Jump to content
Sign in to follow this  
VoodooMagic

Öine rasvapõletus

Recommended Posts

Kui päeval keharasva põletada kaasnevad sellega nälg, energialangus jne.

Mis arvate kui toitumine nii paigutada, et öösel just põletaks, vähem intensiivne ja stabiilne defitsiit oleks võibolla organismile meeldivam?

Palju üldse öösel kaloreid tunnis kulub?

Minu meelest täiesti otstarbetu tegevus. Öösel esiteks ainevahetus muutub eriti aeglaseks, teiseks öösel magamine on ju minimaalselt energiat kulutav tegevus. Lihased põhimõtteliselt ei liigugi ju.

Pane toitumine korda ja ei ole sul mingit nälga ega energialangust. Minu jõunumbrid on igal juhul kasvanud.

Mis arvate kui toitumine nii paigutada, et öösel just põletaks, vähem intensiivne ja stabiilne defitsiit oleks võibolla organismile meeldivam?

85kg juures kulutab magamine ~81 kcal tunnis

Edited by Gasp

Karu, oleneb kui suur su defitsiit on, mul on keskmine tiba alla 500 ja kuna päevad sikk-sakis siis mõnel päeval veel mitmesaja võrra rohkem.

Tõsi, mul praegu ei ole kava päris perfect, pean veel timmima aga olen aru saanud, et sellise defitsiidi juures on energia kõikumised normaalsed.

Kui nüüd Gaspi andmed õiged siis ma põletan tiba üle 90kcal/h, ehk siis 8h puhul oleks kokku 720kcal

Oletame et mul muidu õhtusöök 720kcal, mis siis juhtuks kui õhtul süüa 220kcal ja ülejäänd 500 päevaste toidukordade peale ära jaotada?

Edited by VoodooMagic

Kui kedagi huvitab teema siis Kalmus soovitas proovida aga ütles, et see individuaalne, tema puhul ei toimi kuna ei saa sel juhul magada, ärkaks öösel üles ja peaks ikkagi sööma kui veresuhkur liiga madalale langeb.

Õnneks ma magan nagu kott <_<

Edited by VoodooMagic

Ega me siin ilmaasjata ei r22gi, et head magamisharjumused on v2ga t2htsad.

Ei maga korralikult, siis ei saa ka head vormi.

Eino kindlasti on teine teema kui magamishäired tekivad või öösel sööma peab.

Aga tundub et siit näpistada võiks ja proovida tasub.

Seda enam, et mul praegu õhtusöök lausa 840kcal

Lisasin igasse hommikusse 1õun+kiivi+sepikuviil(vahel kisub hommikuti pildi uduseks, liiga vähe süsikaid).

Öiseks kaloridefitsiidiks reguleerisin 350, ülejäänud 150 jääb päevaseks defkaks.

Lisasin igasse hommikusse 1õun+kiivi+sepikuviil(vahel kisub hommikuti pildi uduseks, liiga vähe süsikaid).

Öiseks kaloridefitsiidiks reguleerisin 350, ülejäänud 150 jääb päevaseks defkaks.

Matemaatik oled sa kõva. :)

Vaevalt, et sinu siseorganid sellise kaloridefitsiidiga nõus on ja süda 50 löögi asemel 45 teeb, et energiat vähe on. ;)

Mnjaa, Kalmus on öösiti söönud viimased 20 aastat. Siin siis see koer maetud ongi. Krt, ja nüüd juba hilja ka midagi muutma hakata. Oleks ma seda teadnud kõik need aastad oleks nii mõnegi EMV abs tiitli Otilt napsanud.

Aile, kus sa varem o. l. i. d? :)

Matemaatik oled sa kõva. ;)

Vaevalt, et sinu siseorganid sellise kaloridefitsiidiga nõus on ja süda 50 löögi asemel 45 teeb, et energiat vähe on. :D

Tänan :)

Palju siis võiksin maksimaalselt öiseks defkaks panna 500-st?

Edited by VoodooMagic

Tänan :)

Palju siis võiksin maksimaalselt öiseks defkaks panna 500-st?

Öösel saadakse eluks vajalik energia peamiselt rasvadest ja natuke maksa glükogeenivarudest ja just nii palju, kui siseorganite tööks vajalik on. Inimene seda mõjutada ei saa. Kui kõht nö. tühjaks läheb, siis ärkad ülesse.

Öösel saadakse eluks vajalik energia peamiselt rasvadest ja natuke maksa glükogeenivarudest ja just nii palju, kui siseorganite tööks vajalik on. Inimene seda mõjutada ei saa. Kui kõht nö. tühjaks läheb, siis ärkad ülesse.

Mingit kasu defitsiidist ikka võiks olla ju...?

Igatahes mul õhtul mul kõiki neid 840kcal ei ole vaja, päeval mul neid palju rohkem tarvis.

Edited by VoodooMagic

Öö on kolmandik päevast, kolmandiku defitsiidist sinna suunan on ok v?

Igatahes täna hommikul sõin süsivesikuid rohkem ja enesetunne normis.

Edited by VoodooMagic

mul hommikul on megasüsikalaks ja aina vähenevate kogustega päeva peale ära jaotatud.Õhtul on ainsaks süsikaks köögiviljad.kaal langeb ja jõudu tuleb ka vaikselt juurde nii et ma arvan et jöö ikka tavalise rasvapõletuse juurde, mitte ära hakka mingit imemoodust tekitama :)

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.