Jump to content
Ott Kiivikas

Reval - Sport Bodybuilding Team!

Recommended Posts

Esimest korda tegime läbi ka kohustuslikud poosid kulturismis - ehk võistleb Oleg kunagi ka klassikas. esimese pildi kõrval aasta tagasi tehtud pilt meie kohtumiselt.

post-22-1296592465_thumb.jpg post-22-1296657082_thumb.jpg

post-22-1296592477_thumb.jpg

post-22-1296592494_thumb.jpg

post-22-1296592514_thumb.jpg

post-22-1296592526_thumb.jpg

Oleg on ikka väga võimas!!

On küll aga mulle jäi hea mulje hoopis Ostroglazovist, kitsas keskkoht muudab üldmulje veel võimsamaks, nüüd on vaja ainult massi juurde.

On küll aga mulle jäi hea mulje hoopis Ostroglazovist, kitsas keskkoht muudab üldmulje veel võimsamaks, nüüd on vaja ainult massi juurde.

Ostroglazovit on vanemad õnnistanud erakordse skeletiga - kui sinna ülemisse kehaossa ka aru pähe tuleb, siis võib sealt kunagi isegi midagi tulla... ;)

Esimese hooga valmistub Reval -Cup ja EKV eile tegime treeningplaanid ette, peaasi ,et vahepeal trennist eemale ei kao.

Lisasin eelmisel lehel olevatele Olegi piltidele ka pildid aastatagusest ajast (need ei ole 1:1 võrreldavad, sest on tehtud küll samas ruumis, kuid natuke vanad pildid on lähemale kadreeritud, kuid areng on siiski ilmne eriti jalgade osas).

Siin oli Oleg 1 nädal enne EM -i peale 3 kuust spetsiaal treeningut.

Nende piltide peal on võrdlus paremini näha, mida võib teha kehaga kui on paigas toitumine ja trenn.

post-22-1296658945_thumb.jpg post-22-1296659047_thumb.jpg

post-22-1296658959_thumb.jpg post-22-1296659062_thumb.jpg

post-22-1296658981_thumb.jpg post-22-1296659076_thumb.jpg

post-22-1296658996_thumb.jpg post-22-1296659089_thumb.jpg

Peale tubli vormimuutuse, on ka poseerimine tublisti parem.

//Head pildid hea valguse ja hea vormiga. ;)

Edited by trewe

Olegil on parem puus kõrgemal, varem oli ka parem õlg.

Võib tulevikus puusa või jalaprobleeme tekitada:)

Mitte norimiseks, teadvustamiseks:)

Eile toimus siis Reval Spordis ülevaatus, osa mehi juba dieeditab ammu, osa alles läksid dieedile, sest ei ole vaja niipalju maha kaapida.

Poistiivne on see, et Noorterühmal on ka lisaks minule uus treener Mihkel "Hiiglane" Vaino - pöörduge julgesti tema poole kui trennis olete või plaanite rühmaga liituda.

Ja tore on ka see, et suht suur huvi on Reval Cupi vastu, õige pea koostan ka registreerunute nimekirjad, siis on näha kui palju kuskil võistlejaid on.

Mõned vormipildid, kes kevadeks võistlema plaanivad tulla.

Oleg 3 kuud enne EM

post-22-1299075919_thumb.jpg

post-22-1299075934_thumb.jpg

post-22-1299075946_thumb.jpg

post-22-1299075958_thumb.jpg

Väga võimas ülevaade! Revalist on samuti mingi 10 meest tulemas. Kui nüüd noorte ja juuniorite ridadest on vanad saurused meeste klassi kolinud, siis uued noored mehed hakkavad ilmselt korralikult paugutama! Edu Revali meeskonnale! ;)

Kutsun kõiki noori jõusaali treenigutele! Esmaspäeval, teisipäev, neljapäev ja reede kella 14.00-17.00.

post-22577-1299401930_thumb.jpg

Vanalinn, aia 20

Tere tulemast!

Väga karm pilt! Hirmsad mehed! B)

Sind ma täna kahjuks ei näinud, mis me sinuga siis lähipäevil veel ette võtame seda peaks arutama ehk sättid ka ennast neljapäeval õhtu poole kohale ehk helistad mulle enne ja lepime täpselt kokku. B)

See topeltbiitseps selja tagant milles Anton pildil minu hinnagul parem on, on tänase poseerimise tulemus, sest enne see mees oma selga ei osanud selles poosis näidata.... :lol:

Sind ma täna kahjuks ei näinud, mis me sinuga siis lähipäevil veel ette võtame seda peaks arutama ehk sättid ka ennast neljapäeval õhtu poole kohale ehk helistad mulle enne ja lepime täpselt kokku. B)

See topeltbiitseps selja tagant milles Anton pildil minu hinnagul parem on, on tänase poseerimise tulemus, sest enne see mees oma selga ei osanud selles poosis näidata.... :lol:

Neljap. peaks selle asja ära tegema, teeks nii et määrkas siis juba ühise aja kuhu mehed kohale tulevad.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.