Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Visitor

Ost

Recommended Posts

Guest Visitor

http://steroidshop.net/

Kui sealt tellida jõuab asi kohale ka mis arvate ? Nimekirjas Eesti olemas , kuigi eestis peaks keelatud olema selline teema , isegi kui saadetaks kas tollist saaks läbi üldse ?

Ootan teemakohaseid vastuseid , kui tahad keemikuks sõimata siis parem ära üldse ütle midagi......

Kui sealt tellida jõuab asi kohale ka mis arvate ? Nimekirjas Eesti olemas , kuigi eestis peaks keelatud olema selline teema , isegi kui saadetaks kas tollist saaks läbi üldse ?

Ootan teemakohaseid vastuseid , kui tahad keemikuks sõimata siis parem ära üldse ütle midagi......

Keemikuks ei sõima, kuid kirjutama võiksid küll õppida. Või vähemalt kirjakeeles väljendama ennast. :P

Ei soovita.. pärast saad veel paraja jama kaela..

a siis mõnes riigis on lubatud need?

siin on vaid öelda üks ütlus: tark ei pane tähele ja rumal ei saa aru. mis sa arvad, kas kai greeni 13 kg lihasmassi aasta jooksul oli lihtsalt hea geneetika ja supertöö tulemus? lisaks eeltoodule peab vist ka natuke abi saama väikestest farmaatsiatööstuse asjadest.

siin on vaid öelda üks ütlus: tark ei pane tähele ja rumal ei saa aru. mis sa arvad, kas kai greeni 13 kg lihasmassi aasta jooksul oli lihtsalt hea geneetika ja supertöö tulemus? lisaks eeltoodule peab vist ka natuke abi saama väikestest farmaatsiatööstuse asjadest.
Ma olen võtnud 10 kuuga juurde 23kg. Kas keegi libistas mu toidu sisse steroide? :P

Kuiv ei ole. Aga lihasmass küll. Rasvaprotsent on sama mis alustades. Alakeha tegin 2 nädalat tagasi esimest korda. Jalavigastuse tõttu ei saanud varem.

kas tõesti mingi selline transformatsioon? http://www.musclemedsrx.com/kaitransformation.html protsentarvutuste kohaselt võiks tuua sellise näite. algkaal 80 kilo, millest 20% rasva ehk siis 16 kg. kui siia juurde tuua 20 kg ja kaal on 100 kg ning rasvaprotsent sama, siis on juurde tulnud 4 kilo rasva, kokku on nüüd 20 kg rasva. lihasmassi juurdetulek 16 kg.

lol, kasvav oragnism, luustik suurem ja orgaanid suuremad:D 23kg puhast lihasmassi :P

Vaevalt 23kg puhast lihasmassi ;)

Kui nii hästi arened, siis järgmine PUHAS Mr.Olümpia tulekul

teema alguse juurde tagasi tulles - arvan, et Eestis sinuni sealt tellitu ei jõua, toll paneb enne käe vahele. tegemist siiski steroididega, mida saab inimene vaid retsepti alusel ja tõesti meditsiinilise näidustuse alusel.

lol, kasvav oragnism, luustik suurem ja orgaanid suuremad:D 23kg puhast lihasmassi :P
Ma ei öelnud puhas lihasmass. Eks rasva on kindlasti tulnud. Kasvav organism ei ole. 19 juba. Sama pikkus olnud aastaid. Eelmise aasta novembris olin 92kg ja täna mõõtsin trennis 115kg.

Ma ei öelnud puhas lihasmass. Eks rasva on kindlasti tulnud. Kasvav organism ei ole. 19 juba. Sama pikkus olnud aastaid. Eelmise aasta novembris olin 92kg ja täna mõõtsin trennis 115kg.

peaks ikka mainima, et tegemist on veel kasvava organismiga. tegelesin 18 aastaselt samuti treeninguga ning saavutsin kaaluks 84 kilogrammi ning omasin kindlaid mõõte peale aastast treeningut. smas, kui alustasin 29 aastaselt uuesti, siis peale aastst trenni on mul käed umbes 4 cm jämedamad, kui 18 aastasena, rinnaümbermõõt umbes 10 cm suurem. Samuti, tee või tina ja toitu kui õigesti tahad, vööümbermõõtu ma enam samasse numbrisse, kui 18/19 aastasena omasin, ei ole saanud, kuigi kõhulihas joonistub paremini välja, kui noorena. Mehe keha enam pikkusesse vast peale nn täiskasvanuks saamist ei kasva, samas kui võtab rohkem nn mehelikke mõõtmeid laiusesse.

Guest hartz

võin öelda,et tuleb kohale küll, ilma probleemideta.Pakendavad nii nagu vaja.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.