Jump to content
Mart Muru

Etüülester kreatiin Fitshopis

Recommended Posts

BSNi Cellmass sisaldab kreatiin etüül estrit, lisaks veel glutamiin ja beeta-alaniini ühend. Kreatiin etüül ester on olemas ka CNP firmal.

Hetkel pole neid lihtsalt veebipoes üleval, erinevatest fitshoppidest võid antud tooteid siiki leida. Fitshop Spartas näiteks on Cellmass olemas ja Fitshop Eedenis CNP kreatiin, teiste poodide seisu peast ei tea hetkel.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen lugenud, et etüülester on tegelikult kehvem kui tavaline monohüdraat. wikis on ka mainitud seda.

Tegelen sellise spordialaga, kus kaalutõus vee arvelt pole just kõige parem..

Jõu ja massi suhe peab olema väga hea. Palju jõudu, kiirust ning võimalikult vähe massi.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võta parem Kre-Alkalyne´i, see ei seo ka vett ja toimib väga hästi. Etüülesteriga mul kunagi tekkisid tervisehädad imelikud, ei soovita... jama toode.

Mul üks poolik purk Kre-Alkalyne´i hetkel kodus seisab üle, võin sulle soovi korral u nädala jagu niisama proovida anda. Puhas kraam.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võta parem Kre-Alkalyne´i, see ei seo ka vett ja toimib väga hästi. Etüülesteriga mul kunagi tekkisid tervisehädad imelikud, ei soovita... jama toode.

Mul üks poolik purk Kre-Alkalyne´i hetkel kodus seisab üle, võin sulle soovi korral u nädala jagu niisama proovida anda. Puhas kraam.

Oh, lõpuks hea uudis <_< lisasin sind msni.. vb seal räägib täpsemalt?

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis firma toodangut tarbid?

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis juhtus siis?

Pikk jutt, aga pmst olid mingi kahe nädala jooksul vahelduva eduga nõrgast ebamugavusest kuni voodis oigamiseni maovalud! Mao happesuse vist keeras peesse ajutiselt. Arstilt sai abi. Pärast seda pole proovinud ja ei julge ka ausalt öeldes - valud algasid pmst nädala jooksul pärast kasutamist... seega, kui keegi on kasutanud ja pole midagi juhtunud, siis vblla sulle ei mõjugi nii - kes teab. Tegu oli selle sama Eiseltis pakutava Creatyl FX 100gr potiga... aga ostsin Fitshopist muide!

Kunagi enne, ega pärast pole ühegi normaal, ime, ega eksperimentaaltootega midagi sarnast juhtunud! Alkot ei tarbi eriti, ei suitseta ja toitun tervislikult - kõik normis, seega süüdistan puhtalt toodet ennast.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
.Üldiselt kui netis natuke lugeda siis miskipärast mainitakse ,et vana hea mono on ikkagi kõige efektiivsem.

Ise proovsin ära Sportlabis müügil oleva nitro fusioni ja peab mainima et tunduvalt kehvem toode kui tavaline monohüdraad!

http://www.sportlab.ee/product_info.php?cP...products_id=561

Sest monot promotaksegi kõige rohkem - ta on odav, selle pärast teda kõige enam inimesi tarbibki, sellest tulenevalt ka enim kommentaare jms ja mono omahind on olematu - selle pealt on hea kasumit teha!

... ega tal midagi häda polegi, lihtsalt Kre-Alkaga on lihtsam, taga jääb kogu see vee jama ära, et pead palju-palju vett jooma ja pärast kasutamist mingi osa massi jälle kaob jms.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen kasutanud neid eri vorme. Ethüül - ester ei avaldanud mingit erilist mõju, samas tavalise kreatiini tarbimine on taastumist kohe tuntavalt parandanud. Kui sööd 3-5 gr. päevas ei maksa rääkidamingist kaalutõusust ja vesiseks minemisest, vaadake viimaseid maailmamängude vormi pilte, need on kõik tehtud ajal kui sõin vähemalt 5 gr. kreatiinmonohüdraati päevas.... :rolleyes:

Ainsa asjan mis ka minuarvates hästi toimis ja kus oli hinna-kvaliteedi suhe hea ja kus oli esindatud erinevad kreatiinivormis on Universali STORM

Kuid kõige mõistlikum on siiski kasutada tavalist monohüdraati.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sööd 3-5 gr. päevas ei maksa rääkidamingist kaalutõusust ja vesiseks minemisest, vaadake viimaseid maailmamängude vormi pilte, need on kõik tehtud ajal kui sõin vähemalt 5 gr. kreatiinmonohüdraati päevas.... :rolleyes:

Kuid kõige mõistlikum on siiski kasutada tavalist monohüdraati.

Ott - kas sa jaotasid see 3-5 g päeva peale miniportsudeks ära või panid korraga?

Ise olen kuulnud, et kui see 5g monot 3 doosi päeva peale jaotada või veel rohkem, et see ka aitab vesisust ära hoida.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks jah kui molekuli sisse minna, siis tõenäoliselt erinevad vennad väidavad vabalt, et võta gramm korraga ja jaota see siis nii ära, et iga 4 tunni takka võtad vms (ja mingid profid raudselt soovitavat 1/3 grammi võtta veel kui päike on seniidis vms) - noh tiba huumorit kah.

Aga niipalju kui ma julgen teada ja väita, siis korraga sellest 5'st grammist midagi ka ei juhtu. See on suhteliselt väike ja süütu kogus, nii et mingit vee kinnihoidmis juttu ei tasu hakata rääkima eriti. Nii et sega julgelt see 5 grammi omale kokteili sisse ära ja asi korras.

Kus esineb massi kasvu vee arvelt, on tavaliselt kui tehakse kreatiinikuur - laksad aga päevas suuremaid koguseid ja siis hakkad neid kahandama (tõenäoliselt on meil wikis ka kuskil kirjas kreatiini doseerimisest - (näe, otsisin lingi ka) - siis tõesti jääb vesi 'kinni'. Nii et vot sellised on minu arusaamad kreatiinist, mida olen erinevatelt inimestelt pea aastakümnega välja pinninud.

Aga noh, eks andmed muutuvad ajaga ka. Eks tippsportlastel võivad asjad tõepoolest teisti kuidagi toimida - eesti tasemel aga vast ei tohiks küll vahet olla.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott - kas sa jaotasid see 3-5 g päeva peale miniportsudeks ära või panid korraga?

Ise olen kuulnud, et kui see 5g monot 3 doosi päeva peale jaotada või veel rohkem, et see ka aitab vesisust ära hoida.

Ei jaganud mitmeks korraks, ma teen toidulisandina shake korra päevas ja see on peale trenni, siis lendab lisaks ka beetakas - seda kasutan eraldi ka enne trenni. Minu praktika lihtsalt ütleb, et selline kogus millest juttu tuli ei muuda pilti uduseks, sõltumata sellest kas tarvitada seda 1 korraga või jagatuna päevas. Ei taha väita, et kõigi organismide puhul see samuti on, kuid arvan et tihti seostatakse sõna monohüdraat - vee seotusega, mis ka tõestatud on, kuid seda juhul kui ikkagi toimub laadimine, sellisel juhul lähen ka ise uduseks.

Seega mina julgustan ka vastupidavualasid ja ka alasid, kus on vaja kehakaalu säilimist, kuid samas ka kõvat töövõimet kasutama väikeses koguses monohüdraati.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Viimati Sirvimas   0 liiget

Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.