Jump to content
Sign in to follow this  
BRIKI

Mis koha saab Gerd Kanter?

Recommended Posts

Sellise kaliibriga mehele ei ole muud ennustada kui 1 koht, vaevalt et ta vähemaga rahulduks, eriti kui oled juba olnud maailmameister ja olümpiavõitja. Kogemusi on palju juures ja nüüd ei ole enam mingit väristamist, seda näitas ka esimene kettakaar kvalifikatsioonis.

Pöidlad pihku!!

Loodan esimest kohta, aga kardan, et võib äkki veidi nihu minna. Medali saab ta nii või naa, selles pole küsimust. Nagu ta ise mainis tuleb kindlasti viimaste aastate põnevaim esikohaheitlus. Konkurentidest jättis kvalifikatsioonis parima mulje Harting. Võistleb kodus, mis kindlasti aitab kõvasti lisa sentimeetried juurde saada.

Tammertist on kahju, kõigest 5cm välja jääda finaalist on väga nutune. Ei tea, mis selle Israeliga juhtus, vigastas end, nagu aru sain. Kunagi ei püsi Eesti sportlased 100% terved, väga imelik minu arust, et meil laatsas alati nii palju sportlasi on.

Mina loodan ise, et võistlus teisele-kolmandale-neljandale kohale tuleb tihe, mille nimel võistlevad Alekna, Harting ja Malachowski, sest Kanter võidab kindlalt enam kui meetrise ülekaaluga ja võiduheide algab numbriga 7:-). Kanteri särk mul juba praegu seljas ja elasin juba täna eluga kaasa:-):-):-)!

Loodan esimest kohta, aga kardan, et võib äkki veidi nihu minna. Medali saab ta nii või naa, selles pole küsimust. Nagu ta ise mainis tuleb kindlasti viimaste aastate põnevaim esikohaheitlus. Konkurentidest jättis kvalifikatsioonis parima mulje Harting. Võistleb kodus, mis kindlasti aitab kõvasti lisa sentimeetried juurde saada.

Tammertist on kahju, kõigest 5cm välja jääda finaalist on väga nutune. Ei tea, mis selle Israeliga juhtus, vigastas end, nagu aru sain. Kunagi ei püsi Eesti sportlased 100% terved, väga imelik minu arust, et meil laatsas alati nii palju sportlasi on.

Tippvormis ongi vigastused kerged tulema. Mul endalgi alati enne surumise eestikaid rinnalihase vigastused tekkinud, kui hakkan heasse vormi jõudma (see ei tähenda muidugi seda, et ennast maailma tippudega võrdleksin, aga efekt on sama).

Alekna ja Harting annavad hea lahingu Kantrile.

Eks Kanter alguses jälle tagasihoidlik ja kahe viimase heite kandis me seda 70m+ näe loodetavasti. :huh:

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.