Jump to content
Sign in to follow this  
ketas

Toidulisandid

Recommended Posts

Tere,

olen 2 kuud söönud enne treni Fasti AC-C`d ja peale trenni Muscle+`i. Toimis hästi! Küll aga häiris AC-C puhul kõrvade ja käte kihelus pärast võtmist.

Nüüd tahaks midagi muud proovida, kuid ei oska nagu sellist head kombot leida. Mõtlesin katsetada näiteks 100% whey standard + dextro enne ja peale trenni cell-tech hardcore + see sama proteiin. Cell-tech`i kohta muidugi on siin arvamusi seinast seina:)

Seega ootaksin teadjamate soovitusi...

Tänud.

Cell-techi asemel soovitan pigem cellmassi. Cell-tech oli minu puhul küll vähem mõjus kui cellmass. Kuigi esimese kuuri tegin cell-techiga.

Cell-techi asemel soovitan pigem cellmassi. Cell-tech oli minu puhul küll vähem mõjus kui cellmass. Kuigi esimese kuuri tegin cell-techiga.

Kuidas Sa seda tarbisid? Juhend ütleb, et 1. ports võtta peale trenni tühjale kõhule. Et imendumine oleks maksimaalne, siis on soovitatud veel 30 min oodata enne söömist või sheiki. Tähendab, koheselt peale trenni oleks ikkagi ju ruttu süsikaid ka tarvis, või kuidas?

Cellmassi ma kohe kindlasti ei soovita kuna tegemist on täiesti rämps tootega mis ei mõju kohe üldse ning kahjustab sinu maksa ja neere.Tavaline creapure monohüdraad on kõige kahjutum ja mõju on ka asjal kindlasti kõige efektiivsem.

Cellmassi ma kohe kindlasti ei soovita kuna tegemist on täiesti rämps tootega mis ei mõju kohe üldse ning kahjustab sinu maksa ja neere.Tavaline creapure monohüdraad on kõige kahjutum ja mõju on ka asjal kindlasti kõige efektiivsem.

Kust selline informatsioon pärineb. Ei ole vaja lampi taguda eks, oled sa ise seda kasutanud, et tead väita, et BSN rämpsu toodab.

Jah olen kasutanud ja mingit mõju polnud.Netisti vd leida infot,et se ester c kreatiin täielik saast tegelikult.Konsulteeri natuke targemate jõusaali spetsidega siis saad aru milline mõttetu promo kaup se BSN on,sama käib Muscelteci kohta.Ennem tõesti osta juba Fasti tooteid,mis odavam ja mõju 10x parem.

Jah olen kasutanud ja mingit mõju polnud.Netisti vd leida infot,et se ester c kreatiin täielik saast tegelikult.Konsulteeri natuke targemate jõusaali spetsidega siis saad aru milline mõttetu promo kaup se BSN on,sama käib Muscelteci kohta.Ennem tõesti osta juba Fasti tooteid,mis odavam ja mõju 10x parem.

Kui sulle ei mõjunud siis on kohe saast ? Äkki on viga sinus endas, mitte BSNi ega Musceltechi toodetes ?

No olen proovinud fasti, tai kanet, muscletechi, bsni, opni, cnp ja kõige paremini on mõjunud siiamaani bsni ja muscletechi tooted. Eks ma saan ise ju mõjust paremini aru. Aga toime on iga ühe puhul väga erinev. Sellest ka suur poleemika.

Nii Cell-techi kui cellmass on leinud teistes foorumites ja review-des väga positiivset vastukaja. Ilmneb, et mõningate rahulolmatute põhjus seisneb pigem selles, et üld toitumine või trenn paigast ära vms. Ma millegipärast kahtlen, et cellmass lihtsalt niisama lampi on hääletatud mitmel aastal parimaks kreatiiniks...;) Kuna asjade toime on ka individuaalne, siis tuleb hakata ise katsetama..

Nii Cell-techi kui cellmass on leinud teistes foorumites ja review-des väga positiivset vastukaja. Ilmneb, et mõningate rahulolmatute põhjus seisneb pigem selles, et üld toitumine või trenn paigast ära vms. Ma millegipärast kahtlen, et cellmass lihtsalt niisama lampi on hääletatud mitmel aastal parimaks kreatiiniks...;) Kuna asjade toime on ka individuaalne, siis tuleb hakata ise katsetama..

Cellmass on täiesti kasutu toode,loe netist uurimusi,ainult platseebot saad sealt!Pealegi on se kahjulik sinu neerudele ja maksale!

Eks usu siis neid Colemani ja Cutleri promo jama edasi kui tahad.Mehed ju kinni makstud.

Exciting and certainly controversial research has come to light that shows that over hyped creatine ethyl esters are unstable and inferior to creatine monohydrate.

Anyone who has used creatine supplements during the last few years will have probably heard of Creatine Ethyl Ester. It’s a foul tasting creatine that is supposed to be superior to creatine monohydrate, many supplement companies have jumped on the bandwagon to sell this highly profitable creatine contender. Amazingly few companies actually did any research to see if it even works, let alone beat a safe and proven product like creatine monohydrate.

Creatine Ethyl Ester is s a creatine monohydrate that has been esterified with either the alcohol methanol (creatine methyl ester) or ethanol (creatine ethyl ester).

After being absorbed by the body, creatine esters are split into creatine and the alcohol methanol or ethanol. This conversion occurs very quickly. Ten minutes after oral administration, the ester is no longer detectable and has been broken down completely into creatine, creatinine, and methanol or ethanol. It has been shown that this breakdown takes place before it has been absorbed into the muscle cells.

Twelve percent of orally administered creatine ester is converted into creatinine after 30 minutes, and, in addition, esterification strongly promotes the conversion into creatinine. Creatinine is excreted via the kidneys. The alcohol—in the form of methanol or ethanol—needs to be detoxified by the liver. Methanol in particular is highly toxic and even small amounts can damage the nervous system.

The controversial research, conducted by two of the most respected names in the industry, was presented at the 4th International Society of Sports Nutrition (ISSN) annual meeting in Las Vegas.

British researchers Dr. Robert Child and Dr. Mark J Tallon compared two products containing creatine ethyl-ester with creatine monohydrate.

Mark Tallon is quoted as saying, ‘We found that the addition of the ethyl group to creatine actually reduces acid stability and accelerates its breakdown to creatinine’ , ‘this substantially reduces creatine availability in its esterified form, which makes creatine ethyl-ester inferior to creatine monohydrate as a source of creatine.’

Dr. Robert Child, co scientist, was quoted ‘To date, no published study has shown that creatine ethyl-ester works any better than regular creatine’ , ‘In fact, our work shows that it’s less stable. Anyone should think twice about spending their money on this type of product.’

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.