Jump to content
Ott Kiivikas

MR. OLYMPIA 2010

Recommended Posts

esimene väljakutse:

Branch, Cutler, Heath, Dexter

Kas esimesest väljakutsest võib juba järeldada, et need mehed peaksid olema siis kõige paremas vormis?

viies väljakutse - hunnik tegelasi

Wilmore, Bautista, Roelly, White, Alves, Mishin + veel paar tegelast kelle nimi mulle kohe meelde ei tule... :) Pietrokowitshit ikka pole kutsutud

Huvitav mis see Greene endaga tegi, et ta nii vesisena lavale jõudis - vist selge ülelaadimine....kui top 6 sekka ka ei kutsuta....

Kui see mees ei peaks TOP6 pääsema, siis on ilmselt kõik ennustajad 100% pambusesse pannud :)

viies väljakutse - hunnik tegelasi

Wilmore, Bautista, Roelly, White, Alves, Mishin + veel paar tegelast kelle nimi mulle kohe meelde ei tule... ;) Pietrokowitshit ikka pole kutsutud

Vaatasin neid tegelasi ja tundub nõrgem seltskond kui esimesed ringid :)

Kas on juba teada, et just need mehed on TOP4? Nendel ei ole Cutler kõige teravam ja mõnes poosis tundub paarist mehest nõrgem. :)

BB.com foorumis oli Top4 pakutud..pakkusin siis siia ka ;)

Minu võhiklike silmade jaoks on siit valikust Dexter ja Branch kõige paremad...aga arvan, et Cutler teeb finaaliks kõva edasimineku ja võtab ikka ära :)

Edited by Pents

Vahelduseks ajalooline pilt esimesest Bikini Olympia võitjast: Sonia Gonzales

post-6828-1285396590_thumb.jpg

Ütlen ausalt- ma ei saa aru, mida siin hinnatakse. Igasugused nabarõngad, käeketid, kõrvarõngad jne- asi läheb vägisi spordist kaugele. Iseenesest toredad naised, aga hinnata ja võrrelda ma neid ei oskaks. :huh:

Ütlen ausalt- ma ei saa aru, mida siin hinnatakse. Igasugused nabarõngad, käeketid, kõrvarõngad jne- asi läheb vägisi spordist kaugele. Iseenesest toredad naised, aga hinnata ja võrrelda ma neid ei oskaks. :huh:

Nii palju kui mina neid bikini võistluseid jälginud olen siis minu arusaam on see, et hinnas on need kellel on ümar kannikas ja kellel pole olnud kahju ka rindade pealt raha kokku hoida :D

Hinnatakse ilmselt samadel alustel nagu Kanal 2 ilmatüdruku valimistel.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.