Jump to content
Sign in to follow this  
Vilps

Mida kinkida?

Recommended Posts

Oleks vaja kingiideed sõbrale. Tegemist on peatselt 26-aastaseks saava noore mehega. Tegeleb natuke korvpalliga, kõik asjad on tal olemas. Oskab keegi midagi huvitavat ja põnevat pakkuda, mida osta või teha?

Loodan, et sobib ikka siia foorumisse. Äkki oleks pidanud spetsialistidelt küsima?:D

No kõi kasjad on olemas eksole :D

Kuna tegemist raske juhusega ja inimest ma ei tunne, siis tuleb pähe hetkel ainult nt spordiajakirja tellimus, vb tehnikaajakiri vm. Ma olen väga praktiline :)

Oleneb mis hinnaklassist.. zippo on suitsetavale inimesele väga praktiline, kallis ka. Kui vaja originaalsem olla, siis ma organiseeriks midagi inimesest lähtuvalt.. nt teeks tema lemmiksöögikohaga/klubiga/vabaajaveetmispaigaga vm personaalselt mingis asjas kokkuleppe.

Nii eksprompt et tule väga asju pähe :D

Oleks vaja kingiideed sõbrale. Tegemist on peatselt 26-aastaseks saava noore mehega. Tegeleb natuke korvpalliga, kõik asjad on tal olemas. Oskab keegi midagi huvitavat ja põnevat pakkuda, mida osta või teha?

Loodan, et sobib ikka siia foorumisse. Äkki oleks pidanud spetsialistidelt küsima?:)

Kui tegemist sõbraga, siis ju peaks teadma, mis talle meeldib. Kinkekaart vastavalt sellele teeb alati kenasti rõõmu :D

Mina sooviks kingituseks juhtmekimpu, mille külge saab suvalise telefoni laadima panna, ja selle ma viiks kontorisse töökaaslaste jaoks. Sellist universaal-laadijat peaks eestist saada olema küll vist. Tegu äärmsielt praktilise asjaga kogu kollektiivi jaoks.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.