Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Kristjan-Johannes Konsapi blogi

Recommended Posts

Laupäeval sain jälle aasta vanemaks. Selle puhul lubasin endale ühe korraliku peo.

Muidu lubasin rääkida oma trennidest. Novembris käisin puhkamas, detsembris alustasin tõsisemate trennidega.

1. Detsembri motivaatoriks oli võistlemine oma kliendi ja relvavennaga ajateenistusest, kes tahtis aasta lõpuks 150 ära suruda. Modifitseerisin siis endale ka Smolovi kükikava surumise jaoks ja tegin intensiivse trennikuu. Tulemuseks surumine tolle hetke rekordi 130 pealt 140 peale ja väga kehva tehnikaga ka 145kg. See kui vana rekordi 140 ületamine kergema kaalu juures andis kõvasti motti.

2. Jaanuar-märts võtsin aluseks vana hea 5x5 kava. Kunagi töötas see nii hästi, et liikusin noorte klassi 67kg pealt juuniorite 74kg peale. Tahtsin proovida, kas mõjub ka vanas eas.

Tulemusega võis rahule jääda ka praeguse taseme juures. Suutsin esimest korda suurendada kaldpingil surumise rekordit 5x100kg pealt 5x112,5kg peale. Need 9 nädalat olid vahepeal küll ilgelt tüütud ja lõpus väga rasked, aga krt tulemust andsid. :)  Tavalist surumist õnnestus ka veidi suurendada, aga muidugi mitte enam väga palju. Viimasel trennil jõudsin teha 140x4. Kui muud ei ole, siis selle sama 145kg peaks sellise seeria juures vähemalt ilusamini jõudma ära suruda.

3. Märts-aprill

Viimasel 6 nädalal olen jõu arendamisele vähem keskendunud. Rohkem korduseid ja suurem maht. Rohkem lihasgrupid laiali jaganud. Laiem kordusvahemik. Seni nagu on töötanud. Lõplik otsus selgub kava lõpus. Teen järgmise, kuuenda nädala ka ära, siis vaatan edasi. Ehk oleks aeg taastavamaks tsükliks. Ei taha ennast ära lõhkuda.

Võistlusplaanid on mul ka. I know, right. Minu staaži juures on areng minimaalne, seega need jäävad kindlasti järgmisesse aastasse.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, sõbrad.

Cколько лет, сколько зим?

Siinsetele tõsisematele fitnesshuvilistele on kindlasti rõõmustav uudis, et lõpuks ometi sai valmis minu 2014. a võistlushooajast rääkiv kulturismidokumentaal. Montaaži tegi Karl Markus Antson. Nimeks sai "Igavene teine" (pun intended), sest pärast 2006. aasta karikavõitja ja meistritiitlit läks mul 8 aastat enne kui uuesti kategooria ja võistluse võidu sain. Aastatel 2007-2010 olin neli korda järjest teine, 3 erineva mehe järel, kellest ükski enam ei võistle. See oli väga demotiveeriv periood.

Ja noh viimane piisk karikasse nime valikul oli muidugi see, et mu film oleks pidanud olema Eesti esimene kulturismidokumentaal, aga kaotasin selle kõlava slogani Aestheticu poistele.

Aga nagu ehk filmist näeb, siis "igavene teine" olla ei pruugi olla halb. Samuti aitas Aestheticu kogemus mul prognoosida, kui suurelt üritust ette võtta jne. Eks ma üritan ikka neist veidi erineda ja teen oma asja.

Aita üritust reklaamida ja attendi siin: FB Event

Üritus toimub sellises stiilses kohas nagu KUMU 28. aprillil 18:00.

Saalis on 245 kohta, pärast kutseid jääb müüki 226 kohta!

Kohad on nummerdatud huviliste soovil, seega kiirematel on parem valik!

Piletid ja VIP-piletid tulevad Piletilevisse müüki juba homme, kolmapäeval 11. aprillil!

Üritust toetavad NOCCO, Lohilo, Njie, Valio.

Loodan teid kõiki KUMUs kohata!

IGAVENE TEINE poster (1).jpg

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
11 hours ago, Kristjan-Johannes Konsap said:

Saalis on 245 kohta, pärast kutseid jääb müüki 226 kohta!

Sul on vähe sõpru....

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
17 hours ago, Kristjan-Johannes Konsap said:

Enne linastust tekib neid õige palju, aga ei saa heategevust teha. :D

Eks sa siis anna teada kui sa selle filmi ka internetti paned. Minusugused vaesed mehed saavad ka siis vaadata (ja arvamust avaldada [loe: kritiseerida]).

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, sõbrad.

Filmilinastusest on juba kuu möödas ja see oli üks väga vinge päev. :)

Film esilinastus täismajale!

26895455267_7b6e2c8f5c_o.thumb.jpg.58576c4f4226393f6a75f5782c657785.jpg

Emotsioonid olid ülevad. Tore oli kõiki teid näha. Üritus sujus ilusti ja rahvas jäi rahule.

Eesti kulturismi ja fitnessi liit autasustas tänuplaadiga spordiala edendamise eest.

OT-4279.thumb.jpg.8070e12964f0e76a26077141dcb15b9c.jpg

Uurisin vahepeal veel igasuguseid võimalusi, aga kooli lõpetamine vajas oma tähelepanu.

Seega panin filmi Patreoni lehele üles, kus teil kõigil, kes KUMUsse ei mahtunud, on seda võimalik vaadata jõukohase toetuse eest. Aitäh!

https://www.patreon.com/Kjkonsap

Pärast vaatamist andke teada, kuidas meeldis. Küsimustele saan samuti vastata sealsamal Patreoni "foorumis".

Kui kooliga täiesti ühel pool, hakkan tihedamalt treenima. Ott lubas nõu ja jõuga aidata, kui soovin järgmisel aastal võistelda.

Püsige moodsad!

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Viimati Sirvimas   0 liiget

Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.