Jump to content
Rebane

Narkomaffia Mädajuure külas

Recommended Posts

Mulle tundub rollton kahtlane, sest ta süüdistab koguaeg samakameest, ilmselt on rollton maffiast ja tegutseb enda tahte alusel.

hääletan:rollton

Edited by smithereens

Guest
A miks te Mckeni kahtlustate? Põhjendage kuidagi. Mul ei ole kuidagi tema suhtes eriti kahtlusi tekkinud.

Loe ta poste...aga ju ma olen siis ainuke, kellele need kavalust täis tunduvad. See olukord siin on sundinud mind lihtsalt uue tehnika valima. Nagu näha, siis vanaviisi edasi ei saa ju minna...Seega ei arva ma enam, et need kõige suuremad süüdistajad maffiast oleks.

Loe ta poste...aga ju ma olen siis ainuke, kellele need kavalust täis tunduvad. See olukord siin on sundinud mind lihtsalt uue tehnika valima. Nagu näha, siis vanaviisi edasi ei saa ju minna...Seega ei arva ma enam, et need kõige suuremad süüdistajad maffiast oleks.

Sa arvad, et need kõige suuremad süüdistajad ei ole maffiast ja sellepärast hakkasitki üheks?

Ja miks sa kohe hüppasid minu kukile kui smakameest süüdistama hakkati?

Ja muidugi ma olen tagasi hoidlikum ja ei hakka kohe lambist süüdistusi jagama, sest ma ei taha, et maffia mind vaigistama tuleks. Ma enne ikka uurin tausta ja esitan küsimusi mida sina pead kavaluseks.

Ma arvan, et Alessandrol paras aeg oma tarku tabelid vaadata

Sa arvad, et need kõige suuremad süüdistajad ei ole maffiast ja sellepärast hakkasitki üheks?

Ja muidugi ma olen tagasi hoidlikum ja ei hakka kohe lambist süüdistusi jagama, sest ma ei taha, et maffia mind vaigistama tuleks. Ma enne ikka uurin tausta ja esitan küsimusi mida sina pead kavaluseks.

Minu targad tabelid ei ole mind vist eriti aidanud siiamaani..

Guest

Maffia ei tulegi sind vigastama, sest sa kuulud maffiasse. Mõtle natukene oma peaga.

Kuna homme ei pruugi arvutisse jõuda siis hääletan ära...

Ei oska enam aktiivsete inimeste seast kedagi kahtlustada..

Seega lükkan suht lampi

Hääletan: Erkko

Nagu kunagi üks tark mees hoiatas, et ärge valige huupi aktiivsuse ja ühe

mehe ühe lause järgi, kes võib ise maffia olla. Kuid ikka ja hauda läks oma...

Samakamees on liiga mitu korda võllast pääsenud, kui samakamees ei ole maffiast siis võite

mind järgmisena oksa tõmmata!! kui keegi ette ei jõua...

See on minu arvamus.

Hääletan: Samakamees

Guest
Ei oska kedagi hääletada. Tundub nii, et mina olen järgmine ohver, nii et ega mingit vahet ka pole.

Ma lähen Taivoxiga kaasa ja

Hääletan: Mcken

Vähemalt keegi on mõistuse pähe võtnud!

Guest
Tegite ikka halva valiku...

Sinule on valik loomulikult halb...minule aga meeldib.

Ütle kiiresti ära, äkki tõmmatakse sind öösel maha B)

No siis tõmmatakse....Kui ennustused paika panevad ja hästi läheb, siis saan vähemalt kindel olla, et üks maffia liige ka maas.

Hetkel on üks kahtlusalune veel, kuid veel kindlalt ei väida...selline fifty-fifty hetkel. Kui järgmise korrani elan, siis hääletan tema poolt.

Edited by taivox

Taaskord oli nagelemist palju ning kindla kandidaadina kerkis esile Samakamees. Kuid nagu tihti varemgi, pääses Samakamees vaid kerge ehmatusega ja kinni nabiti hoopis Mcken, kes oli ääretult nördinud sellise valiku üle.

Situatsiooni oleks saanud muuta veel üks külaelanik – LaizeN. Tema kodus aga valitses hoopistükkis vaikus. LaizeN’it ei õnnestunud leida kuskilt. Igaks juhuks tehti ka tema kodus põhjalikum läbivaatus ning suur oli üllatus kui vanade Playboyde alt tuli päevavalgele imelik vigur. See vigur olevat nimega ‚stetuskuop’ teadis alessandro.

Viienda päeva mittehääletamise tõttu lahkunu – LaizeN – oli arst

Seega oli hääled loetud – hommikut jäi ootama Mcken

Alanud on viies öö. Öö kestab kuni 16.01 20:00 või kui kõik öö tegelased on oma hääled andnud. Öösel postitamine teemasse keelatud.

Hallide nägude järgi otsustades ei olnud keegi palju magada saanud – ei Mcken ega ka külamehed. Mcken’i ümber sagisid kõik allesjäänud külamehed. Kõik kahtlustasid kõiki ning pidevalt kontrolliti oma seljatagust. Üllatuslikult möödus kõik rahulikult. Tundus et ka Mcken oli saatusega leppinud. Paar minutit hiljem rippus Mcken sirgelt männi küljes, näol kurjakuulutav krampis irvitus. Teda läbi otsides ei suutnud keegi midagi erispärast leida, ent kui eemaldati ta saapad võisid kõik näha selget tõde – kummalgi jalal oli tal kuus varvast!!!

Viienda päeva külaelanike poolt tapetu – Mcken – oli maffia liige

Külamehed olid ekstaasis – lõpuks ometi pikkade loogiliste valikute ja vaidluste järgi oli kätte saadud üks maffialiige! Kõik tahtsid ühe soru teha, ent õnnetus paar päeva tagasi oli veel kõigil meeles ja piirduti vaid käepigistustega.

Järsku kostis vali kärgatus ja ümberringi mattus kõik paksu suitsu sisse. Õhku oli lennanud tee lähedal asuv vana Sauna-Madise välivets. Kõikjal oli lauajuppe ja haisvaid pruune pritsmeid. Kohkunult vaadati ringi aga paistis et see oli ka kõik. Arglikud külaelanikud ajasid ennast jalule, ent üks mees jäi teele liikumatult labama, kaelast tolknes välja jäme tühjakspressitud süstal. Taivoxi silmad olid pahupidi ja ta üritas süüdlase nime öelda, kuid asjatult – ta hingamistoru oli lihtsalt kinni paistetanud. Põuetaskust leiti tal kulunud viienurkne märk, mille peal oli kiri POLITSEI.

Viienda öö maffia poolt tapetu – taivox – oli politsei

Maffia oli hakanud tegelema järjest jultunumalt ja avalikumalt. Kas õnnestub külaelanikel oma küla puhtaks saada või on Mädajuurel lõplikult kriips peal, seda näitavad järgmised paar kriitilist päeva.

Alanud on kuues päev. Päev kestab kuni 17.01 11:00 või kui kõik külaelanikud on oma hääle andnud.

Lõpuks ometi läks nüüd üks maffioss vähemaks!

Tänu taivoxile muidugi, kuid nüüd kus ta läinud on hakkame jälle lampi hääletama ? B)

Lisaks nüüd veel mõne venna lolluse pärast hr.doc ise ka läinud! Maffia eest ei päästa vist enam miski, ainult õnn!

Edited by LaurL

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.