Jump to content
Sign in to follow this  
tzikel

Mida on halba valkude ületarbimises ja süsikate vähesuses dieedi ajal

Recommended Posts

Palju on räägitud valkude ja rasvade rohkest dieedist ja et sooovitatav vähe süsikaid.Kuid mida teeb dieedi ajal halba kui enamus toiteainetest valk,normaalselt rasva ja minimaalselt süsikaid.Mis oleks yldse maksimum soovitatav valgu kogus päevas.Mis oleks minimaalne süsikate kogus päevas.

Palju on räägitud valkude ja rasvade rohkest dieedist ja et sooovitatav vähe süsikaid.Kuid mida teeb dieedi ajal halba kui enamus toiteainetest valk,normaalselt rasva ja minimaalselt süsikaid.Mis oleks yldse maksimum soovitatav valgu kogus päevas.Mis oleks minimaalne süsikate kogus päevas.

I. Otsus ütles selle kohta nii: " Ka antiikmööbliga on võimalik ahju kütta."

I. Otsus ütles selle kohta nii: " Ka antiikmööbliga on võimalik ahju kütta."

Eks ta ole jah :)

Aga no kui inimesel antiikmööblit vabalt käes, siis eks vist sooja saab ikka laias laastus ühtmoodi. :)

Ilmselt suurest ülemõtlemisest saab ka peavalu vms.

Ilmselt suurest ülemõtlemisest saab ka peavalu vms.

Valkude yletarbimisel on omad tagaj2rjed :D ...ja hoidku taevas selle eest, et me minetame m6tlemisv6ime. Liiga v2he sysivesikuid meie dieedis v6ib muidugi luua selleks soodsa pinnase :)

Olen aastaid valke yle tarbinud. Mis siis juhtus?

Unustamised

Tasakaaluh2ired

2rrituvus

Pigmendilaigud

Akne

Yles88mishood

Vahest n2gin unes leiba :)

Toitumine peab olema tasakaalus. Ketogeenne dieet annab kyll kiiresti tulemust, kuid pikalt ma seda kyll ei soovitaks. Kui tavainimene kipub liialt tarbima tyhje kaloreid siis kulturisti probleemiks on liigne happelisus. Toorest ja v2rsket syyakse liiga v2he. Kypsetatud ja muidu t88deldud valkude osakaal on liiga suur.

Valkude yletarbimisel on omad tagaj2rjed :D ...ja hoidku taevas selle eest, et me minetame m6tlemisv6ime. Liiga v2he sysivesikuid meie dieedis v6ib muidugi luua selleks soodsa pinnase :)

Unustamised

Tasakaaluh2ired

2rrituvus

Pigmendilaigud

Akne

Yles88mishood

Vahest n2gin unes leiba :)

Toitumine peab olema tasakaalus. Ketogeenne dieet annab kyll kiiresti tulemust, kuid pikalt ma seda kyll ei soovitaks. Kui tavainimene kipub liialt tarbima tyhje kaloreid siis kulturisti probleemiks on liigne happelisus. Toorest ja v2rsket syyakse liiga v2he. Kypsetatud ja muidu t88deldud valkude osakaal on liiga suur.

Peavalud

Energia vähesus

Ja kõige suurem probleem on tõesti liigne happelisus oma tagajärgedega (Ca eritumine uriiniga, rasvumine sic! ).

Edited by ROtter

Peavalud

Energia vähesus

Ja kõige suurem probleem on tõesti liigne happelisus oma tagajärgedega (Ca eritumine uriiniga, rasvumine sic! ).

Jah :)

Energia v2hesust ma maskeerisin j2rjest kasvava kohvi tarbimisega (inimene harjub k6igega :) ).

Suur t2nu toetamast!

Jah :)

Energia v2hesust ma maskeerisin j2rjest kasvava kohvi tarbimisega (inimene harjub k6igega :) ).

Suur t2nu toetamast!

Tubli tüdruk! :D

Kohvi joomine viib ka Ca välja.

No aga sööge siis rohkem kui kõtu tühjaks jääb ometigi B)

Kui me räägime siin 100g valgust päevas ja 0 süsivesikust ja 0 rasvast, 0 rohelist jne - siis ilmselt ka sellised kõrvalnähud tekivad.

Tavaliselt on selliste exteemste dieetide "kõrvalnäht" ka 500-600 kalorit päevas.

Ära joo kohvi, süda jääb haigeks, ära söö valku, magu läheb tuksi, ärs söö suhkurt, sääsed tulevad kallale, ära söö süsivesikuid, lähed paksuks, ära söö rasva, tekib kolesterool, ära tee liiga palju trenni, süda saab liigse koormuse ja liigesed ... tuleb minna üle päikeseenergiale :D Ma lähen nüüd õue end laadima - ilus päike ...

Tubli tüdruk! :P

Kohvi joomine viib ka Ca välja.

Palju neid asju on, mille kohta me teame, et ei tohiks...aga ikka teeme :D

Eks ma lootsin, et minu massides kohupiima tarbimine korvab k6ik puuduj22gid... (v2hemalt 250 g p2evas...vahest rohkem).

Huvitav on see, et kohvi tarbin ma ikkagi, kohupiima s88n v2ga harva, kuid Ca pilt tundub palju parem olevat B)

No aga sööge siis rohkem kui kõtu tühjaks jääb ometigi B)

Kui me räägime siin 100g valgust päevas ja 0 süsivesikust ja 0 rasvast, 0 rohelist jne - siis ilmselt ka sellised kõrvalnähud tekivad.

Tavaliselt on selliste exteemste dieetide "kõrvalnäht" ka 500-600 kalorit päevas.

Ära joo kohvi, süda jääb haigeks, ära söö valku, magu läheb tuksi, ärs söö suhkurt, sääsed tulevad kallale, ära söö süsivesikuid, lähed paksuks, ära söö rasva, tekib kolesterool, ära tee liiga palju trenni, süda saab liigse koormuse ja liigesed ... tuleb minna üle päikeseenergiale :D Ma lähen nüüd õue end laadima - ilus päike ...

Ehhe!! Selle konksu otsa mind ei pyya :P

Toitumisp2evik on selleks, et vaadata, kuidas see siis oli... T2na l2hen uuesti Tartusse ja saan ysna t2pselt vaadata, kui palju ja mida ma s6in:P

Sina v6id oma pardi metabolismiga siin kilgata :D nii palju, kui syda lustib.

Kuid p2ike on t6esti asendamatu :D

Edited by Aile

Ise olen ka päevas liiga palju valku söönud. :D

Avastasin Fitness.ee lehelt kaloriarvuti. Peab vist seda tihedamini kasutama hakkama.

Kui tööl ei peaks olema B) läheks praegu päikest võtma. Ilm on suurepärane.

Valkude yletarbimisel on omad tagaj2rjed :D ...ja hoidku taevas selle eest, et me minetame m6tlemisv6ime. Liiga v2he sysivesikuid meie dieedis v6ib muidugi luua selleks soodsa pinnase :P

Unustamised

Tasakaaluh2ired

2rrituvus

Pigmendilaigud

Akne

Yles88mishood

Vahest n2gin unes leiba B)

Õigesti kavandatud dieedil ( ketogeennsel ) pole sellist muret, lihtsalt tuleb süüa 60 % rasvu, 35% valkusid ning 5% rohelisi aedvilju( rohelised oad, lehtkapsas, brokoli, spinat ) millest saab kõvasti vitamiine, mineraale, kiudaineid ja mis phmts ei sisaldagi kaloreid..

Kindlasti ei tohiks ketoosis ( st sv absoluutses vaeguses olek ) olla rohkem kui terve nädala 7 päeva ja need 60% rasvu peaks tulema suurelt punasest lihast..

Nii olen mina aru saanud.

http://www.t-nation.com/free_online_articl...e_anabolic_diet

http://www.t-nation.com/free_online_articl...e_anabolic_diet

Keda siis rohkem huvitab on see välja ka toodud ( sh ka mõjud, mis võivad dieedile järgneda - nagu postitaja küsis )

Kui süüa korralikult rasvu rohkem kui valke, siis enamasti kestavad need sümptomid ca 3 päeva kuni nädala, siis keha harjub selle rasva söömisega ( kui juba pole harjunud, hr Otter ja Antson teevad ikkagi head tööd :D ) ja siis hakkab selline peki põletamine pihta..

Ise ka praegu ketoosis ja juhe on suht koos, kuid iga hommik on kuradi hea peegli vaadata ning kõht ei möirga nagu tavalise low-fat dieediga

Tuli nüüd hoopis ketokeense dieedi soovitus või asi, aga nagu ma aru sain siis teema algataja on ise ka sellise dieedi peal ning hea oleks, kui inimesed omale liiga ei teeks ;)

Veel nii palju, et see anaboolne dieet on sellepärast hea, et kes tahavad kiiresti alla võtta ning nv rahulikult elada, siis nädalapäevadel peab hullu panema - täpne söömine, trenn jne ning nv võib vabalt võtta ning ringi hulkuda ja pitsat süüa ( mõõdukalt :D )

Küsiks selle teema all, mis on mesomorfile sobilik valkude-süsivesikute-rasvade suhe?

Googel andis 40%-40%-20% On see õige?

Minu puhul oleks see umbes 210g valku. Tundub väga suur arv.

Edited by helenk88

Küsiks selle teema all, mis on mesomorfile sobilik valkude-süsivesikute-rasvade suhe?

Googel andis 40-40-20 On see õige.

...et siis valk/sysivesik/rasv j2rjekorras???

Seda ei saa m22rata kehatyybi j2rgi.

Mina s66n hetkel 10/70/20 v6i siis 10/60/30 ja 20/60/20...vahest 30/50/20, enamuses siiski esimese valemi j2rgi

2ra suru, ennast kramplikult piiridesse. Mulle meeldib valgu osakaalu k6igutada, kuid yle 1,5 g/ kg kohta ma tavaliselt ei tarbi, kui sa just lihasmassi ehitada ei kavatse...

Mulle tundub, et need artiklid lähevad vastuollu siin sageli korratud tõega, et samal ajal ei saa põletada rasva ja kasvatada lihast.

Minimaalselt oli mõeldud äkki ?

Mulle tundub, et need artiklid lähevad vastuollu siin sageli korratud tõega, et samal ajal ei saa põletada rasva ja kasvatada lihast.

Saab kyll. Oleneb geneetikast ja enesetunnetusest.

L6pmatuseni loomulikult ei saa, mingi moment olete yletreeningus.

Edited by Aile

kuidas siis vähendada seda happelisust? lükkan kotitäie lupja alla :D ?

ma olen ka pikemat aega valke üle tarbind, mingeid sideeffecte küll pole , ainult vahest lähen hapnema B) , aga ma veel vist liiga noor ...

Saab kyll. Oleneb geneetikast ja enesetunnetusest.

L6pmatuseni loomulikult ei saa, mingi moment olete yletreeningus.

Samas, korralikuks lihaskasvuks on vajalik siiski ülekaloraaž, või ma eksin? B)

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.