Jump to content
Larry

Massilisajad

Recommended Posts

Nagu ka eelenvalt mainiti, oleks mõtekas kasutada sheikerit (või blenderit).

Niisama kuskil joogipudeli sees loksutades jääb enamus pulbrilistest ainetest klimpi (proovi tavalist jahu segada veega klaasi sees - tulemus on õudne ju).

Nii et siis - sheiker või blender. :rolleyes:

Nii. Tegin järgmiselt: Lahtises anumas lahustasin koguse esmalt väikeses koguses kuumas vees ja seejärel lisasin külma vett.

Tulemuseks sai väga ühtlane ent ometigi spetsiifilise maitsega jook, mida kaua juua ei jaksa. Kas keegi on proovinud omalt poolt maitset kuidagi meeldivamaks teha? On ka õnnestunud?

Edited by zerocool

Nii. Tegin järgmiselt: Lahtises anumas lahustasin koguse esmalt väikeses koguses kuumas vees ja seejärel lisasin külma vett.

Tulemuseks sai väga ühtlane ent ometigi spetsiifilise maitsega jook, mida kaua juua ei jaksa. Kas keegi on proovinud omalt poolt maitset kuidagi meeldivamaks teha? On ka õnnestunud?

Kurat,ma ei tea ise kasutan seda ja väga hea on :rolleyes: Lahustub ka kiiresti ja hästi,kui sul ei lahustu üldse siis kas sul pole sheikerit või toode vana,mida aga ei usu!! Extrem XXL minumeelest üks parimaid!!! Mina võtsin seda 40min. enne ja pärast trenni kohe.

Edited by ristokru

Joo seda siis kas mingi viinamarjamahlaga ntx või lisa sinna juurde umbes 10g glükoosi :rolleyes:

Tulemuseks on väga magus supp, pole mõttet lisada kui seal on olemas juba!! Algul on kõik valgud erineva maitsega aga sellega harjutakse.

Tulemuseks on väga magus supp, pole mõttet lisada kui seal on olemas juba!! Algul on kõik valgud erineva maitsega aga sellega harjutakse.

Kui sul on maitsetu valk ja sa ei suuda seda juua,kuidas sa siis sellega harjud huvitav? :rolleyes: Lihtsam on teha koks enda jaox maitsvaks ja joodavaks :lol:

Kui sul on maitsetu valk ja sa ei suuda seda juua,kuidas sa siis sellega harjud huvitav? :rolleyes: Lihtsam on teha koks enda jaox maitsvaks ja joodavaks :lol:

Oi, milline tarkpea jälle siin,viimasel ajal tundub nagu oleks siin osad 15 a. -sed. Teiste üle oskad küll naerda aga mõistust pole! Glükoosi asemele tuleks osta sheiker hoopis ja kui kõik segunenud siis äkki polegi enam nii vastumeelt!!!

Oi, milline tarkpea jälle siin,viimasel ajal tundub nagu oleks siin osad 15 a. -sed. Teiste üle oskad küll naerda aga mõistust pole! Glükoosi asemele tuleks osta sheiker hoopis ja kui kõik segunenud siis äkki polegi enam nii vastumeelt!!!

Loe eelmised vastused läbi ja siis otsusta mitu korda on sheikerit juba soovitatud :rolleyes:

Midagi

Algajal on mõtet alguses süüa kõvasti ehk toitumine korda seada. Nimelt on toidus samuti valku, süsivesikuid, rasva.. isegi kreatiini. Vitamiine ja mineraalaineid, võib-olla ehk veel midagi. Ja alles siis vaata toidulisandeid. Muidu on see raha raiskamine. Aga eks ise tead. rikkus pole häbiasi.

Selline massilisaja nigu XXL Extreme (ABB toode). Pakendil on kirjas 4 kulbitäit segada veega ning seda on päris palju kuna mõõdik mis purgiga kaasas on päris suur. Et kas see on kogu päeva peale tarbimiseks, et 1 hommikul, 1 päeval jne. või ongi see mõeldud ühe korraga ära joomiseks ?

On kellelgi kogemusi selle tootega?

Massikatel ongi üldiselt megasuured kogused.

Üks serveering on jah 4 kulbitäit, aga keegi ei käse seda sul korraga juua

Sooviksin teada milline massilisaja on kõige efektiivsem?

Mida te soovitaks mulle selleks et võta kaalus juurde?

Söön palju, söön tervislikult ja söön kõike mis peaks kaalu juurde andma, kuid nii see ei ole.Mitte kuidagi ei saa kaalu juurde võtta!

Teie kui spetsjalist ehk soovitate mulle midagi, kuidas ma saaks kaalus juurde.

unistus oleks saada 10kg juurde, aga kui saaks 5 kg juurdegi oleks ka supper!

Jään ootama teie arvamust!

Ise tegelen spordiga 3x nädalas, tegelen koduse trenniga,käin jooksmas ,poksin kotti et vastupidavust treenida , teen harjutusi mida olen teie pealt õppinud ja olen näinud sportlastelt!

On ainult üks võimalus: süüa veel rohkem. :P Rohkem ei tähenda seda, et koguseliselt rohkem, aga just kalorite poolest rohkem. Samas kaloril ja kaloril on ka vahe, kui asi liiga keeruline tundub, siis lihtsam on tellida toitumiskava näiteks siit veebipoest.

Mitu korda päevas sööd?

Edited by Capricorn

soovitan "serious massi" ;), kaalu tõus garanteeritud :P

Kas oled ise proovinud?Kui kaua sa seda kasutasid?Kui palju sa kaalus juurde võtsid ja kui pika aja jooksul see toimus?

Söön vähemalt 3x päevas, vahest veel rohkemgi! :P

Millist toidu ainet teie soovitate, milles oleks kaloreid suuremas koguses?

3x päevas ei ole nüüd küll, kes teab kui palju... Kui tahad massi kasvatada, soovitaksin iseenesest 5-6x päevas süüa.

3x päevas ei ole nüüd küll, kes teab kui palju... Kui tahad massi kasvatada, soovitaksin iseenesest 5-6x päevas süüa.

aga millist toidu ainet sa soovitad mulle milles oleks palju kaloreid ja mida saaks kiiresti süüa, kuna ma olen ehitusel töödejuhata pole nagu eriti aega koguaeg suuri praad ja asju süüa!

ehk soovitad midagi kiiret aga kalori rikast?

Jällegi, toitumiskava

eeldusel, et sa tahad ikka kaalu juurde võttes sportlik välja näha

kui ei taha, siis söö seapekki ja suhkrut ja jahu

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.