Jump to content
Sign in to follow this  
Sadist2

Proportsionaalse arengu kalkulaator

Recommended Posts

Sain hakkama väikese leiutisega, nimelt proportsionaalse arengu kalkulaator (PAK)

Seda saab kasutada selleks, et arvutada, kuivõrd proportsionaalselt on teie baasharjutused arenenud (vastastikuses endaga)

Ma ei tea, kas sellest on kellelegile kasu, kuid ikkagi, ma arvan et asi pakub vähemalt huvi

Kuidas kasutada:

Kõik tulemused peavad olema absoluutselt ilma mingisuguse varustuseta

Surumise max/küki+jõutõmbe max (surumine jagada kükk+tõmme)

Tulemused:

Pakun et tulemus 0.3 lähedale on proportsionaalse arengu etalon

Tulemus üle 0.4 viitab selgesti surumise ülearenemisele küki ja tõmbe suhtes

Tulemus alla 0.275 viitab vastupidisele (kuigi ma arvan et see tulemus võiks olla alla 0.25 isegi)

Kalkulaator võib väljaselgitada, mis lihased jäävad arengult maha ja millele võiks anda rohkem rõhku

Selline värk siis, loodan et on teile abiks

Minu tulemus : 0.288

Võiksite oma tulemused kirja panna :rolleyes:

No nagu ta ütles, siis see on tema leiutis jh. :rolleyes:

Njaa. Teema algataja on muidugi nii kõva spetsialist, et teab, milline on etalon...

Lisaks veel see, et see leiutis ei näita tõmbe ja küki omavahelist proportsionaalsust, vaid ainult surumise suhet küki ja tõmbe summasse. Nii et suht bullshit.

Njaa. Teema algataja on muidugi nii kõva spetsialist, et teab, milline on etalon...

Lisaks veel see, et see leiutis ei näita tõmbe ja küki omavahelist proportsionaalsust, vaid ainult surumise suhet küki ja tõmbe summasse. Nii et suht bullshit.

Kõigile ei peagi meeldima

Aga nagu öeldud, see võib näidata alakeha ja ülakeha tugevuse suhet

Ei näita seda ka. See, et tõmme + kükk on surumisega mingis kindlas proportsioonis, ei näita, et alakeha on tugevam kui ülakeha või vastupidi. Kas jõutõmme on ala- või ülakeha harjutus? Ta pole kumbagi; ta on baasharjutus, mis hõlmab peaaegi kõiki lihaseid.

Ei näita seda ka. See, et tõmme + kükk on surumisega mingis kindlas proportsioonis, ei näita, et alakeha on tugevam kui ülakeha või vastupidi. Kas jõutõmme on ala- või ülakeha harjutus? Ta pole kumbagi; ta on baasharjutus, mis hõlmab peaaegi kõiki lihaseid.

Võibolla tõesti

Aga peamine on anda idee, sellest võib sündida tõeline leiutis

Kui tore,kenjaalne i-intel-lll-ektuaalselt 'uvitav leiutis!

Aga vat ...

mina ei ole selle leiutise tasemel.

Mina ei saa mitte aru,mis alusel,millele tuginedes ja millest lähtudes on nimelt siukesed suhted-protsendid välja valitud ...

a see ilmselt minu viga juba :rolleyes:

Nende valemitega on üldse jama;N-Liidu rajaja sm.Lenin oli kah kenjaalne leiutaja ja leiutas kommunismi valemi :

Kommunism=Nõukogude Võim+Kogu maa elektrifitseerimine ...

ja edaspidi arutas nõukogude raffas 65 aastat,mis ikkagi on tolle valemi valgusel nõukogude võim ja milline olnuks kiireim tee kogu maa elektrifitseerimiks ... :D

Leiutajaile jõudu edaspidiseks, ;)

Edited by daemonium

Teemaalgataja valemi järgi sain tulemuseks 0.3.

Kuigi nagu on juba öeldud, siis sellel sinu leiutatud näitajal on mitmeid puudujääke. Sellegi poolest kiidan sind mõttetöö eest kuna oled üritanud midagi luua.

Siin on üks tabel mis räägib "normaalsetest" jõu standarditest ja proportsioonidest: http://www.exrx.net/Testing/WeightLifting/...thStandards.htm

Selle tabeli järgi, kui kasutada sama valemit kuid võttes oma kaalule ja kogemusele vastavad jõunumbrid, saan ma kokku numbri 0.34 mis "peaks" olema minu proportsiooni koefitsent (või kuidas iganes seda kutsuda).

Kui võtta seda tabelit kui absoluutselt tõde, siis teemaalgataja 0.3 on veidi madal "normaalse" arengu jaoks, pigem on see number veidi kõrgem.

Sain hakkama väikese leiutisega, nimelt proportsionaalse arengu kalkulaator (PAK)

Seda saab kasutada selleks, et arvutada, kuivõrd proportsionaalselt on teie baasharjutused arenenud (vastastikuses endaga)

Ma ei tea, kas sellest on kellelegile kasu, kuid ikkagi, ma arvan et asi pakub vähemalt huvi

Kuidas kasutada:

Kõik tulemused peavad olema absoluutselt ilma mingisuguse varustuseta

Surumise max/küki+jõutõmbe max (surumine jagada kükk+tõmme)

Tulemused:

Pakun et tulemus 0.3 lähedale on proportsionaalse arengu etalon

Tulemus üle 0.4 viitab selgesti surumise ülearenemisele küki ja tõmbe suhtes

Tulemus alla 0.275 viitab vastupidisele (kuigi ma arvan et see tulemus võiks olla alla 0.25 isegi)

Kalkulaator võib väljaselgitada, mis lihased jäävad arengult maha ja millele võiks anda rohkem rõhku

Selline värk siis, loodan et on teile abiks

Minu tulemus : 0.288

Võiksite oma tulemused kirja panna :rolleyes:

Mul tuli 1,3

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.