Jump to content
Sign in to follow this  
sweals

Elustreening Eesti uus BAASKURSUSTE süsteem (jaanuar 2010)

Recommended Posts

Elustreening Eesti alustab 2010 aastal uue baaskursuste treeningsüsteemiga! Juba esimesest treeningust alates on võimalik harrastajal valida, millistele MMA aspektidele ta keskenduda soovib. Peale baaskursuse läbimist liigub harrastaja vastava suuna edasijõudnute trennidesse ja/või saab paralleelselt omandada teise suuna algtõed.

MMA püstivõitluse baaskursus (stand-up, clinch)

Käsitletakse MMA aspektist poksi, tai poksi, kreeka rooma maadluse ja vabamaadluse algtõdesid. Liikumised ja löögid distantsilt, lähivõitluses, mahaviimised ja nende kaitse ning kõik see ühendatult.

Püstivõitluse baaskursuse treeningud toimuvad T ja N 20.00-21.30. Lisaks võimalus osaleda iseseisval „avatud mati“ kordamistreeningul L 13.00-14.30. Treeningud toimuvad Tähtvere spordihoone (Laulupeo pst 21) suuremal saalipoolel.

Püstivõitluse baaskursuse kohtade arv: 40 inimest. Baaskursuse kestvus: 10 nädalat (11. jaanuar – 21. märts 2009).

MMA püstivõitluse baaskursuse läbimine on eelduseks edasijõudnute poksi, tai poksi, maadluse ja MMA treeningutel osalemisele.

MMA Püstivõitluse baaskursuse maksumus on 900 krooni (tasutakse korraga I nädala jooksul põhimõttel „kes ees see mees“).

MMA/BJJ maasvõitluse baaskursus (groundfighting)

Käsitletakse MMA, brasiilia jiu-jitsu ja lukumaadluse jaoks vajalikke maasvõitluse algtõdesid. Liikumine maas erinevate asendite vahel, kontrollimine, halbadest asenditest põgenemine, liigeselukud ja kägistused, püstimaadlus, mahaviimised ja nende kaitse ning kõik see ühendatult.

Maasvõitluse baaskursuse treeningud toimuvad E ja K 20.00-21.30. Lisaks võimalus osaleda iseseisval „avatud mati“ kordamistreeningul L 13.00-14.30. Treeningud toimuvad Tähtvere spordihoone (Laulupeo pst 21) väiksemal saalipoolel.

Maasvõitluse baaskursuse kohtade arv: 30 inimest. Baaskursuse kestvus: 10 nädalat (11. jaanuar – 21. märts 2009).

MMA maasvõitluse baaskursuse läbimine on eelduseks edasijõudnute brasiilia jiu-jitsu, lukumaadluse, maadluse ja MMA treeningutel osalemisele.

MMA/BJJ maasvõitluse baaskursuse maksumus on 900 krooni (tasutakse korraga I nädala jooksul põhimõttel „kes ees see mees“).

NB! Korraga paralleelselt kahe baaskursuse läbimise kombohind 1500 krooni (NB! Korraga kahe paralleelse baaskursuse läbimisel on mõte tõepoolest siis, kui tahate ja suudate pühenduda treeningule vähemalt neljal õhtul nädalas).

Seoses uue baaskursuste süsteemiga hakatakse uusi huvilisi vastu võtma 3-5 korda aastas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×