Jump to content
Sign in to follow this  
Bonsuna

Talendi"jaht"

Recommended Posts

Ei usu et Ott kaamera päris tükkideks rebis, kulturistidel ju pole jõudu, kuidas nii saab :)

See polnud kindlasti Ott vaid keegi muu jurakas.

Ott'i meie mõistes loetakse juba avaliku elu tegelaseks, kuna ta viimastel aastatel figureerib meedias üsna palju. Seega eeldatakse temalt kui tipp-sportlaselt ja avaliku elu tegelaselt kõrgemaid moraalinõudeid. Isegi kui võtad kord 5-e aasta jooksul rohkem, kui paar pitsi kangemat, pannakse märk külge. Eks Ott peab sellega arvestama, et teda saadab kaamera avalikes kohtades.

Ehe näide sellest, et tegemist on ühe tavalise lihtsureliku inimesega nagu seda olen mina, nagu seda oled Sina või on seda Nemad! Juhtub! :)

Õige ja minu arust võiks selle teema maha siit võtta. Tean omast käest, mis moodi "sopakad" asja tohutult võimendavad, et magus oleks keskmisele eestlasele lugeda ja näpuga näidata. Kui Ott vajalikuks peab, siis räägib ise. Soppa saab mujalt lugeda küll ja küll.

Ott'i meie mõistes loetakse juba avaliku elu tegelaseks, kuna ta viimastel aastatel figureerib meedias üsna palju. Seega eeldatakse temalt kui tipp-sportlaselt ja avaliku elu tegelaselt kõrgemaid moraalinõudeid. Isegi kui võtad kord 5-e aasta jooksul rohkem, kui paar pitsi kangemat, pannakse märk külge. Eks Ott peab sellega arvestama, et teda saadab kaamera avalikes kohtades.

Kas kulturism on sport?

Priit, 09.06.2009 19:02:

Olin ise Otti kõrval. Asi oli nii, et Ott mainis talle korduvalt, et ehk oled hea mees ja ei pildista enam. Mees noogutas, läks paar sammu eemale ja hakkas jälle kaamerat sättima ja nii mitu korda järjest. Täiesti mõistetav käitumine Otti poolt kui mees sõna ei kuula. Teiseks kas ta võivgi aastas korra-kaks rihma lõdvaks lasta. Kolmandaks oli tal kaasas oma naine koos teiste sõbrannadega. Vot nii oli lugu

"Viin on saatanast" - kas Ott Kiivikas ütles Bonsunale need sõnad? Kui ei, siis see on oletus, Bonsuna isiklikele kogemustele toetudes!

Antud juhul mulle meeldib nii Oti kui fotograafi käitumine - räägiti asjad selgeks, LEPITI ÄRA! Paljudel teist on selline anne?

Minu arvates on antud juhul tegemist fotograafiga, kellel sarnaseid intsidente varemgi juhtunud. Juhus? Või käitubki väga provotseerivalt?

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.