Jump to content
Sign in to follow this  
smithereens

3 toidukorda+valgujoogid

Recommended Posts

Tere,

kuna käin ülikoolis ja loenguid ja esseesid on piisavalt, et jõuan ainult hommikuti ja õhtuti korralikult süüa. Lõuna ajal saan midagi kiiret nagu pähklid ja täisteraleib, veisesink.

Kuna soovitatakse vähemalt 5x päevas süüa, siis kas on hea juua veel 2 korda valku (Whey3, segatuna süsivesikud Malto 6)?

Vabandan ette ära, kui selline teema juba on.

Mis eesmärgid on?

Toidukorra asendajaks soovitaks muud valku ja ilma süssarita üldiselt, aga see sõltub... Ise söön väga palju "tee peal" - päeva alguses külmkapist kotti visata 2 topsi kodujuustu pole väga raske. Ühe topsi söömine võtab ca 2 minutit.

Igatahes kui sv vajadus on siis ma ise võtaks pigem mingi puuvilja. Saad veidi muud padi ka, vit, min jnejne.

No kui mass, siis võid seda sheiki kütta jah:) Hammusta Snickersit peale:P (ilma naljata)

Snickers oli circa 260kcal, seega päris ok iseenesest.

Mina käin koguaeg poes kodujuustu jm järel ülikooli loengute vahel, alati võimalik ka kodunt kaasa vedada seda. Lisaks mandleid, banaane jne.

Muidugi jah, loll on see, kes vabandust ei leia.

Nojah - ma kõin koolis ja tööl. Hommikul teen 2'ks toidukorraks toidu valmis(Pasta, pruun riis, liha jne), ühe osa võtan kaasa mida söön loengute vahel - lisaks on 2 kodujuustu ja 2 sheigi jagu topsis(1 enne trenni, teine peale) + banaan ja õun - sellise pagasiga ajan umbkaudu 3000 kalorit kokku

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.