Jump to content
Ott Kiivikas

World Classic BB Imre Vähi pronks! - Tulemused peale dopingukontrolle

Recommended Posts

Müstika on see, et kui vaadata Imre kati punkte, siis Imre oli esimene päev 6 koht - viimane kes finaali sai, siis mehed kes esimesel päeval lõpetasid esimese ja teise kohaga said järgmisel päeval 5 ja 6 koha..., sellist asja ei mäletagi! See näitab ,et eri päevadel võib samad mehed panna hoopis teise järjekorda ja piisab ka sellest, kui hindab teine paneel kohtunike.

Ott, siin pole midagi imestada.........minu mäletamist mööda 2008 Kaliningradis edestas Imre esimesel päeval maailmameistrit sama kohtunike paneeliga

Nonii, oleme ilusti hottelitoas ja esimesed emotsioonid on raugemas. Aeg-ajalt saadavad lähikondlased telefonidele õnnitlussõnumeid ja kõht on mõnusalt täis. Jüri läheb veel poodi hundijalavee järele ja Otsuse-taat magab kõrvaltoas ja hädaldas, et naabrimeheks pandud rootslane norskab rämedalt ja homme saab õnneks koju. Jüri viskas ka oma haisvad munad minema. Toas oli juba räme bahmott. :) Kristi ei olnud rahul. Nüüd on hullult hea olla kõigil ja ma panen siia üles mõned tänased pildid. Ärge siis magama jääge! ;)

post-50-1290375254_thumb.jpg Vabakava harjutamine. Lisaks Elu sõna koguduse koosolek :D

post-50-1290375272_thumb.jpg Otsuse-taat esindas Eesti riiki. Sümboolselt oleks võinud tema kõrval ka seista titeootel naisterahvas, aga Kristi ei olnud nõus :P

post-50-1290375261_thumb.jpg Ikka seisavad...mis neil muud üle jäi. Järgmisel aastal peab kindlasti Arnold veel igavama avakõne ja suudelb kõiki külalisi ajamata habemega hellalt põsele nii nagu talle ikka meeldib :o

Kulturismi avatud kategooria nendele, kes ei mahtunud klassikalisesse kulturismi. Osad tegelased plaanivad üldiselt järgmisel aastal kulturismi profiks hakata... Milleks üldse sellist kategooriat vaja on??? Järgmise aasta sügisel Tallinnas võiksid siis seal rõõmsalt rivis seista kõik meie kulturistid- nii palju kui meil neid on- 1 :)

post-50-1290377083_thumb.jpg

post-50-1290377101_thumb.jpg

post-50-1290377096_thumb.jpg

post-50-1290377090_thumb.jpg

Classical bodybuilding -168 cm:

post-50-1290378565_thumb.jpg Selles kategoorias oli ainult 5 meest, aga tase oli väga võimas!

post-50-1290378578_thumb.jpg

post-50-1290378572_thumb.jpg

Eile ja täna. Mind tõsiselt häirib, et minu eelfinaalipilte igal pool ajakirjanduses eksponeeriti, aga midagi ei ole teha kui tahad kuulus olla. Võrreldes eilsega oli tänane pilt nagu öö ja päev...vähemalt mis puudutab vormi. Grimmi kohta ma enam sõna ei võta, aga selles suhtes teen tulevikus kindlasti olulisi muudatusi, sest nägime Jüriga täna nii mõndagi lava taga... Panen ühed pildi võrdluseks siia üles:

post-50-1290378998_thumb.jpg 20. november 2010

post-50-1290379006_thumb.jpg 21.november 2010 Eile ja täna laetud riis, munavalge ja isegi üks McDonaldsi wrap lõid seekord keha ilusti võimsaks ja enesetunne oli super! Usun, et eile olin laval umbes 77, 5 kg, täna umbes 80 kg. Inimene õpib kogu elu!

Veel minu kategooriat -175 cm:

post-50-1290380052_thumb.jpg

post-50-1290380059_thumb.jpg

post-50-1290380065_thumb.jpg

Isegi selja lailihasega tagant võin seekord rahule jääda :)

Vend Vähi vabakava, millega sain punktiarvestuses 3-4 koha. Seekord muutsin oma vabakava oluliselt sujuvamaks ning tõin sisse rohkem klassikaliseid elemente. Lõpptulemus üllatas ennastki! :)

post-50-1290380524_thumb.jpg

post-50-1290380531_thumb.jpg

post-50-1290380538_thumb.jpg

Aitab küll tänaseks. Pilte on palju, aga kaaskondlased juba tahavad magama minna. Selles suhtes, et kui te meiee pasunakoori ja lilledega esmaspäeval vastu tulete, siis parem tooge mulle mündikogusse münte, mitte lilli. Hetkel on mul ainult mõned üksikud Nepali, Tibeti ja Eritrea mündid. Hiljem võin teha pikema nimekirja. Ma nagu püüan sellest heast võistlustulemusest kasu lõigata. Jüri istub nurgas põrandal ja loeb Ernie koomiksit. Kristi kratsib ennast. Hea on olla! :)

Eile ja täna. Mind tõsiselt häirib, et minu eelfinaalipilte igal pool ajakirjanduses eksponeeriti, aga midagi ei ole teha kui tahad kuulus olla. Võrreldes eilsega oli tänane pilt nagu öö ja päev...vähemalt mis puudutab vormi. Grimmi kohta ma enam sõna ei võta, aga selles suhtes teen tulevikus kindlasti olulisi muudatusi, sest nägime Jüriga täna nii mõndagi lava taga... Panen ühed pildi võrdluseks siia üles

Usun, et selline keskmine siinne foorumi külastaja ning uudistelugeja ei tee mitte mingisugust vahet sinu eilsel ja tänasel vormil. Pigem võiks olla hea meel, et mõni pilt kuskil üleval oli. Üldjuhul ju pole, on lihtsalt uudis.

Loodetavasti kevadel tuleb ka medal postiga järgi:)

Täpselt minu mõte. Kuigi ma pole ise veel selle grimmi alla saanud, tunnen ma juba suurt muret selle üle. Ma ei saa ka tõesti aru millele või kellele selle grimmi kohustamine kasuks nüüd on tulnud, kuid kuidagi ilmselt siiski on. Võistlejad on laigulised, rohelised, pealekandmisega on jama palju, on suur oht, et tegelik hea vorm kahvatub selle all...jama värk ausalt öeldes.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.