Jump to content
Sign in to follow this  
veps

Kalamaksaõli ja Arthrostop

Recommended Posts

Tere,

Küsimus selline. Kuna Arthrostop on aeglase imendumisega, siis olen kuulnud, et soovitav oleks võtta mitte söömise ajal. Ja olen kuulnud ka, et omega-3ga võiks seda koos võtta, kuna see õli aitab imendumisele kaasa. Kas oleks siis äkki kasulik võtta kalamaksaõli ja Arthrostopi koos mitte söömise ajal? Õigemini küsimus on vast see, kas kalamaksaõli võib võtta tühja kõhu peale? Ei leidnud pudelilt, millal seda võtma peaks.

Aitäh.

Ise kasutan Clucadoli (sinul Arthrostop ) enne treeningut söögi ajal ja kalamaksaõli peale viimast söömist koos magneesiumiga. Clucadoli tulebki võtta soovitavalt söögi ajal, et vältida veresuhkru järsku tõusu tühja kõhuga ( toimeaine glükoosamiinsulfaat ). Kalamaksaõli võtan koos väikse leivatükiga (närin peale). Proovi võtta ikka peale söömist. Omast kogemusest soovitan.

Ise võtan mõlemat koos peale sööki, tavaliselt peale õhtust viimast söögikorda.

Kas keegi oskab täpsemalt öelda, kuidas õige manustada on?

3 korda päevas enne suuremaid söögikordi..

Tere,

Küsimus selline. Kuna Arthrostop on aeglase imendumisega, siis olen kuulnud, et soovitav oleks võtta mitte söömise ajal. Ja olen kuulnud ka, et omega-3ga võiks seda koos võtta, kuna see õli aitab imendumisele kaasa. Kas oleks siis äkki kasulik võtta kalamaksaõli ja Arthrostopi koos mitte söömise ajal? Õigemini küsimus on vast see, kas kalamaksaõli võib võtta tühja kõhu peale? Ei leidnud pudelilt, millal seda võtma peaks.

Aitäh.

Kalamaksaõli kohta pole kindlaid soovitusi. Mõni võtab kohe hommikul ilma söömata veel. Omega 3 võid aga igapäevaselt tarvitada. Minul on Omega 3 peale sööki võtta, kuna seal kirjas, et kord koos söögiga.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.