Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Kohtumine Van Dammega

Recommended Posts

Endal samasugused kindad - tegu pole ainult MMA kinnastega, vaid ongi Everlasti 2-in-1 toode, sobib nii koti tagumiseks kui kangi tõstmiseks (selle jaoks ka spetsiaalne pehmendus+nahk peopesa pool). Võid uurida ka netist, kiire otsing tuvastas et enamikel "päris" MMA kinnastel on peopesad suht paljad.

http://www.purefitnessandsports.co.uk/everlast-evergel-weight-lifting-gloves/

Pane hea hinnaga müüki ja kui parajad on, teeme äkki diili?

Hr Renku võiks mulle facebookis kirjutada ja vaatame, mis teha annab :)

sheff räägib õiget juttu. Päris MMA-trenniks ei ole need kindad kõige parem lahendus, aga just selle poole pealt, et kangi tõsta ja poksikotti lüüa on see hea.

sheff räägib õiget juttu. Päris MMA-trenniks ei ole need kindad kõige parem lahendus, aga just selle poole pealt, et kangi tõsta ja poksikotti lüüa on see hea.

Jõusaali ei lähe ma nendega kohe kindlasti :P

Miks kohe kindlasti ei lähe?

Need meenutavad pigem poksikindaid ja ei ole kõige mugavamad jõusaalis toimetamiseks. Järgmisena võiks jõusaali rulluisud ka jalga panna, sest need meenutavad natuke tõstesandaale ning hokikiiver ka pähe, sest see meenutap natuke kiilakat pealage. :rolleyes:Nende kinnaste puhul on ilmselt tegemist ikka poksikinnastega, sest peopesale õmmeldud nahk on võrdlemisi õhuke ja see ei kata tervet peopesa ära.

Jõusaali ei lähe ma nendega kohe kindlasti :P

Ega see päris sama ei ole nagu bodycombati trennis käesidemeid kanda aga peaaegu:)

Probleem endine. Mida ma nende kinnastega peale hakkan? Tarkade klubi usub siiralt, et poksikindaga sobib jõusaalis käia. Äkki mõni tark sooviks nende kinnastega rauda sikutama minna? Ma teeksin veel ilusa pildiseeria ka sellest trennist ja paneksin siin huvilistele üles. :D

Probleem endine. Mida ma nende kinnastega peale hakkan? Tarkade klubi usub siiralt, et poksikindaga sobib jõusaalis käia. äkki mõni tark sooviks nende kinnastega rauda sikutama minna? Ma teeksin veel ilusa pildiseeria ka sellest trennist ja paneksin siin huvilistele üles. :D

Paljuga müüd muidu? :)

Paljuga müüd muidu? :)

Tahad nendega ikka jõusaali minna? :rolleyes: Kui asja vastu huvi, siis kirjuta mulle facebookis!

29.juuli 2012

Paari sõnaga enda tegemistest. Selliste ilusate ilmadega püüan ikka võimalikult palju looduses viibida. Ilus aeg, millest oleme sügisel-talvel ja kevadel ainult unistanud. Kõige kurvem, et paljud lapsed istuvad selliste ilmadega kodus ja toksivad arvutimänge. Ausalt, suvel keelaksin alaealistel igasugused arvutimängud üldse ära. Eile olime siis perega Toomemäel ja staarkulturist-fotograaf Tank tegi meist pilte! Väga super! Ma nüüd libistan hommikuse WHEY+ sisse ja hakkan pilte vaatama. Kehakaal oli üllatuslikult 88 kg. 10-dal augustil on mul Tallinnas üks koolitus ja selleks ajaks püüan kehakaalu üldse 85-le kilole saada, et elukene lihtsam oleks. :rolleyes:

post-50-0-80331000-1343544266.jpg

post-50-0-32607900-1343544275.jpg

Vahelduseks suurele palavusele leidsin ühe vana hea video kahe hullu tegemistest. Arvatavasti selliste tegelastega kohtume juba umbes kuu aja pärast kõikides spordiklubides, kus hetkel arvuti ja krõpsupaki taga cocat rüüpava lodeva ihu pehme pea otsustab sügisel esimest korda elus hakata spordiga tegelema ja pärast mõningast katsetust sellest plaanist umbes 2-3 nädala jooksul loobub. Ainult paar protsenti suurest laviinist jääb kauemaks kui pool aastat olenemata treenerite ja kõrvalseisjate pingutustest.

http://www.youtube.com/watch?v=Jg9y3myE9CQ

Uus Les Mills programm... :rolleyes:

Uues progrqmmis on muusika jälle natuke parem kui varem. Teed siis meesteka ka kui uus programm peale tuleb? :)

Uues progrqmmis on muusika jälle natuke parem kui varem. Teed siis meesteka ka kui uus programm peale tuleb? :)

Ma ei räägi bodypumpist. Uue bodypumpi koolitus on ilmselt alles septembri alguses... :rolleyes:

Uus särgimäng!

Leian ikka aeg-ajalt oma elamisest põnevaid asju. Leidsin täna sellise kunstiteose. Kes arvab kõige paremini ära, millega on tegemist, õigemini milleks selline pilt vajalik oli, saab auhinnaks uhke USA-st toodud T-särgi (L-suurus). Võistluse panen lukku kolmapäeval kl 16:00! Ärge ennast nüüd tagasi hoidke!

Mis on pildil ja milleks üldse selline pilt?

post-50-0-99194200-1343665606.jpg

Auhinnaks selline uhke särk:

post-50-0-61005700-1343665654.jpg post-50-0-15051000-1343665667.jpg

Seal pildil on näidatud, kuidas Imre kala püüab. Võib-olla üritas Imre pärast kalalkäiku tütrele joonistamist õpetada. Pakun, et kõik, mis on pildil punane, kuulub tütrele. Ülejäänu on võib-olla mõne vanema lapse käetöö. Miks see joonistatud on, seda küll ei tea. Võib-olla on see mingi kalapüügiõpetus pildi kujul. Hirmus möll seal pildil igal juhul käib - umbes nagu vanamees ja kala.

Seal pildil on näidatud, kuidas Imre kala püüab. Võib-olla üritas Imre pärast kalalkäiku tütrele joonistamist õpetada. Pakun, et kõik, mis on pildil punane, kuulub tütrele. Ülejäänu on võib-olla mõne vanema lapse käetöö. Miks see joonistatud on, seda küll ei tea. Võib-olla on see mingi kalapüügiõpetus pildi kujul. Hirmus möll seal pildil igal juhul käib - umbes nagu vanamees ja kala.

Jah, verd on sellel pildil ilmselt tõesti kujutatud. Siiani parim vastus. :rolleyes:

Tütre poolt joonistatud isale mingi tähtpäeva puhul.

---

Tütar jäädvustas isa (Imre) argipäeva :D

---

Kellegi tehtud tulekaart?

Edited by htilga

Üllatavalt raske on tegelikult sellist pilti lahti mõtestada :D

Äkki on sellele pildile jäädvustatud üks päev ning selle päeva tegevused: paadisõit, kalapüük, filmimine.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.