Jump to content
Sign in to follow this  
Aile

Meestetüübid, kellest kaarega mööda käia!

Recommended Posts

"Ainult sarnane tõmbab sarnast."

Ega vist minu isiku arengule see head ei teeks, kui ma m6tleks, et minu mees on hea selle p2rast, et mina ise olen hea :)

See Sarnasus kolmnurkade puhul oli vist selliselt defineeritud, et kui nurgad on võrdsed, siis ongi Sarnased, seega võib Sobida hea kilomeetrise läbimõõduga sinine kolmnurk, väikse halva kollase kolmnurgaga, ja nii nad sarnaselt tõmbaks üksteist joonisel, sinine ja kollane, hea ja halb, ilmselt oleks ka arengut.

Huvitav, miks mehed sääraseid teemasid ei tõstata (kui, siis väga harva)? Kuigi on ka väga palju naisi, kellest tasuks kaarega mööda käia... :)

Mehed ei vingu.

Õige.

Nad virisevad. :P

äkki mõned mehed lihsalt ei allu provokatsioonidele ja ei virise ega vingu. aga mis meist meestest ikka tahta, meil pidavat ju puberteet 6 kuud peale surma lõppema :)

Imelik - nagu oleks mingi toodud tüübi alla kuulumine negatiivne, :)

Mina nii ei arva.

Maailmas,isegi Eestimaal ,on ju nii palju ilusaid,tarku ja toredaid naisi ..., :P

Mis nendel dressidel häda on :)

Ei tea jah, on ju ka väga ilusaid ja atraktiivseid dresse... ja kui on vaba päev, kavas ainult trenn, toidupood ja kodu, vb ka väike jalutuskäik (mul nt enamus päevad sellised), siis mina küll ei viitsi kontsa jalga visata, isegi meikida mitte:)

Vist on mõeldud selliseid mehi,kes sporti ei tee,kannavad dresse ja nahktagi,või ma eksin? :)

Edited by Cobrita

Vist on mõeldud selliseid mehi,kes sporti ei tee,kannavad dresse ja nahktagi,või ma eksin? :P

Just neid ma mõtlesingi. Vähemasti keegigi sai aru. :)

Vist on mõeldud selliseid mehi,kes sporti ei tee,kannavad dresse ja nahktagi,või ma eksin? :P

Kui nüüd mõelda ja meenutada selliseid tüüpe. Kas nad siis mitte ei ole kõik vanuse poolest enam-vähem ühte auku? Või ainult mulle tundub? (ca. 25-35?!) PS! Mitte, et kõik selles vahemikus dressi-tagi gängi kuuluks! :)

Kui nüüd mõelda ja meenutada selliseid tüüpe. Kas nad siis mitte ei ole kõik vanuse poolest enam-vähem ühte auku? Või ainult mulle tundub? (ca. 25-35?!) PS! Mitte, et kõik selles vahemikus dressi-tagi gängi kuuluks! :)

Kuidagi nii kipub see olema jah. See dresside kandmine ilma kindla eesmärgita on tänapäeval juba NII tavaliseks saanud, et seda ei panda enam tähelegi. :P

Kuidagi nii kipub see olema jah. See dresside kandmine ilma kindla eesmärgita on tänapäeval juba NII tavaliseks saanud, et seda ei panda enam tähelegi. :D

Samas...kui on ikka niiiiii hea mees :) siis tyhja sellest dressist ja tagist.

Tavaliselt on nad n8 riietatavad.

Inimestel on mingid omad...kiiksud, mida nad vaatavad. Ma m2letan, et miski tyyp tundus mulle senikaua p2ris huvitav, kuni ta ykskord suure suuga avalikus kohas haigutas ;)

Olenemata soost...kade, v2iklane ja kuri inimene on raskesti talutav.

Naised peaksid olema 100% kompleksivabad !

See t2hendaks ...mida? :)

Vist on mõeldud selliseid mehi,kes sporti ei tee,kannavad dresse ja nahktagi,või ma eksin? :)

Adibassi-poisid...njah...pilt 90ndatest, dressi juurde kanti tihti veel kinga või mingeid eriliselt suurt värvilist tossu.....mees ise oli nagu piibuork seal dressi sees :D

Mehed kes "tammuvad" ühe koha peal. Sellised mehed, kes töö kaotades jäävad koju vinguma, et EI saa, EI taha, EI oska, EI ole kuskil uut töökohta saada. Ja siis nad lihtsalt istuvad ja ootavad, ma ei tea mida... Mees ja naine on ju tegelikult mõlemad perekonna "alustalad", ja kui üks tala on nõrk ja ära vajub, siis variseb see "ehitus" lõpuks kokku. Võibolla olen ma vanamoeline, aga mulle meeldib, kui mees on tugevam pool ikka ja kui loodusseadustest lähtuda, siis loomariigis valitakse ju ka järglaste saamiseks isane, kes on teistest peajagu üle. Isane kes annaks häid geene järglastel edasi, et järglased oleks omakorda tugevad ja asised.

Mehed kes "tammuvad" ühe koha peal. Sellised mehed, kes töö kaotades jäävad koju vinguma, et EI saa, EI taha, EI oska, EI ole kuskil uut töökohta saada. Ja siis nad lihtsalt istuvad ja ootavad, ma ei tea mida... Mees ja naine on ju tegelikult mõlemad perekonna "alustalad", ja kui üks tala on nõrk ja ära vajub, siis variseb see "ehitus" lõpuks kokku. Võibolla olen ma vanamoeline, aga mulle meeldib, kui mees on tugevam pool ikka ja kui loodusseadustest lähtuda, siis loomariigis valitakse ju ka järglaste saamiseks isane, kes on teistest peajagu üle. Isane kes annaks häid geene järglastel edasi, et järglased oleks omakorda tugevad ja asised.

Eestis on niigi naisi rohkem kui mehi ja loota, et see peajagu üle mees just sind valib - mnjah.

See t2hendaks ...mida? :)

Loe: noor poiss tahab sellist naist nagu filmides :D

Eestis on niigi naisi rohkem kui mehi ja loota, et see peajagu üle mees just sind valib - mnjah.

Kusjuures ega ei loodagi aga noh unistada ikka ju võib :)

Aga on seda siis tõesti palju tahetud, et mees oleks hakkaja ja tegutseja?

Edited by Monsik

Olen isegi sama asja mõelnud.

Päris paljud naised kardavad eelmiste suhete negatiivsete kogemuste kordumist, ei suuda seksi nautida (kannatavad kõikvõimaliku valehäbi all) jne. Aga üsna raske on vist sellist naist leida, kel poleks ühtegi valusat kogemust...

Tõenäoliselt jah, raske leida naist, kellel pole valusaid kogemusi, AGA põhiküsimus on see, kes nendel kogemustel ennast uues suhtes härida laseb. Ega kõik mehed ühesugused ju ei ole. Pigem ikka tuleb uus ja parem :)

Selline on minu arusaam :D

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.