Jump to content
Sign in to follow this  
brbbrb

organism nõuab transrasvu

Recommended Posts

ma söön nüüd peamiselt transrasvadest koosnevat jäätist. kaks 1L tavaliselt hommikusöögiks. koorejäätist ei kannat süüa, peale 0,5L läheb juba süda pahaks, vastikult rammus.

ega kui organism vastu hakkab võitlema (no okse tuleb) siis ei saa ju kasulik olla. valgurikastest toitudes on hakanud ka süda läikima, eemaldasin need nüüd menüüst

võtta tuleb seda kui evolutsioonilist paratamtus nagu näiteks riidekoidega juhtus. algselt said nad kangast järades söönuks aga paari põlvkonna pärast kohanes organism ajalehepaberi ja kilekottidega. mingisugune uurimustöö ka selle kohta olemas, praegu ei viitis otsida. loogika vastu ei saa

olemine on hea ja areng on ikka metsik ja kaal pole rasva% arvelt tõusnud. ei näe põhjust muretsemiseks

ma söön nüüd peamiselt transrasvadest koosnevat jäätist. kaks 1L tavaliselt hommikusöögiks. koorejäätist ei kannat süüa, peale 0,5L läheb juba süda pahaks, vastikult rammus.

ega kui organism vastu hakkab võitlema (no okse tuleb) siis ei saa ju kasulik olla. valgurikastest toitudes on hakanud ka süda läikima, eemaldasin need nüüd menüüst

võtta tuleb seda kui evolutsioonilist paratamtus nagu näiteks riidekoidega juhtus. algselt said nad kangast järades söönuks aga paari põlvkonna pärast kohanes organism ajalehepaberi ja kilekottidega. mingisugune uurimustöö ka selle kohta olemas, praegu ei viitis otsida. loogika vastu ei saa

olemine on hea ja areng on ikka metsik ja kaal pole rasva% arvelt tõusnud. ei näe põhjust muretsemiseks

Mul on ka organism riidekoti söömisega kohanenud juba ammu, ei täida kõhtu üldse. Kilekoti söömisega on lood juba paremad. Enam ei viska kilekotte ära kui poes ära käin. Kanafileed enam üldse kotist välja ei võta näiteks, panen kohe koos kotiga pannile. Loogika vastu ikka ei saa

Aga muidu soovitan sul arsti poolt väljakirjutatud tablette edasi võtta või siis nende ületarbimisest loobuda. Võib hakkata loogikat mõjutama

Mul on ka organism riidekoti söömisega kohanenud juba ammu, ei täida kõhtu üldse. Kilekoti söömisega on lood juba paremad. Enam ei viska kilekotte ära kui poes ära käin. Kanafileed enam üldse kotist välja ei võta näiteks, panen kohe koos kotiga pannile. Loogika vastu ikka ei saa

Mäletame, mäletame "mütsi söömist." :rolleyes:

Vahepalaks teravmeelsustele (mis on muidugi kah omal kohal).

Jäätist ei ole vaja järjepidevalt süüa, olenemata, kas tegemist trans- või piimarasvu sisaldava tootega. Kui end mõnikord tõesti nö premeerida, siis ikka naturaalsetest toorainetest kaupa eelistada.

Kui keha valgurikkaid toite vastu võtta ei taha, mine käi arsti juures ja palu uurida, milles asi. Pealegi: iga asi võib "südame läikima" panna, kui seda valesti (liiga palju/seni liiga vähe vms.) tarbida.

Inimene ei ole koi. Inimene on niisuguseks, nagu ta on, kujunenud miljonite aastatega. Arvesse tuleb võtta sedagi, et koi jaoks on arengulises mõttes aasta pikem, kui inimese jaoks. Samuti on kaheldav, kas kilekotid on koile kasulik "maius" (nii nagu inimesele nt. transrasvad) :rolleyes:

Mis puutub uurimistöösse, mis räägib transrasvade tarbimise poolt, siis tekib minu pähe küsimus (suuresti retooriline): kes võiks seesuguse uurimuse ja selle tulemusegi tellida ning sellest kasu lõigata.

Rasvaprotsent ei ole ainus mõõdik, mille järgi tervislikkust hinnata.

Võib kätte jõuda aeg, mil' organism ei suuda enam vastu seista keskkonnast tulevatele kahjulikele mõjudele ning ühel või teisel moel need mõjud ka avalduvad.

Mul keha nõuab nikotiini, järelikult on suits kasulik!

See on juba eelnevast tegemisest tulnud sõltuvus, ära aja segamini mis on sõltuvus ja mis on kasulik...

Kui mul kinga kontsaplekid kuluvad, siis parem söön needki ära, mis neist minema visata!

Jah... Varsti on inimkond selline, nagu Wall-e filmis.

Inimesed ei kannata enam sööki süüa ja siis lähevad mingi jama peale üle. Ära söö üldse jäätist parem.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.