Jump to content
Sign in to follow this  
BRIKI

Mis koha saab Gerd Kanter?

Recommended Posts

Vaevalt, et Kanter ise kolmanda kohaga rahul on, eriti seetõttu, et tulemus oli suht kesine. Tundub, et kevadel maailmarekordi üritamine (rekord jäi ikka kaugele mägede taha) maksis MM-i parema tulemuse. Raske on nii pikalt heas vormis püsida. Aga pronks on parem ikka kui mitte midagi. :huh:

MMi pronks kergejõustikus on kõva. Enamus kergejõustiklasi ei saa seda mitte kunagi. Aga olen kindel, et Kanter ei ole oma sees selle tulemusega rahul. Õnneks on tal veel palju võistlusi ees, kus ta saab endaga rahule jääda. Mõistusega pöidlahoidjad on muidugi ka selle pronksi üle õnnelikud.

MMi pronks kergejõustikus on kõva. Enamus kergejõustiklasi ei saa seda mitte kunagi. Aga olen kindel, et Kanter ei ole oma sees selle tulemusega rahul. Õnneks on tal veel palju võistlusi ees, kus ta saab endaga rahule jääda. Mõistusega pöidlahoidjad on muidugi ka selle pronksi üle õnnelikud.

wait, did you just call me, daemonium, rait83, pacman jne a moron?

polnud lihtsalt tema päev, see, et 2 meest teda edestasid täna, sellepärast ei tohi teda kohe maha laita.

No ses suhtes vaevalt teda keegi maha laidab, siiski igaüks ei ole ju maailmameister ja olümpiavõitja

Krt, vorm ei saa kaduda paari päevaga, närvid ei saa ###### minna mingiks võistluseks jne. Ma ei kujutaks ette, et trennis surun ilma särgita 200 ja võistlusel surun 170- pole võimalik. Ainuke kahtlane värk on selle oma uue Kanteri nimelise kettaga- 2 nädalat enne võistlust sai kätte, äkki ikkagi ei harjunud ära vms. Jube kahju, aga midagi oli viltu. Kaotasin mitmeid konjakeid, aga sellest ei ole kahju, kahju on kullast ilma jäämisest. Edaspidi igatahes edu Kanterile ja hoian püialt alati edasi:)- ja pronks on ikkagi suur suur pettumus-

Mõistusega põidlahoidjad on õnnelikud siis,kui on rahul ka tegija ise, :huh:

Kui tegija ISE väidab Mu tase oli alla igasugust arvestust

ja mina olen õnnelik ...

nomaitea ..., :huh:

Kahju ei ole siin midagi. Iga organism väsib lõpuks. Ka Gert on inimene. Nii pikalt olla heas viskevormis suht võimatu. Oleks pidanud viimasel ajal rohkem keskenduma MM-ile. Näha, et väsimus oli sees. Aga sakslase tulemus oli võimas!

Küll järgmine kord veab!

Ma arvan ka, et oleks võinud mõned väiksmead võistlused tegemata jätta hooaja sees ja timmida ennast veel rohkem mm-i jaoks. Ok, koht kohaks, aga resultaadiga ei saa rahule jääda.

Ma arvan ka, et oleks võinud mõned väiksmead võistlused tegemata jätta hooaja sees ja timmida ennast veel rohkem mm-i jaoks. Ok, koht kohaks, aga resultaadiga ei saa rahule jääda.

Mõistusega põidlahoidjad on õnnelikud siis,kui on rahul ka tegija ise, :huh:

Kui tegija ISE väidab Mu tase oli alla igasugust arvestust

ja mina olen õnnelik ...

nomaitea ..., :huh:

Ma arvan, et sportlase enesekriitika on alati kuidagi natuke põhjalikum ja suurem. Mõni kritiseeriks ennast ka kulda võites. Ja sageli on selles enesekriitilisuses ka põhjus, miks inimene on nii kõrgele jõudnud.

Krt, vorm ei saa kaduda paari päevaga, närvid ei saa ###### minna mingiks võistluseks jne. Ma ei kujutaks ette, et trennis surun ilma särgita 200 ja võistlusel surun 170- pole võimalik. Ainuke kahtlane värk on selle oma uue Kanteri nimelise kettaga- 2 nädalat enne võistlust sai kätte, äkki ikkagi ei harjunud ära vms. Jube kahju, aga midagi oli viltu. Kaotasin mitmeid konjakeid, aga sellest ei ole kahju, kahju on kullast ilma jäämisest. Edaspidi igatahes edu Kanterile ja hoian püialt alati edasi:)- ja pronks on ikkagi suur suur pettumus-

Siiski olid tema parim katse finaalis ja kvalifikatsiooni heide samasse auku. Liigne võistlemine ei olnud minu arust tark tegu. Ta oli hooaja alguses heas vormis, kui üritas maailmarekordit. Peale seda oleks võinud loogilselt tulla vormi langus ning ta oleks võinud keskenduda treeningutele ja samal ajal võisteldes, kui mitte nii tihedalt, kui ta seda tegi. Kaks vormikõverat hooaja jooksul on normaalne. Juba Eesti meistrivõistlustel oli näha, et pole enam seda värskust, mis oli hooaja alguses. Ta oleks pidanud kindlasti suuremat tähelepanu pöörama MM-iks valmistumisele.

Ning rinnalt surumine ja kettaheide on kaks eri asja, mille tulemusi võrrelda :huh:

No fakt on see, et mees lootis sellel aastal parandada maailmarekordit ja tulla maailmameistriks. Mõlemast eesmärgist jäi palju puudu, seega pole tal ilmselt rahuloluks põhjust. Samas on selge, et mees on suuteline pikkadeks heideteks ja ka keskmise heite pikkus hooaja lõikes on ilmselt parem kui varasematel aastatel.

Ma arvan, et sportlase enesekriitika on alati kuidagi natuke põhjalikum ja suurem. Mõni kritiseeriks ennast ka kulda võites. Ja sageli on selles enesekriitilisuses ka põhjus, miks inimene on nii kõrgele jõudnud.

Absoluutselt nõus.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.