Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Anonyymne

Miks kaal ei lange

Recommended Posts

Erinevate haiguste suurenenud risk seostud insuliinitundlikkuse ja krooniliselt kõrge insuliinitasemega. Kõrgema GI-ga süsivesikud ei alanda insuliinitundlikkust. Nö tühja kõhu pealt mõõdetud krooniliselt kõrge insuliinitase (fasting insulin) viitab liigse fruktoosi ja omega-6 rasvade kahjustustele maksas. Väidan, et GI hetkeks kõrgemale tõstetud veresuhkur ei mängi lõppkokkuvõttes bioloogiliselt tähtsat rolli ja ei alanda insuliinitundlikkust tervetel inimestel. Seda kinnitavad minu teada kõik pikaajalised kõrge GI-dieeti madala GI-dieediga võrrelnud uuringud, lisaks veel Kitavanid.

Kõik süsivesikud, mis varudesse ei lähe ja kohe ära ei põletata, toodetakse rasvadeks, põhiliselt küllastunud rasvadeks nagu näiteks palmiithape.

Otter sa unustasid ilmselt rohud võtmata. Sa ju tead, et kui rohtu ei võta sõidab katus ära ja hakkad jälle monkeymon`i nime all foorumis räuskama. Sul on raske psüühiline häire - isiksuse kahestumine. Monkeymon`ina sõimad ning Otter`ina oled suur ÕPETAJA ja JUHT. Vinge värk! Ise küsin - ise vastan. Krt täitsa haige värk ikka!!! Mine ravile!!!!!!!!

Kui sul on mingid vajadused, pöördu psühhiaatrile! Sul pole mingit alust targematega rinda pista!

Edited by kuuliks

Ma ei soovita,

kuid lugesin kunagi ühte lugu ajakirjandusest, et inimene, kes tegi päeval tööd ja vaevles ülekaalu all, mõtles pingsalt, kuidas alla saada. Tööpäevad olid pikad ja ta ei jõudnud süüa. Sõi vaid pärast tööpäeva õhtul kodus 1x normaalsuse piirides.

Nii jäigi siis, et hakkas sööma 1x õhtuti ja kaalu kadus ka.

Tööpäevad olid pikad ja ta ei jõudnud süüa.

Mõttetu vabandus. Ükski tööandja ei saa keelata lõunapausi. Hommikul enne tööd söömine on samuti kättevõtmise asi.

Mõttetu vabandus. Ükski tööandja ei saa keelata lõunapausi. Hommikul enne tööd söömine on samuti kättevõtmise asi.

Minu emal nt ei ole kunagi lõunapausi. Ta on 18 tundi söömata ja siis sööb õhtul natuke. Kui hakata seaduseid ette neile lugema, antakse mõista, et kui ei meeldi, kirjuta avaldus..Nn ülemus on tal loll nagu lauajalg.

Minu emal nt ei ole kunagi lõunapausi. Ta on 18 tundi söömata ja siis sööb õhtul natuke. Kui hakata seaduseid ette neile lugema, antakse mõista, et kui ei meeldi, kirjuta avaldus..Nn ülemus on tal loll nagu lauajalg.

Oma õiguste eest aitab seista tööinspektsioon.

Oma õiguste eest aitab seista tööinspektsioon.

Aitab jah, aga siin tuleb asja ilmselt teisiti lahendada. Siin läheb see jutt veidi liiga pikaks.

Söömisega on nii, et ta 1x söömisega on ta harjunud juba nii kaua, et ta isegi mõnel üksikul vabal päeval sööb kodus vaid 1x. Suvel hakkas veidi trenni tegema, nüüd on seoses tööga jälle paus, kuid kui rasva% mõõdeti, oli see ikka väga suur nr.

Aitab jah, aga siin tuleb asja ilmselt teisiti lahendada. Siin läheb see jutt veidi liiga pikaks.

Söömisega on nii, et ta 1x söömisega on ta harjunud juba nii kaua, et ta isegi mõnel üksikul vabal päeval sööb kodus vaid 1x. Suvel hakkas veidi trenni tegema, nüüd on seoses tööga jälle paus, kuid kui rasva% mõõdeti, oli see ikka väga suur nr.

Tuleb leida variant, mis oleks nn kirik keset kyla.

Enamuse minu v6istlemisperioodist olin "rattal" kooli-t88le-koju magama. S88misgraafik oli ja on tihe... iga kolme tunni j2rel.

T6usete hommikul v2he varem. Kaalute ja pakite oma toidu kaasa. Kui kellaaeg oli sealmaal, siis s6in isegi liinibussis. See v6tab aega v2hem kui 5 minutit.

Kui seda paari minutit ei leidnud, pistsin lihtsalt miski t6husamat sorti pala p6ske (leivatykk v6iga n2iteks... veel parem tilgutage leivale oliivi6li peale...jami :huh: ), see v6tab sekundi...

Huvitav on see, et mitte ükski suitsetaja ei kurda, et ei jõua töö juures sigaretti tõmmata.

Ma jään siiski enda juurde - mitte söömine ajapuudusel on mõttetu vabandus.

Edited by hehee

aga kui ma käin kolmel päeval nädalas jooksmas (10+km korraga) ja ja kolmel päeval nädalas jõusaalis, siis peab ka toitumine päevadel väga erinev olema? nii palju kui lugenud olen, siis on koguaeg need vahekorrad ikka ca. 60% süsikad, 20-25% rasv ja 10-15% valgud, aga see tekst mis kõik siin on, tundub küll selline, et 60% süsikaid küll päeva lõikes välja ei vea, pigem on süsikad ja valgud oma positsiooni ära vahetanud? ühesõnaga see kõik on suhteliselt segadust tekitav kui ühest kohast lugeda ühte ja teisest kohast jälle täiesti vastupidist, ainult rasva positsiooniga nende kolme hulgas on kindel värk :P

Selline küsimus ka, et millal on kõige parem ainevahetuse seisukohast vett juua? enne sööki? pärast sööki? peab seal olema kuskil mingi väike paus? või on täiesti ükskõik?

aga kui ma käin kolmel päeval nädalas jooksmas (10+km korraga) ja ja kolmel päeval nädalas jõusaalis, siis peab ka toitumine päevadel väga erinev olema? nii palju kui lugenud olen, siis on koguaeg need vahekorrad ikka ca. 60% süsikad, 20-25% rasv ja 10-15% valgud, aga see tekst mis kõik siin on, tundub küll selline, et 60% süsikaid küll päeva lõikes välja ei vea, pigem on süsikad ja valgud oma positsiooni ära vahetanud? ühesõnaga see kõik on suhteliselt segadust tekitav kui ühest kohast lugeda ühte ja teisest kohast jälle täiesti vastupidist, ainult rasva positsiooniga nende kolme hulgas on kindel värk :P

Selline küsimus ka, et millal on kõige parem ainevahetuse seisukohast vett juua? enne sööki? pärast sööki? peab seal olema kuskil mingi väike paus? või on täiesti ükskõik?

http://www.livestrong.com/article/487660-does-drinking-while-you-eat-help-digestion/

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.