Jump to content
aca

surumispingi mõõtmed

Recommended Posts

Tahaks tavalist surumispinki ehitada, aga ei oska mingeid mõõtmeid valida ja ei taha suvaliselt midagi valmis ehitada. Netist pole ka miskit leidnud. Et äkki kellelgi leidub kodus pink ja viitsib ära mõõta :rolleyes: , oleks väga tänulik....

Ise pakuks selle plate pikkuseks miski 120 cm ja kõrgus maapinnast äkki 40-45 cm, aga laiust ma ei oska üldse pakkuda, see ilmselt kõige tähtsam mõõt... kui keegi saab mind nende mõõtmetega aidata siis oleks tore...

Aitähh!

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks tavalist surumispinki ehitada, aga ei oska mingeid mõõtmeid valida ja ei taha suvaliselt midagi valmis ehitada. Netist pole ka miskit leidnud. Et äkki kellelgi leidub kodus pink ja viitsib ära mõõta :rolleyes: , oleks väga tänulik....

Ise pakuks selle plate pikkuseks miski 120 cm ja kõrgus maapinnast äkki 40-45 cm, aga laiust ma ei oska üldse pakkuda, see ilmselt kõige tähtsam mõõt... kui keegi saab mind nende mõõtmetega aidata siis oleks tore...

Aitähh!

Miks sa mõnes jõusaalis ei mõõda ?

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole praegu võimalust ühtegi jõusaali minna ja plaanis oli homme midagi kokku visata... aga no, kui ma mingit abi ei saa siis teen tunde järgi :rolleyes:

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No plate pikkus on sama pikk kui pingi pikkus, plate kõrgus on umbes pool kõrgusest ja visuaalselt ehitaja silma järgi jagaks pingi laiuse 4-ga, et saada plate laiust(ehk umbes 35 cm). Ma arvan, et koduse kammajaa jaoks kärab küll.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No plate pikkus on sama pikk kui pingi pikkus, plate kõrgus on umbes pool kõrgusest ja visuaalselt ehitaja silma järgi jagaks pingi laiuse 4-ga, et saada plate laiust(ehk umbes 35 cm). Ma arvan, et koduse kammajaa jaoks kärab küll.

Mõõtsin joonlauaga ja tegin väikesed arvutused ja sain laiuseks 36 cm... seega nüüd on suurusjärk teada :rolleyes:

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Viimati Sirvimas   0 liiget

Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.