Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Külaline_A._*

Soovitage head küünetehnikut

Recommended Posts

Guest Külaline_A._*

Soovitage head küünetehnikut, kes paneb korralikult ja soodsalt akrüülküüsi Tallinnas.

Ette tänades, A. :D

Enne akrüüli panekut soovitaks sul foorumites surfata ja lugeda, mis su enda küüntest alles jääb...

Viimast korda, kui maniküüris käisin, tulid meil jutuks erinevad kunstküüned ja minu maniküür ei soovita ühelegi oma kliendile kunstküüsi, sest nad kõik rikuvad küüne oma pinda ja kasvu ja loovad suurepärase pinna küüneseene jne levikuks. Kui sul on aga haprad küüned, siis näe vaeva nende ravimise ja kasvatamisega, mitte ära lase kunstküüsi panna, et oma küüsi veelgi nõrgemaks teha. Minu sõbralik soovitus kõigest :D

Ma soovitaks hoopis geeliga katta küüned.

Aga ma lihtsalt huvi pärast küsiks, et miks just akrüül? Kõige ebaloomulikum tulemus mu meelest :D , pluss rikub küünt võimalikest variantidest vist kõige rohkem. Kuigi tean inimesi, kellel küünel muud ei püsigi kui akrüül... Sellisel juhul prooviks tõesti hoopis ise oma küüsi tugevdada ja kunst üldse unustada.

Ma soovitaks hoopis geeliga katta küüned.

Aga ma lihtsalt huvi pärast küsiks, et miks just akrüül? Kõige ebaloomulikum tulemus mu meelest :D , pluss rikub küünt võimalikest variantidest vist kõige rohkem. Kuigi tean inimesi, kellel küünel muud ei püsigi kui akrüül... Sellisel juhul prooviks tõesti hoopis ise oma küüsi tugevdada ja kunst üldse unustada.

Ma olen lasknud oma küüsi katta nii kanga, geeli kui akrüüliga ning minu arvamuse kohaselt oli viimane hoopis kõige ilusam. Eks see oleneb palju ka tehnikust.

Parim variant on muidugi oma küüned tugevaks saada ning leida lakk, mis korralikult peal püsib. Ise kasutan Manhattani tooteid, nii kummaline kui see ka pole, hind on odavamate seast, kuid tulemus parem kui paljudel salongitoodetel. Loen heaks tulemuseks seda, et pean küüsi lakkim kord nädalas (oma küünte puhul on see minu arust väga pikk aeg).

Merz tabletid aitasid mul küüsi oluliselt tugevdada.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.