Jump to content
zxcvb

Hantlite soetamine

Recommended Posts

See on nii suur keere, et see ei kao kuskile, mul oleks üks sangpomm sulle ära soetada :D

metall on metall ning 10kg on 10kg...

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on nii suur keere, et see ei kao kuskile, mul oleks üks sangpomm sulle ära soetada :D

metall on metall ning 10kg on 10kg...

Oleks just reguleeritavatest hantlitest huvitatud.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks just reguleeritavatest hantlitest huvitatud.

no ära anttilast küll tellima hakka :D mine parem kuhugi poodi (Eedenisse) ja osta sealt... saad isegi odavamalt kui anttilast... ja soovitus, kui osta siis 15KG on juba normaalsed , kuna 10kg jääb väheseks :P

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks siis plaanis soetada hantlid koduseks treeninguks. Keegi teab kas kuskil on hea hinnaga? Reguleeritavad.

Ise vaatasin neid: http://www.anttila.ee/webapp/wcs/stores/se...tegoryId=38660#

Ja kas need keermed ära ei kulu kui ma kettaid väga tihti vahetan? :P

Seal on kaks hantlit sellel anttila lehel ja kumbki on 7,2KG...seega suht mõttetu... :D

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
a ma panen raskused ühele hantlile siis on 15kg.

Muidu kas need on kokku 30kg või üks hantel on 7.5? http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...roducts_id=1018 ja kas kettaid saab sellele juurde ka osta kui vaja? fitnessi omale.

need peaks olema kokku 30kg(s.t 15KG kumbki) ja kindlasti leiad lisaraskusi:D iseasi kas need kõik sinna ära mahuvad :D Aga ikkagi soovitan, et mine kugugi poodi ja osta sealt

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seal on kaks hantlit sellel anttila lehel ja kumbki on 7,2KG...seega suht mõttetu... :D

seal ongi reguleeritavad, aga fitshopist 2x15kg soodsam jh..

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo

Hind tõesti hea fitshopi omadel. Ainult kas mõni fitshop töötaja vms saab kinnitada et see 2x15 kg enne kui ära tellin ? :D

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hind tõesti hea fitshopi omadel. Ainult kas mõni fitshop töötaja vms saab kinnitada et see 2x15 kg enne kui ära tellin ? :D

Minuarust on neil seal natuke halvasti kirjas selle toote kohta :P peaks neile selle koha pealt märkuse tegema :P võiks ikka detailne info kirjas olla, kuna see ei ole nii odav asi et osta ja teada saada mis ta on.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo

Upiks veel seda teemat. Kas on 2 x 15 kg see komplekt või kokku 15 kg ?

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rääkisin fitshopiga just see teeb 15 kg kokku , 7.5 kg on 1 hantel

Jep need ikkagi 7.5. Ma arvan, et võtan need anttila omad ära, räigelt odavad ju.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo

kui vaadata palju raskust nendega kaasas on , siis hind pole midagi erilist :/

Ja raskused on ka päris kallid - ostsin just 2 x 5kg raskust 450 eegi eest

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Antilast küll pole mõtet soetada, seal nii jõhker juurdehindlus alati.. Otsi parem korralikult ja leiad raskemad hantlid parema hinnaga! :D

Ma olen juba otsinud :( Seal on ju kokku 15kg, 1 hantel 7.5kg mis on ju väga hea sellise hinna kohta. Fitshopis oli sama raske 900.-

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Antilast küll pole mõtet soetada, seal nii jõhker juurdehindlus alati.. Otsi parem korralikult ja leiad raskemad hantlid parema hinnaga! :D

Oled kasutanud anttila hantleid?

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Viimati Sirvimas   0 liiget

Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.