Jump to content
Sign in to follow this  
sweals

MMA Raju 4 (13.veebruar 2010, Tallinnas)

Recommended Posts

Mida sa seal üksi teha tahaksid? :lol:

Või sa mõtled, et kas võistlemiseks peab mingit klubi esindama? Ei pea.

Pidasin silmas jah, kas peab klubi olema. :P okei

Olime eile võtterühmaga kohal ja pean tunnistama, et väga kõva üritus oli. Hr. Tõnissaar koos oma meeskonnaga oli teinud ära väga kõva töö!

Tegime palju intervjuusid nii enne kui peale matše, loodame need tuua ka õige pea Fitness TV vaatajateni.

Oleme kindlasti võimalusel kohal ka RAJU 5.

Põnevus säilis kuni lõpuni ja hea et meie foorumlane Jrx võidu lõpuks koju jättis!

Tänud mehed! Mul pole varem olnud sellist toetust nagu Rajul, seetõttu pole osanud ka seda niivõrd hinnata. Nüüd saan aru. Aitäh.

http://mma.ee/wp-content/uploads/2010/01/1...utlined_web.jpg Siin tundub küll hästi näha. Võibolla sõltub plakati suurusest ja vaatamise kaugusest...

Sry et vana asja esile toon, lihtsalt sattusin praegu juhuslikult peale :unsure: Krt ma praegu vaatasin mitu minutit seda pilti ja ei leidnud ega leidnud kuupäeva üles! Mitu korda lugesin plakati hoolikalt läbi, ülevalt alla ja alt üles. Kõik väiksemas kirjas sponsorite logod lugesin ka 4-5 korda läbi, enne kui avastasin et kuupäev oli keskele sigrimigri sisse ära maskeeritud. Nagu ilmutust oleks lõpuks näinud :)

kunnar - tagasiside selge, püüame järgmise plakati kujundusel arvesse võtta.

Shamil - tegutseme nii ruttu kui võimalik (neli kaamerat, erinevad formaadid jne) ning pead ei luba anda, aga kahe loodetavasti hiljemalt kahe nädala jooksul.

Seniks, Raju 4 ametlike fotograafide pildid - http://mma.ee/2010/02/mma-raju-4-fotod/ Neid on lähipäevil veel juurde tulemas, sinnasamasse postitusse :unsure:

Sry et vana asja esile toon, lihtsalt sattusin praegu juhuslikult peale :unsure: Krt ma praegu vaatasin mitu minutit seda pilti ja ei leidnud ega leidnud kuupäeva üles! Mitu korda lugesin plakati hoolikalt läbi, ülevalt alla ja alt üles. Kõik väiksemas kirjas sponsorite logod lugesin ka 4-5 korda läbi, enne kui avastasin et kuupäev oli keskele sigrimigri sisse ära maskeeritud. Nagu ilmutust oleks lõpuks näinud :)
Minuarust on kuupäeva selgelt näha. Kui keskendud asukohale, kus toimub siis paned kohe tähele ka kuupäeva.

Sry et vana asja esile toon, lihtsalt sattusin praegu juhuslikult peale :D Krt ma praegu vaatasin mitu minutit seda pilti ja ei leidnud ega leidnud kuupäeva üles! Mitu korda lugesin plakati hoolikalt läbi, ülevalt alla ja alt üles. Kõik väiksemas kirjas sponsorite logod lugesin ka 4-5 korda läbi, enne kui avastasin et kuupäev oli keskele sigrimigri sisse ära maskeeritud. Nagu ilmutust oleks lõpuks näinud :D

Ma mõtlesin ,et ma olin ainuke pime, kes seda kuupäeva esimese hooga ei näinud - kuid nüüd selgub, et oli ka teisi.... :o

Raju 4 DVD on müügil alates 5. märtsist 2010. Seekord on tegu duubel-DVDga, mille ühel poolel on päevase eelürituse matšid ja teisel poolel õhtuse põhiürituse matšid. Raju 4 highlight video, mis annab aimu DVDst -

Väga hea uudis, juba ootan DVD`d, kuid selline küsimus ka, et Ott oli ka fitness TV`ga kohal, kas see läheb samuti Raju 4 DVD`le või ilmub kuskile eraldi ning siis millal oleks fitness TV poolset salvestust oodata?

Raju 4 duubel-DVD on valmis ja müügil. Esimeselt plaadilt leiate päevase amatöörürituse matšid, teiselt õhtused amatöör- ja profimatšid. Lisaks on plaatidel ka intervjuud sportlastega ning videod ürituse köögipoolest. Tallinnas saab DVD endale soetada Priit Mihkelsoni käest (priit[ät]3dtreening.ee), Tartus ja mujal Eestis Ott Tõnissaarelt (ott[ät]mma.ee). DVD maksab 75 krooni. Lisaks on jagada teile ka teine hea uudis - lähikuude jooksul on mma.ee lehele ilmumas e-pood, kust saab osta nii Raju kui ka UFC kraami (riided, DVD-d).

Nana - intervjuud sportlastega DVD-l ongi Fitness TV omad :D

Edited by Mattias123

Meil läheb selle ülespanemisega natuke veel aega, kuid kindlasti paneme sellest oma versiooni kokku ja tuleb see juba nähtavale siis uues Fitness TV keskonnas, mis loodetavasti avatakse õige pea.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.