Jump to content
Sign in to follow this  
asdfghjkl

Saku õlu, parim enne möödas

Recommended Posts

Kuna sõber töötab sakus ja üleaja läinud õlled saab omale,siis koguaeg neid hilinenud kuupäeva asju maitstud ja ei olegi midagi juhtunud. Ok,aprilli kuupäevaga gin oli küll imeliku maitsega :D Juuli kuus.

Keegi on ostnud seda Saku Lite, kus väidetavalt on 30% vähem kaloreid, kui on kas ikka õlumaitse on ikka alles ja palju seal siis 100ml kohta kcal on?

Mulle täiega meeldib :D , vahelduseks ice-le.Maitse meenutab õrnalt a le coq specialit.Külm peab olema.

Mulle täiega meeldib :D , vahelduseks ice-le.Maitse meenutab õrnalt a le coq specialit.Külm peab olema.

Subjektiivselt ise ma külma viina ja külma õlu ei eelista.

Küll aga kergelt jahedat.

"Külm" võtab ju maitse ära, siis ongi oht, ei saagi aru mida jood, kas kõlbliku maitsega või mitte.

Vaatan, et maru popp teema siin too Saku teema, minuarust võiks rohkem spordist rääkida ja muust asjalikust, mitte aga sellistest teemadest siin.

Keegi on ostnud seda Saku Lite, kus väidetavalt on 30% vähem kaloreid, kui on kas ikka õlumaitse on ikka alles ja palju seal siis 100ml kohta kcal on?

ah. eile jõin seda. Saku non-alcohol õlut meenutab. järelmaitse rõve

Kuna sõber töötab sakus ja üleaja läinud õlled saab omale,siis koguaeg neid hilinenud kuupäeva asju maitstud ja ei olegi midagi juhtunud. Ok,aprilli kuupäevaga gin oli küll imeliku maitsega :D Juuli kuus.

Ma tahaks ka sõbra sõber olla :)

huvitav... siis on tegemist väikese veaga süsteemis, mis laseb kuidagi "vasakule panna". BB läbi õlled ei tohiks väravast välja liikuda... kui muidugi sellest aastat uut korda pole tehtud.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.