Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Jay Cutler - Comeback Mr. Olympia 2019

Recommended Posts

22.september 2018

Tere sõbrad! 

Kuidas läheb?

Mina vaikselt ikka treenin ning toitumist jälgin ka võrdlemisi kullipilguga. Ausalt, kui oleksin oma toitumist 20 aastat tagasi nii täpselt jälginud ja toidukogused oleksid olnud nii väikesed, siis oleksin ilmselt nälga surnud. Ikka kohupiim ja kodujuust, samuti filee. 1997 aastal oleks selline menüü olnud surmadieet. Eks aeg teeb oma töö ning paks ei taha olla. Lapsed vaja üles kasvatada ning viisakas oleks ju nendele eeskujuks olla. Eile vedasin uue bodypumpi kava tutvustust ning homme-teisipäeval-kolmapäeval samuti rühmatrennid. Jõusaali natukene, kuigi hing kisendab suurema rauasikutamise järele. Tõesti, ma ei ole jõusaalist eemal mitte oma laiskuse pärast või nagu mõned spekuleerivad, et olen püssi põõsasse visanud. Sellist vaba aega ei ole enam, mis võimaldaks regulaarselt trennis käia. Kulturismiga olen kusjures päris tugevalt veel seotud- igal nädalal juhendan oma õpilast Chris Leppikut poseerimise ja muude teadmistega ning valmistame noort meest ette 13.oktoobriks. Poiss on terve suve usinasti treeninud ning kõvasti edasi arenenud. Juba ootan 13-dat, kui saame seda imet eesti rahvale esitada. Tegemist ka veel noorega, aga eile nägin sellist raami, millega julgen kinnitada, et võetakse juba 3-4 aasta pärast medaleid suurvõistlustelt ja meeste kategooriast. Ausalt, ilma liialduseta. Ok, varsti perenaine saabub ja siis äkki läheme sügist vastu võtma kuhugi loodusesse. Eile olin 3 tundi kalal ja 7 kg latikat tegi meele rõõmsaks küll!

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Internetis on ikka palju põnevat materjali. Nüüd leidsin sellise spekulatsiooni. Eks ta ni kipub olema, et pärast Levrone tagasitulekut võib lavale astuda kes iganes...kasvõi vana Arnoldki :)

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Viimati Sirvimas   0 liiget

Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.