel kodumaal. Eks aja jooksul loksuvad kõik asjad paika. Trenni tegin täna mõõdukalt. Natuke jõusaali ja üks tunniplaaniväline CXWORX. Selles tunnis olid kohal ainult fanaatikud ning sellistega on alati rõõm koos treenida. Toidulisanditest on täna läinud WHEY+, WHEY3, HERA80, PRODE90, PUMP+, JOINT+, BCAA ja imemaitsev valge PUDDING.

Esmaspäevast alates peaks treeningute maht suurenema.

Pidage vastu ja värvige munasid!

post-50-0-87396000-1364678506.jpg

Nagu ikka on huvitav ja humoorikas lugemine ^_^

Kuid iga kord tekib mul küsimus, et kas reale -" WHEY+, WHEY3, HERA80, PRODE90, PUMP+, JOINT+, BCAA ja imemaitsev valge PUDDING." ka tavatoitu ka mahub või teed sa enamustest mingi kokteili kokku. Ma pakun, et kui kõiki asju nii tarbida kui pakil kirjas siis tavatoidu ruumi eriti ei jäägi. Ehk sa vist ikka mingi koksi nendest kokku segad :D

Vaatasin just dokfilmi " I want to look like that guy" siis seal joodi ka mingit maagilist kokteili mitmest lisandist ning lisaks söödi ka ikka päris toitu. Kui suur ja uhke saladus ei ole siis millise tavatoiduga sa ennast täidad sellisel tavapärasel päeval? Kas hunniku kohupiima, kodujuustu ja broilerifileesinki ning ka mõningaid juurvilju?

Nagu ikka on huvitav ja humoorikas lugemine ^_^

Kuid iga kord tekib mul küsimus, et kas reale -" WHEY+, WHEY3, HERA80, PRODE90, PUMP+, JOINT+, BCAA ja imemaitsev valge PUDDING." ka tavatoitu ka mahub või teed sa enamustest mingi kokteili kokku. Ma pakun, et kui kõiki asju nii tarbida kui pakil kirjas siis tavatoidu ruumi eriti ei jäägi. Ehk sa vist ikka mingi koksi nendest kokku segad :D

Vaatasin just dokfilmi " I want to look like that guy" siis seal joodi ka mingit maagilist kokteili mitmest lisandist ning lisaks söödi ka ikka päris toitu. Kui suur ja uhke saladus ei ole siis millise tavatoiduga sa ennast täidad sellisel tavapärasel päeval? Kas hunniku kohupiima, kodujuustu ja broilerifileesinki ning ka mõningaid juurvilju?

Lisanditele lisaks on viimasel kahel päeval läinud mõnuga ka päris palju põnevat tavatoitu ja pean tunnistama, et eile õhtuks tõusis minu kehakaal ka üle pika aja +90 kg... Täna on see hirmus kaal küll natukene taandunud, aga selleks et jälle 85 kg oleks, pean tublisti pingutama :rolleyes:

Vahelduseks väike kunstinrgake. Tegime perega kunsti ja minagi nokitsesin lastele paar värvilist muna:

post-50-0-34294000-1364730591.jpg post-50-0-41736000-1364730604.jpg

• Upvote 1

Selliseid mune on patt lõhkuda <_<

Milleks lõhkuda? Las jääb aastateks seisma elutoa lauale puutumatult :D

1.aprill 2013

Naljapäev. Jube naljakas küll kui taevast jälle lund tuleb ning töökaaslastele soovisime häid jõule, et äkki õigel päeval detsembris nii palju lund ei olegi. Ilmselt jõulutervitusi saame üksteisele edastada veel paar nädalat. Mäletan, kui esimene lumi maha sadas, siis oli hõiskajaid, kes rõõmustasid, et nüüd on talv käes ja kõik on mõnusalt valge ja mida veel. Tahaks neid hõiskajaid täna näha.

Eile öösel magasin nagu kott ja järeltulevad põlved ka väga ei pingutanud, et papat üles ajada. Pikk magamine on ka liiast- hakkad unes igasugust jama nägema. Mis ma siis nägin?

Ok, pidin järjekordseid Lõuna-Eesti Lahtiseid Karikavõistluseid korraldama. Järsku avastasin, et olen mingisuguses vanas kultuurimajas, kus ei ole õieti mööblitki, samuti puudusid helisüsteemid ning pidin leppima olukorraga, et võistlejad esitavad oma vabakavasid täielikus vaikuses. No see ei ole veel midagi! Järgmisena tuli juba korralikum pauk- millegipärast oli karikate organiseerimine pandud preili Vaheri õlgadele ja see jama, mis ta karikate asemel oli kusagilt sebinud, ületas küll terve mõistuse piirid! Ta oli karikate asemel toonud 2-3 lillelist joogiklaasi ning mingid krdi malenupud. Loomulikult ei olnud nendele pisikestele malenuppudele võimalik lisada, et mis üritusega on tegemist ja mitmenda koha sellise malendi omanik võistlustel sai. Esta Pilt tundis mulle kaasa ja ütles, et ega kõik võistlused ei peagi alati nii luksuslikud olema ja et male ratsunupp sobiks parima vabakava esitajale. Võistluste alguseni oli ootamatult jäänud paar minutit ja juba saabusid kohtunikud, keda ma üritasin maha istuma panna. Hr Silvar Rückenberg oli ka erakordselt uhke mees ja muudkui õiendas ning siis avastasime, et meil ei ole ka diplomeid valmis trükitud. Mingid võistlejad olid kohal ja üritasid lavalt tolmurulle minema pühkida. See niinimetatud lava oli ka nagu vanakooli õppeklass, kus olid suured aknad ja kääksuv laudpõrand kus turritasid suured pinnud ning ma soovitasin pindude vältimiseks võistlejatele plätud jalga ajada. Suure hädaga püüdsin leida erinevatele probleemidele lahenduse ja üks variant oli selline, et niikaua kui võistlused toimuvad, käin linnas ja sebin mingisugusest vaasipoest võistlejatele vähemalt mingisugused kristallvaasid oma raha eest. See oli ka viimane hetk, mis ma mäletan. Ülemise korruse naabrite kolistamine ajas mind üles ja närv oli tükk aega sees.

Täna püüan enda ihu ka lõuatõmmete ja rööbaspuuga kosutada. PUMP+, JOINT+, WHEY+, PRODE90 ja PUDDING aitavad mul kindlasti enesetunde paremaks muuta. Pidage vastu! :)

:D/> Korralik huumor. Ma näen ka viimasel ajal meeletuid seikluseid unes, aga need on vist Chela MZB võtmisest.

Ei Kirp, need on sul lihtsalt hormoonid. Veri hakkab vemmeldama kui ise ei vemmelda :P

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.