Jump to content
Sign in to follow this  
Rebane

Nummimeeter põhja!

Recommended Posts

Ei ole juba ammu siilipoegi n2inud... :rolleyes: Ma loodan, et ta k2si k2ib j2tkuvalt h2sti.

Meil on maal naabertalus siilid, ning neid on seal kohe palju, igapäevane nähtus, ei karda inimesi ega koera. Söövad viimase kausist ja jalutavad laua all kui seal õue peal grillime. Ja aiamaal ei ole ühtegi tigu, vot see teeb kadedaks! :rolleyes:

Meil on maal naabertalus siilid, ning neid on seal kohe palju, igapäevane nähtus, ei karda inimesi ega koera. Söövad viimase kausist ja jalutavad laua all kui seal õue peal grillime. Ja aiamaal ei ole ühtegi tigu, vot see teeb kadedaks! :)

Kadestamisv22rne idyll t6esti :rolleyes:

Nunnu nunnuks,kui paljud aga teavad,et "inimeselõhnaga" siilipoega ei pruugi siiliema hiljem omaks võtta ? Rääkimata sellest,et siilikese toitmine vähendab tema võimalusi hiljem looduses hakkama saada.

Meil on Tartu Fitshopis teinekord varahommikul Kirp samasuguse näoga :rolleyes:

Jube nunnu tõesti. Kuid jah.. maasikapeenra hoiab korras, kuid samas siilid kannavad puuke endaga kaasas.

Aga mul õnnestus nädal aega tagasi rebasekutsikaid näha. 5 poega jooksis üle tee. Kõik autos olijad ainult imetlesid ja kellegil ei tulnud pähe pilti teha, kuigi fotokas oli armatuuril :D

oiiiiiiiiiiii :D mine pekki kui nunnu :D

mul suveti kondavad koguaeg siilid hoovis, koer nendest kõbinat kuuleb hakkab lõugama keset ööd, siis öösel poole unepealt välja, labidas kätte, labida peale, ja viin aiiast välja teise inimese hoovi :P seal neil on nunnu pesa ;)

Leidsin ka ükspäev sauna juurest sellise siili.Viskasin talle veits hakkliha, aga kaamerat tuua ei viitsind, muidu oleks endal ka sellised pildid,suht pull nägi välja kui kerra tõmbas ennast ja siis teistpidi pöörasin ta :D

Sweeeeeeeeeeeeeeeeet :D

Ma ka ei teadnud et siilidel sihukesed kõrvad on, ehk suureks saades taandarenevad :D:P

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.