Jump to content
KiluKalur

Thermo Speed

Recommended Posts

Ostsin Fitshopist Thermo Speedi kapsleid, kuid selgus, et ma ei saa neid alla neelata, kuna on liiga suured. <_< Kas väiksemaid kapsleid ei müüdagi? Proovisin seda endale pulbrina manustada, aga hais ja maitse ajasid mul südame pahaks. Suht karm. ;) Purgist olen vaid ühe kapsli ära raisanud, nii et kas keegi äkki soovib seda peaaegu tervet purgitäit endale odavalt osta? Ma ei oska sellega enam midagi teha.

Ostsin Fitshopist Thermo Speedi kapsleid, kuid selgus, et ma ei saa neid alla neelata, kuna on liiga suured. <_< Kas väiksemaid kapsleid ei müüdagi? Proovisin seda endale pulbrina manustada, aga hais ja maitse ajasid mul südame pahaks. Suht karm. ;) Purgist olen vaid ühe kapsli ära raisanud, nii et kas keegi äkki soovib seda peaaegu tervet purgitäit endale odavalt osta? Ma ei oska sellega enam midagi teha.

ostu-müügi alafoorum on ka siin olemas,mis hinnaga ära müüd siis ka pane kirja :P

võta klaas vett pane kapsel suhu ja joo vesi koos kapsliga alla lihtne.

alguses vb tundub imelik aga harjub ära ja ei ole need kapslid nii suured midagi.

Mul on kitsas kõri ja isegi väiksemad kapslid tekitavad ebamugavust. Minu meelest võiks lausa hoiatussilt purgil olla, et minusugused seda ei ostaks, sest mis saab, kui tükk liiga suur ja kuhugi kõrri kinni jääb? <_<

Mul on kitsas kõri ja isegi väiksemad kapslid tekitavad ebamugavust. Minu meelest võiks lausa hoiatussilt purgil olla, et minusugused seda ei ostaks, sest mis saab, kui tükk liiga suur ja kuhugi kõrri kinni jääb? ;)

Põhjus lisanditootja kohtusse kaevata ja rikkaks saada <_<

Jeah, kui just enne otsi ei anna! :D

Siis saavad su sugulased rikkaks ;)

Vaevalt,et see tablett nüüd nii suur on,et terve kurgu"augu" pinna katab <_<

ja noh,kui ellu jääd,siis on ju raske tõestada,et see sulle liiga tegi kuidagimoodi :P

Ega keegi ei käse sul neid süüa, kui ei lähe kurgust alla siis ei lähe. Enda vaba valik ja teema lukku.

Oled moderaator,et ütled kuna mingi teema peaks kinni minema ja tead kuna inimese jaoks sai see ammendava lahenduse?Äkki keegi pakub veel neelamisnippe? <_<

Oled moderaator,et ütled kuna mingi teema peaks kinni minema ja tead kuna inimese jaoks sai see ammendava lahenduse?Äkki keegi pakub veel neelamisnippe? <_<

Aga paku siis neelamisnippe, mitte, et peaks selle firma kohutusse kaevama või sellist mõttetut juttu.

Ma ka ei saa aru, miks me ei võiks siin arutleda kapslineelamistehnikate üle? Keda see segab?

Mul läks üldse vanasti hirmkaua, enne kui väikest tabletti alla neelata suutsin. Oli hirm, et jääb kinni. Ma võisin eelmises elus lämbumissurma surra. Nüüd suudan neelata väikeseid kapsleid juba ka, kuid need, millest jutt, on üle mõistuse suured. Kas siin on mõni arst, kes on näiteks päästnud suure kapsli alla neelanud patsiente, kel on see kurgus kinni, et ma teaksin, kas taolist intsidenti üldse on varem juhtunud? Mu vanaemale jäi ükskord lihatükk kurku kinni ja siis küll pidi arst selle välja võtma, sest see ei liikunud edasi ega tagasi. <_<

Aga paku siis neelamisnippe, mitte, et peaks selle firma kohutusse kaevama või sellist mõttetut juttu.

Aitäh,et lubad rääkida,peremees.Kui minu ettepanekuga saab kena summa kokku ajada siis miks ta mõttetu on?See,et see on reaalselt raske teostatav ei tee seda võimatuks.Mõttetuks teeb selle teema sinu postitus,mis ei sisaldanud ühtegi ideed seoses käsitletava probleemiga.Ma ei taha rohkem kirjutada,sest pole mõtet ju lagastada nagu öeldakse aga sorri,sa pole määraja ja ütleja kes,mis ja kus <_<

Mulle tundub et sul on hirm mis ei lase alla neelata neid, ma pole küll näinud neid kapsleid aga kui suured nad on ? mõõda üle ja anna teada <_<

2 cm pikad ja ca 1 cm-se läbimõõduga. 1 kapsel on 1290 mg. Peaks anatoomikumisse minema vaatama, kui lai on naise kõri. Mis siis juhtub, kui see 2 cm jurakas risti kõrri läheb?

Mulle siiski tundub et sul on mingi foobia peal, need ei ole tegelikult suured, endal on siin praegu nt joint+ kapslid mis on 2,5 cm ikad ja 1 laiad. veel olid pump kapslid mis olid ka suured.

Pane kapsel suhu lase kõri lõdavaks ja joo palju vett peale. Paari päeva pärast neelad nagu prof <_<

Leidsin netist soovituse: "Tableti, kapsli neelamise eel rahune ja vahetult enne neelamist hinga sisse.

Neela istudes kergelt tahapoole kallutatud peaga.

Ära sunni last vägisi tabletti neelama.Ohtlik on tableti võtmine nutuhoo ajal.

Kui tablett ,kapsel peetub mõneks minutiks söögitoru ülaosas, siis oota ja püüa uuesti

neelata. Tableti eriti kapsli sattumisel hingamisteedesse kutsu kohe kiirabi."

Ma ei leidnud midagi kõri suuruse ega läbimõõdu kohta.

Testimise ohtlikkus seisnebki selles, et kui liiale mina, osutub tükk liiga suureks ja jääb kinni või läheb hingekurku või mida sina silmas pidasid? <_<

Ära seda pulbrit sealt välja küll võta, kapsli sisse ta ikka põhjusega pandud. Mul lapsena rikuti hambad ära, kui haiglas olles kapslit neelata ei suutnud - õed koukisid pulbri välja ja andsid lusikaga, pärast olid hambad musta värvi, õnneks piimakad ja tulid ära, aga aastakese käisin ikka nagu troll ringi.

Minul ka kunagi väiksena kapslid alla ei läinud. Nyyd neelan nagu vana mees <_< Harjutamine teeb meistriks. Annan ka yhe õpetuse. Pane klaas vett täis, kapsel pane ka veega täidetud klaasi. Joo lihtsalt vesi ära ja kapsel läheb kah koos selle veega alla. Joomise ajal pane silmad kah kinni. Läheb alla nagu ludinal. Kapsel naljalt ikka kurku kinni ei jää. See ju nii libe.

Edited by Noor Ed

Teatan, et neelasin kapsli alla ja olen elus! ;) Nimelt leotasin seda enne vees, kuna tahtsin teha viimase õpetuse järgi, aga ma lõpuks võtsin siiski kapsli veest välja ning neelasin alla, juues kohe peale. Märg kapsel on pehme. Niisiis, kui on probleeme liiga suure kapsli alla neelamisega, leotage seda! <_< Ärge ainult liiga kaua passige, sest siis hakkab kapsel lagunema, on ta ju vees lahustuv. Nüüd ma ei peagi oma Thermo Speedi maha müüma. :P

Küsin igaks juhuks veel. Purgil on kirjas, et võtta 30 min enne hommiku- ja 30 min enne lõunasööki, aga kui ma käin trennis (jõusaal ja spinning), kas seal ka mingi vahe on, kas võtta enne või pärast trenni? Kas nii on OK, et hommikul kõigepalt võtan kapsli, poole h pärast söön, umbes tunni pärast lähen trenni ja pärast trenni (kas kohe pärast trenni?) võtan uue kapsli ja 30 min pärast söön?

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.