Jump to content
Kratos

jõusaalid rakveres

Recommended Posts

Rahus jh hantleid päris vähe ja surumispink ka kuidagi imelik.

Vinni oli Rakverest kunagi 10 km kaugusel, nüüd lähemale tulnud nagu ma näen. :D

Aga vb tõesti. Pole kunagi mõõtnud.

ma ei öelnudki et "täpselt" 7km,millegi pärast on nii meelde jäänud lihtsalt...suht savi ka,kas 7,8,9 või 10km,igatahes soovitaks sinna minna,kui on tahtmist korralikus jõusaalis treenida!

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

muidugi hea kui head treeningtingimused aga pooled kõvad vennad teevad trenni lampi kuskil keldris ja ei ole sugugi kehvemad kui need kellel mingi jõusaali kuukaart+ujumine,saun jne jne. :angry:

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
muidugi hea kui head treeningtingimused aga pooled kõvad vennad teevad trenni lampi kuskil keldris ja ei ole sugugi kehvemad kui need kellel mingi jõusaali kuukaart+ujumine,saun jne jne. :angry:

Ja nii see ongi, keldrikutid tavaliselt veel kõvemad sepad. :)

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

keldris trenni tegevatest vendadest ei tea midagi kuid maamehed on väga tugevad näitena tooks mesinik Monster Muscle Man Mr.Mesi

Muudetud kasutaja GsrIsN.DaHouse poolt

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja kuidas Rahu, Kalevi ja Spordika jõusaal tundub? Võrrelda neid oma vahel... Vinnile jäävad nad vist alla?

spordika oma jääb vinni omale ikka kõvasti alla, pisiasjad küll aga ikkagi :D nt täna tegin säärt otsisin mingeid kõrgendusi, et saaks suuremat amplituudi ei leid midagi pärast leiutasin ikka aga jah võiks olemas olla, siis veel see sääre sirutaja pink on suht pask ma ei tea kuda seal üldse saab teha midagi põlvedest ei jää nii midagi alles, vinnis on see ikkagi normaalne :( jalapress võiks ka olla spordikas,aga seda ei ole. aga nüüd hea asi on see et seal spordikas ei viitsi keegi käia, mina olen seal ainult üksinda old, see on suur pluss, hea keskenduda ja ei pea seal küsima kellegi käest koguaeg et ouu kas sul on siin tehtud ;)

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Viimati Sirvimas   0 liiget

Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.