Jump to content
Kratos

jõusaalid rakveres

Recommended Posts

tere, ise käin Siriusspordis, aga see pandakse suveks kinni, kas keegi teab veel mingit jõusaali rakveres, või ongi aininuke lahendus vinni spordikas ?

spordihallis on mingi, siis rohuaia tänaval, metsamajandi juures võimlaga samas hoones, aquas on mingine ja siis minu garaazis :D

aga ma ei tea nende sisustusest midagi peale vinni jõuka, vinni oma küll minu arust väga norm :lol:

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
spordihallis on mingi, siis rohuaia tänaval, metsamajandi juures võimlaga samas hoones, aquas on mingine ja siis minu garaazis :D

aga ma ei tea nende sisustusest midagi peale vinni jõuka, vinni oma küll minu arust väga norm :lol:

okei, tänud.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures ma ei kujuta ettegi. Tean et Kalevis ja Rahus on ka jõusaalid aga ei tea kas Spordika omad

Ja kuidas Rahu, Kalevi ja Spordika jõusaal tundub? Võrrelda neid oma vahel... Vinnile jäävad nad vist alla?

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Spordikas on uued seadmed ja peaks olema korralik saal, kuigi ise pole käinud. 5

Metsakas on suhteliselt vanad asjad, aga korralikud ja ruumi on kah liikumiseks. 4

Kalevis on veel vanemad asjad kui Metsakas ja ruumi palju vähem. 3-

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kalevis vähe ruumi, vähe asju, mida kasutavad trennipoisid. Metsakas vanad asjad, aga saab asjad aetud. Spordikas kõige parem varustus aga Vinnis väga mõnus käija. Käiks isegi seal aga kuna Sirius lähemal, siis treenin seal.

Muudetud kasutaja Sakurai poolt

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai siis spordika jõusaalis käidud ja peaks ütlema, et pole Paha. Miinuseks tooks välja ainult väikene ruum, aga masinates on enam vähem Kõik vajalik olemas, Hind õpilasele kuu 200.-, ja ei olnud sellist hetkel wtf? miks seda vaja on või mis see on? naq Tamsalu Spk's - suht piiks sisustus.

Aga kui võimalus on ikka siis soovitan Vinnis käia, sest seal on space ja sa ei ole mingisuguses toas kinni, nägemis väli on suur ja üldse on ruumi.

kui kunagi MaSu läbi saab siis peaks ka seal Siiruses ära käima.

Muudetud kasutaja muscelandu poolt

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Spordikas tuleks teha üsna palju ümberkorraldusi, üritasin adminiga rääkida, aga näha et inimene pole huvitatud. Hinna poolest on spordikas parim :D LNT, nüüd Sirius on ka hea, kuid hind kallis.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaal, kus puudub tõstepõrand, tuleks sulgeda :D

Kalev on selles mõttes isegi norm jõusaal ,kuna seal on see olemas :D

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Spordikas tuleks teha üsna palju ümberkorraldusi, üritasin adminiga rääkida, aga näha et inimene pole huvitatud. Hinna poolest on spordikas parim :D LNT, nüüd Sirius on ka hea, kuid hind kallis.

Mis ümberkorraldusi ?

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis ümberkorraldusi ?

Ainus asi mida tahaks oleks jalapress, ülejäänud on jumala korras ju. Ja ratastel on veits liiga kerged raskusastmed. Aga muidu on ju täiega timm.

No ja siis puur ei ole ka maa külge kinnitatud, aga see mind hetkel ei puuduta kuna ma ei küki 300 kiloga.

Muudetud kasutaja Sakurai poolt

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Viimati Sirvimas   0 liiget

Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.