Jump to content
Sign in to follow this  
Annika Pärtel

A.Tokko taotleb läbi Patendiameti omale Bonsunat!

Recommended Posts

Hea, et te leidsite teema milles agaralt postitada, aga tuleks veidi kombeid meelde. Avalikus foorumis ja võõra inimesega suheldes võiks veits lugupidamist üles näidata, s.h. vastavalt ka enda vanusele. Eelarvamused ei vii kusagile, hukka mõistmine ammugi mitte.

Nii et katsuge vähem vaenulikud olla ja vähem robustsusi kirjutada ja kui sellega toime ei tule, siis üritage arenda.

Hea, et te leidsite teema milles agaralt postitada, aga tuleks veidi kombeid meelde. Avalikus foorumis ja võõra inimesega suheldes võiks veits lugupidamist üles näidata, s.h. vastavalt ka enda vanusele. Eelarvamused ei vii kusagile, hukka mõistmine ammugi mitte.

Nii et katsuge vähem vaenulikud olla ja vähem robustsusi kirjutada ja kui sellega toime ei tule, siis üritage arenda.

Kõige taga on inimene. On lihtne unustada, et Internet ühendab inimesi. Seepärast tuleb pidada postitades alati meeles, et Internetis öeldud sõnal võib olla suur mõju kellelegi teisele.

Lame käitumine hr. Tokko poolt!

Ja kui midagi öelda, siis proovida alati ennast väljendada nii, et see annaks lisaväärtust ka teistele lugejatele. :ph34r:

Ma ei saa aru, kas Tokko kardab, et tema äril nüüd kriips peale, kui bonsuna.com tegutseb? Olen ammu aru saanud, et EKFL-i eesotsas olevad isikud raha peale väljas. Mitte muidugi kõik. Ei, ma ei ole kade, pigem kahju ,et materdatakse teineteist, kuigi kõik väljas ühe eesmärgi nimel. Propageerida kulturismi.

Mul on hea meel, et olemas bonsuna.com olen palju nõu ja abi saanud just seal olevatelt inimestelt.

Mis on fitness.ee ja bonsuna.com-i erinevus. Sealsed tegelased hoiavad kokku ja aitavad teineteist, see teebki bonsuna.com-i eriliseks. Alati mõeldakse välja midagi uut. Kõigil tegijatel õigus kaasa rääkida ja pakkuda uusi ideid. Toetan 100% bonsuna.com tegevust! Materdage mind kui tahate selle eest, kuid elame demokraatlikus riigis ning kõigile kehtib sõnavabadus. Me ei ole enam CCCP!

Edited by JACKO

Kõige taga on inimene. On lihtne unustada, et Internet ühendab inimesi. Seepärast tuleb pidada postitades alati meeles, et Internetis öeldud sõnal võib olla suur mõju kellelegi teisele.

See on jah selle tänase noore generatsiooni viga, et ei teadvustata endale, et suhtled ikkagi lihast ja luust inimestega, kellel on ka tunded!

Mis sest, et läbi interneti. (arvatakse, et nad on ANONÜÜMSED) nii see aga ei ole!!!

Arvata on, et neil puudub selline reaalse suhtlemise pagas ka, kui enamiku oma suhtlemisest teevad nad foorumites ja jutukates jne.

Mina näiteks võtan küll väga tõsiselt ja mõtlen ikka mitu korda järgi, ennem kui midagi ütlen siin foorumis.

Sellepärast, et tasuta lõunaid pole olemas. :ph34r:

On ikka, .pri.ee on ja jääb ka peale seda .ee tasuliseks tegemist tasuta. ;)

Kui nüüd teemast rääkida, siis ikka suhteliselt gay värk, mõtlen just EKFL PRESIDENDI käitumist.

Edited by Capricorn

Mina ei karda kedagi. Olen vaba mees vabal maal ja ei pea värisema. Keegi ei olegi öelnud, et tasuta lõunad peavad olema. Kes sellest teemast täpsemalt ja põhjalikumalt ei tea võiks suu kinni hoida!!! :ph34r:

Mina ei karda kedagi. Olen vaba mees vabal maal ja ei pea värisema. Keegi ei olegi öelnud, et tasuta lõunad peavad olema. Kes sellest teemast täpsemalt ja põhjalikumalt ei tea võiks suu kinni hoida!!! ;)

Ei saa nagu aru mille peale sa ärritusid, keegi ei öelnud su kohta ju midagi. :ph34r:

Edited by Kimbu

Eks siin rohkemgi fitness.ee-l kaotada kui ainult mure konkurentsi ees. Arvatavasti ei tule enam siia tegijate treeningvideosid, galeriisid ja sellega seoses ka väheneb külastajate arv<_<

Edited by Bulk

Galeriid ei kao kuhugi. Tegijate treeningud olid niigi kohutavalt alla käinud.

Mõtlesin tegijate galeriisid treeningutest. Ja ka ei saa aru mis mõttes alla käinud??

Ma pidasin silmas videosid. Ma ei tea, kas asi on maitses, aga minu arust on need videod viimasel ajal nii lühikesed ja sisutud, et seal polegi midagi vaadata eriti. Juttu praktiliselt ei ole, näidatakse mõned seeriad ära ja kogu lugu. Paar sellist videot oli, mida ma huviga vaatasin, aga enamus ei pakkunud mulle isiklikult küll huvi. Aga ma ei tea, võib-olla teistele meeldib. Lisaks veel see, et pool videot sisaldab kas teda või tema naist. Võiks mingi küsitluse teha, et kas rahvale meeldivad need tegijate treeningud või mitte. Tore muidugi, et üldse midagi tehti, aga alati saab paremini teha.

Väga harva on neid videosid tulnud ka. Ja kui pool foorumit palus jokerit päris pikalt teha paar tegijate treeningut teatud isikutega, siis joker rahva palveid ignoreeris ja tegi videosid ainult nendest, kes talle isiklikult huvi pakkusid.

Mis neis nii põnevat on siis? Korduvalt olen ma vaadanud vaid mr Mesi videosi, aga seda ka Mesi enda pärast, mitte et valmistatud oleks kuidagi erliliselt või mingi huvitav idee oleks valmistaja poolne :ph34r:

Aga pikka aega ei ole vist ühtegi kaadrit filmitud enam, muidugi ega meie väikeses Eestis TEGIJAID vast ei olegi rohkem ;)

Mis neis nii põnevat on siis? Korduvalt olen ma vaadanud vaid mr Mesi videosi, aga seda ka Mesi enda pärast, mitte et valmistatud oleks kuidagi erliliselt või mingi huvitav idee oleks valmistaja poolne :ph34r:

Aga pikka aega ei ole vist ühtegi kaadrit filmitud enam, muidugi ega meie väikeses Eestis TEGIJAID vast ei olegi rohkem ;)

Me oleme siin aasta aega halanud, et palun tehke jõutõstjatest ka midagi (saarlasi tahtsid kõik näha). Aga ei, tehti lasteraskustega treenivatest isikutest, keda ei ole paljudel üldse huvitav vaadata. Ma saan aru, et siin ei ole kõik jõutõstjad, aga no lõputult ei saa ju samu asju ka teha. Mingit vaheldust on vaja, et teistel oleks ka huvitav.

Me oleme siin aasta aega halanud, et palun tehke jõutõstjatest ka midagi (saarlasi tahtsid kõik näha). Aga ei, tehti lasteraskustega treenivatest isikutest, keda ei ole paljudel üldse huvitav vaadata. Ma saan aru, et siin ei ole kõik jõutõstjad, aga no lõputult ei saa ju samu asju ka teha. Mingit vaheldust on vaja, et teistel oleks ka huvitav.

Lasteraskustega treenivatest isikutest :ph34r: Ei Mentula jah tegi suht kerge raskusega kitsalt surumist onju, oli vist ca 220kg? Kalmus jne.. Samas tahaks näha sinu treeningut ilma varustuseta :P Kus pole ei särke,trikoosid, klotse ja mida iganes sa sinna rinnale ka ei topiks,et järjest väiksema amplituudiga peaks suruma. Ma ei viitsiks küll vaadata,kuidas pool treeningust topitakse surumissärke ja värke jne selga. Samas saarlasi tahaks näha, teevad ka täitsa ilma varustuseta väga kõvasid tulemusi ;)

Edited by killerleib

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.