Jump to content
Sign in to follow this  
Raivo Piiber

Ujujad vs fitnessistid

Recommended Posts

Fitnessistide kalendril pole häda ühti, pettusin ainult selles, et vist ainult kaks pilti olid minu jaoks uued. Teised kõik olid siit foorumist juba varem läbi käinud... seega ohhoo-efekt jäi ära :lol: Oleks täiesti uusi pilte eeldanud.

Ujujatest niipalju, et olin aastal 1984 treeninglaagris Pirita TOP-is ning ükskord tuli mulle koridoris vastu tolle aja tipp Aivi Liiv. Ma polnud ka just väga kiitsakas tollal, kuid tema oli ikka õlgadest tublisti laiem. Aga muidu on ujujad kenad :lol:

Fitnessistide kalendril pole häda ühti, pettusin ainult selles, et vist ainult kaks pilti olid minu jaoks uued. Teised kõik olid siit foorumist juba varem läbi käinud... seega ohhoo-efekt jäi ära :lol: Oleks täiesti uusi pilte eeldanud.

Peale 1 on kõik TÄIESTI uued pildid kalendris, mis tehtud ajavahemikus jaanuar-august 2009.

Peale 1 on kõik TÄIESTI uued pildid kalendris, mis tehtud ajavahemikus jaanuar-august 2009.

No seda ma räägingi, et nad tehtud jaanuar kuni august, seega ka siit foorumist ja fitness reidist juba läbi käinud ja ei paku enam pinget. Katrini pilti mina näiteks näinud ei olnud ja seda oli ainsana huvitav vaadata....

Minu tagasihoidlik soovitus oleks, et järgmisel korral ärge neid pilte enne kalendri ilmumist foorumisse pange. Siis on asi uuem ja palju huvitavam :lol:

No seda ma räägingi, et nad tehtud jaanuar kuni august, seega ka siit foorumist ja fitness reidist juba läbi käinud ja ei paku enam pinget. Katrini pilti mina näiteks näinud ei olnud ja seda oli ainsana huvitav vaadata....

Minu tagasihoidlik soovitus oleks, et järgmisel korral ärge neid pilte enne kalendri ilmumist foorumisse pange. Siis on asi uuem ja palju huvitavam :D

Need mis siia pandud olid, olid meelega pandud. Üks asi on näha pilti netis pisikesena, teine asi seina peal ;)

Aga elu24 foorum on juba päris tigedaks läinud: fitnessistid on vulgaarsed, eemaletõukavad, OSTA JA SA KAHETSED... lisaks muidugi see ka, et kõik tibid on steroidikud :lol:B);) Kartulierakond on oma alamad usinasti tööle pannud...

Trikoodes või ilma? :lol:

Kuidas see oligi, et väljakutsuja (või siis kutsutav) valib relvad/vahendid B) Trikoodeta ning kinnastes ja kingades ;)

No meil oli 12 naist, palju neil? Paar-kolm?

Gerbel on ära, seega jääb 11. Teil oleks siis lihtsalt pikem pink, saaksite teha vahetusi :lol:

Järgmine kord tuleb vist kinninööbitud kasukates pildid teha, tundub et paljad tissid on fuih-õudne-issand-kui-kole-appi-mis-need-veel-on :lol: Väga kummalised foobiad valitsevad ühiskonnas.

Oleneb pigem sellest, mis seisus need rinnad on... B) Ilus prink rind on ju kena vaadata :lol:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.