Jump to content
MissMurder

15a paks neiu.

Recommended Posts

Palju sa alguses kaalusid ja palju nüüd on?

Olin jaanuari keskel 2008a peale trenni kaaluga 130,8kg, samas seisus kaaludes 30. dets 2008 näitas kaal 85,2kg. Samas kiire langus (kuskil -4kg kuus) lõppes kuskil oktoobris, siis oli tulemus kuskil -40kg. Lõpliku visuaalse tulemuseni millega rahul olen on veel 2-3% rasva vaja maha saada, aga eks jõuab sellega tegeleda, lasen kehal kohaneda ja harjuda. Eks natukene ajudele hakkab küll selline pidev alakaloraashis olek, aga kui on mõõdetav tulemus, siis motiveerib see piisavalt.

Tere ka minu poolt. Hädasti tahaks abi. Olen 15 aastane, kaalun 80kg ja olen 168 cm pikk. Ma olen terve elu kannatanud narrimise käes ja nüüd sai mul piir täis. Tahaksin vähemalt 20 kg alla saada. Viimane kuu olen proovinud magusat vähem tarbida ja kõhulihaseid teha. Mul on ka olemas mingi treenimisseadeldis, sellega olen ka teinud. Aga ikka ei ole aidanud. Ma ei ole grammigi alla läinud. Ma ei oska enam midagi teha. Jõusaali ma ei lähe, kuna seal on minu klassi ilueedid kõik koos ja kui ma läheks sinna oma rasvaga, nad surekid naeru kätte ära. Ma lihtsalt olen täielikus masenduses. Ma tahan ka olla kõhn ja käia vabalt miniseelikutes. Tellisin täna ka toitumiskava. Äkki keegi oskaks aidata, kuidas saada kõhnemaks. Ma tahaks just erinevaid kodus või väljas tehtavaid harjutusi ja asju. Mul on lihtsalt kõrini olla selline nagu olen. Palun aidake.

Meie jõusaalis käib palju vormikamaid naisi ja mehi ja mina suhtun neisse ainult positiivselt. Käin trennis koos sõpradega ja oleme mitmeid kordi omavahel arutanud, kui tublid need inimesed on, et ennast kätte võtavad, mitte ei kössita nelja seina vahel ja ei haletse ennast. Need, kes Sind narrivad, on täiesti mõttetud jobud, kes ise ilmselt komplekside käes vaevlevad. Ole neist üle- mõtle oma eesmärkidele ja tegutse nende nimel ja usu mind- neid inimesi, kes Sind hinnata oskavad, on kõvasti rohkem, kui narrijaid. Oled väga tubli, et ennast kätte võtad! Soovin Sulle palju jõudu ja pealehakkamist :)

Edited by marjasha

Meie jõusaalis käib palju vormikamaid naisi ja mehi ja mina suhtun neisse ainult positiivselt. Käin trennis koos sõpradega ja oleme mitmeid kordi omavahel arutanud, kui tublid need inimesed on, et ennast kätte võtavad, mitte ei kössita nelja seina vahel ja ei haletse ennast. Need, kes Sind narrivad, on täiesti mõttetud jobud, kes ise ilmselt komplekside käes vaevlevad. Ole neist üle- mõtle oma eesmärkidele ja tegutse nende nimel ja usu mind- neid inimesi, kes Sind hinnata oskavad, on kõvasti rohkem, kui narrijaid. Oled väga tubli, et ennast kätte võtad! Soovin Sulle palju jõudu ja pealehakkamist :)

Ma olen kaalunud ja kaalunud ja vist isegi lähen täna katsetan järgi selle jõusaali. Sõbranna läheksin ja ehk siis ei põe ma nii palju. Aitäh julgustavate sõnade eest. Aga kui ma nüüd lähen, mida oleks soovitav enne ja pärast jõusaali süüa?

Kuigi osa sellest teismelisest hüsteeriast mis sinu poolt tuleb on veidi võõrastav, ei saa ma öelda, et ei teaks mida tunned. Olen samuti pärit väiksest kohast. 14-15 aastaselt kaalusin 'parimal' hetkel 82 kg oma 167 cm pikkuse juures, mis oli osaliselt tingitud seedimise aegluse tõttu (väikelapsena väga tõsised antibiootikumide kuurid), osaliselt laiskusest end liigutada ning osaliselt geneetilisest soodumusest - lähemas perekonnas alla 90 kg kaaluvat inimest ei leidu.

Kuna mul diagnoositi sellel ajal haigused, mis ei tohiks mind veel lähemad 30 aastat vähemalt kimbutada, ja arsti ainuke käsk oli hakata end pea igapäevaselt liigutama, siis hambad ristis sai samuti jõusaali mindud. Õnneks olen piisavalt tugeva natuuriga, et teiste naermist kas ignoreerisin teadlikult või ütlesin neile miskit teemakohalist vastu. Samuti hakkasin tennist mängima, kevad-suvel käisin sörkimas või jalutamas (suured koerad, kes 5-7 km ilusasti vastu peavad ;]) ja rattaga sõitma. Toitumist jätkasin suhteliselt teismelistele sobivatel radadel, ära jätsin magusa ja krõpsud-saiakesed.

Poolteist aastat hiljem kaalusin 66 kg.

Ma ei usu, et su koer nii nõrguke oleks, et kohe ära väsib. Võibolla on ka tema veidi liiga ümaraks muutunud aja jooksul? Hakka temaga iga õhtu jalutamas käima, alguses väiksemad ringid, et näha kuidas ta vastu peab, ning aja jooksul neid pikemaks muutes. Jõusaali koha pealt ära lase end morjendada. Kui teil seal mingitel aegadel ka treener leidub, siis mine kohale sellisel ajal ja palu abi ning õpetust, ega tühjast kohast ei oskaks seal keegi eriti midagi peale hakata. Narriate suu saab kinni panna järjepideva töö ning tulemustega. Ja nagu teisedki on öelnud - teed seda sa ju enda jaoks, miks sulle peaks korda minema pea võõraste inimeste sõnad, kes ilmselgelt ei ole ega kunagi saa su sõpradeks (keegi ei peaks tahtma selliseid sõpru). Mind narriti ka terve nooruse, kuna olen alati ümmargune olnud. Need mõnitajad jäid aga gümnaasiumi lõpuks kõik vait.

Loodan, et su elus on kedagi, kes sind toetab. Minul on ema selline, kes mind ärgitas, ärritas ja motiveeris edasi töötama.

Piisava pühendumusega on kõik tehtav. :]

Edited by Mercy

Ma olen kaalunud ja kaalunud ja vist isegi lähen täna katsetan järgi selle jõusaali. Sõbranna läheksin ja ehk siis ei põe ma nii palju. Aitäh julgustavate sõnade eest. Aga kui ma nüüd lähen, mida oleks soovitav enne ja pärast jõusaali süüa?

See mida enne ja pärast see on üks jupike alla võtmisest, väga tähtis jupike, kuid siiski.

Trenni teed kuskil 1.5 h, see on tähtis osa päevast, kuid ära unusta seda 22,5 h'd.

Ei hakkaks enne soovitama midagi, pane kirja oma päeva menüü, või kui sul on juba Aderi toitumiskava, siis toitu selle järgi ja tee kõvat trenni. Edu ja jõusaali mine ikka suure tahtega midagi korda saata ja anna endast kõik :)

15-aastase organism on natuke andestavam ka igasuguste möödalaskmiste suhtes, kui, ütleme 30-aastase oma.Kui võibolla 30-aastane ei saa endale enam lubada 20kg/poole aastaga, siis ma arvan, et sina peaks selle endale eesmärgiks võtma.No muidugi, sellise kaalulangusega muutub su organism toksilisemaks ja happelisemaks, lisatöö neerudele ja maksale.Rasvkoe lagundamisel nimelt vabaneb sealt ka igasuguseid toksilisi ühendeid ja raskematetalle.Samuti ma pakun, et su nahk ei jõua ennast pingule tõmmata selle ajaga.Antud juhul siiski ma leian, et võimalikud kiirest kaalulangetamisest tulenevad riskid on väiksemad, kui ülekaaluliseks jäämisest tulenevad riskid.

20kg/poole aastaga on reaalne 1000kcal päevase defitsiidi puhul.Ütleme siis 500kcal toitumisest ja 500kcal trennist.Sellisel juhul peaks kaal, välistades igasugused hormonaalsed defektid, langema 1kg/nädalas.Ma pakun, et kui sa sööksid ~1500kcal päevas, siis peaks see defitsiit saavutatud olema.Muidugi, 1500kcal päevas, jaotatuna 5 söögikorra peale, teeks üheks söögikorraks toidukoguse, mis on võrdne umbes klaasitäie kaerahalvestega :) Naeruväärselt väike kogus, aga piisavalt tugeva tahtejõu korral...

Anyway, sellisel juhul muutub toiduainete valik äärmiselt tähtsaks, et keha saaks kätte kõik vajaliku.

15-aastase organism on natuke andestavam ka igasuguste möödalaskmiste suhtes, kui, ütleme 30-aastase oma.Kui võibolla 30-aastane ei saa endale enam lubada 20kg/poole aastaga, siis ma arvan, et sina peaks selle endale eesmärgiks võtma.No muidugi, sellise kaalulangusega muutub su organism toksilisemaks ja happelisemaks, lisatöö neerudele ja maksale.Rasvkoe lagundamisel nimelt vabaneb sealt ka igasuguseid toksilisi ühendeid ja raskematetalle.Samuti ma pakun, et su nahk ei jõua ennast pingule tõmmata selle ajaga.Antud juhul siiski ma leian, et võimalikud kiirest kaalulangetamisest tulenevad riskid on väiksemad, kui ülekaaluliseks jäämisest tulenevad riskid.

20kg/poole aastaga on reaalne 1000kcal päevase defitsiidi puhul.Ütleme siis 500kcal toitumisest ja 500kcal trennist.Sellisel juhul peaks kaal, välistades igasugused hormonaalsed defektid, langema 1kg/nädalas.Ma pakun, et kui sa sööksid ~1500kcal päevas, siis peaks see defitsiit saavutatud olema.Muidugi, 1500kcal päevas, jaotatuna 5 söögikorra peale, teeks üheks söögikorraks toidukoguse, mis on võrdne umbes klaasitäie kaerahalvestega :) Naeruväärselt väike kogus, aga piisavalt tugeva tahtejõu korral...

Anyway, sellisel juhul muutub toiduainete valik äärmiselt tähtsaks, et keha saaks kätte kõik vajaliku.

Hm , ma saan sellest 20 kilost lahti. Eile ja üleeile Sina koos teistega olete mulle palju positiivsust ja tahet sisse "süstinud". Aga kas ma pean kunagi mingeid lisaained ka hakkama kasutama ?

Hm , ma saan sellest 20 kilost lahti. Eile ja üleeile Sina koos teistega olete mulle palju positiivsust ja tahet sisse "süstinud". Aga kas ma pean kunagi mingeid lisaained ka hakkama kasutama ?

Kuna sa rääkisid, et sa pidevalt haige, tee äki üks kuune multivitamiini kuur läbi ehk ka.

Kuna sa rääkisid, et sa pidevalt haige, tee äki üks kuune multivitamiini kuur läbi ehk ka.

Mul on siukeste vitamiinide vastu allergia. Alles ravisin välja. Kuidagi uuesti ei tahaks.

Olin samuti korralikus ülekaalus ja kevadel otsustasin, et aitab naljast. Läksin jõusaali ja tellisin sealse treeneri käest toitumis- ja treeningkava. Kartsin ka, et võib olla kõik vaatavad imelikult ja naeravad mu üle - et mida see paksuke siin teeb. Tegelikult olid kõik inimesed väga sõbralikud ja toetavad. Praeguseks olen kaotanud 13 kg. Alguses oli uus elustiil raske, aga nüüd ongi tervislik toitumine ja trenn minu elu osa. Iga kaotatud kilo lisab ainult motivatsiooni. Mul on tervis paremaks läinud ja kõvasti enesekindlust juurde tulnud. Soovin sulle edu ja järjepidevust :)

Valga jõusaalis võiksid treenerilt küsida, mis aegadel seal vähem rahvast on, siis saad omaette rahulikult asjadega tegelda. Ma olen tihti nii sinna sattunud, et mitme tunni jooksul on ainult üks-kaks inimest seal. Ja sõudeergomeetr on seal ka olemas, miks mitte treeneri abiga seda proovida?

Edu Sulle!

Antud neiu PAV on 1650 kcal ja sa soovitad sellest vähem süüa! Mõtle ka enne, mida soovitad.

Nagu ma ütlesin, et ma ei lähe jõusaali. Mul hakkaks liiga häbi. Ma olen end niigi alandanud. Ja siin ma ei ole leidnud midagi sellisele, kes ei käi jõusaalis ja kes on nii suure kaaluga.

Minu sõber oli üsna suures ülekaalus eelmine aasta täpselt samal ajal . Tüdruksõber jättis ta maha ja sellepärast soovis ta oma elustiili ja välimust muuta. Ta palus minu abi , kuna ma mõni aasta asjaga tegelenud ... Ta kaalus 108 kg ja oli 175 cm pikk . Tegin talle Fitness.ee ja mu endise treeneri jagatud nõuannete alusel toitumis ja trennikava . Lisasin ka oma kogemustest saadud tarkusi . Plaan oli sa saada suveks saledaks ...kõlab ju hästi ! :)

Hakkasin temga samadel aegadel trennis käima ja muutus oli fantastiline . Kui juba 3 päeva järjest ei õnnestunud mul temaga samal ajal trenni minna , siis teda uuesti nähes vajus "karp lahti ". Täna kaalub ta 80 , aga suveks sai 86-le . Mina ei tea kui kasulik või kahjulik see tervisele on , aga ma ennem elaks normaalse välimusega vähem , kui inetuna kauem . Aga see kõigest minu arvamus . Mis kõige tähtsam , lisaks tohutule välimuse muutusele , toimub muutus ka peas ning sellist enesekindlust , mis sealt tulema hakkas, pole ma veel varem kuulnud , ega näinudki . Uus türduksõber tal juba alates suvest ning ma mõtlen...kus on minu oma siis ? :D

See vaid mõttetera siia foorumisse !

15-aastase organism on natuke andestavam ka igasuguste möödalaskmiste suhtes, kui, ütleme 30-aastase oma.Kui võibolla 30-aastane ei saa endale enam lubada 20kg/poole aastaga, siis ma arvan, et sina peaks selle endale eesmärgiks võtma.

Oli üks tüdruk, umbes nii vana nagu see siin. Kaalus samuti liiga palju, võttis end ühe suvel hakul käsile, sõitis terve suve jalgrattaga nagu hullumeelne, võttis 30kg 3 kuuga alla. Klassikaaslased ei tundnud teda äragi, aga tüdruku menstruatsioon lõppes ja ta läks selle probleemiga arsti juurde. Arst ütles, et nii noored ei tohi nii palju kasvamiseas maha võtta, käskis tal vähemalt 20kg uuesti üles võtta kuniks menstruatsioon tagasi tuleb, kuna vastasel juhul poleks tüdruk tulevikus lapsi saanud. Öeldi veel, et alla võivad nii palju järsku võtta täiskasvanud, lapsed peavad väga ettevaatlikult võtma ja väga rahuliku tempoga, et keha harjuks.

Minu sõber oli üsna suures ülekaalus eelmine aasta täpselt samal ajal . Tüdruksõber jättis ta maha ja sellepärast soovis ta oma elustiili ja välimust muuta. Ta palus minu abi , kuna ma mõni aasta asjaga tegelenud ... Ta kaalus 108 kg ja oli 175 cm pikk . Tegin talle Fitness.ee ja mu endise treeneri jagatud nõuannete alusel toitumis ja trennikava . Lisasin ka oma kogemustest saadud tarkusi . Plaan oli sa saada suveks saledaks ...kõlab ju hästi ! :D

Hakkasin temga samadel aegadel trennis käima ja muutus oli fantastiline . Kui juba 3 päeva järjest ei õnnestunud mul temaga samal ajal trenni minna , siis teda uuesti nähes vajus "karp lahti ". Täna kaalub ta 80 , aga suveks sai 86-le . Mina ei tea kui kasulik või kahjulik see tervisele on , aga ma ennem elaks normaalse välimusega vähem , kui inetuna kauem . Aga see kõigest minu arvamus . Mis kõige tähtsam , lisaks tohutule välimuse muutusele , toimub muutus ka peas ning sellist enesekindlust , mis sealt tulema hakkas, pole ma veel varem kuulnud , ega näinudki . Uus türduksõber tal juba alates suvest ning ma mõtlen...kus on minu oma siis ? :P

See vaid mõttetera siia foorumisse !

see tekst pani mind kohe jõusaali tahtma. :) hetkel on mul küll poiss olemas, aga ta on ka vihjeid aindnud, et äkki muudaks endas midagi vms. Aga nagu ma sõradele ütlesin, ma keeran täna oma elus uue lehekülje. Mina saan ka lõpuks ilusaks. :D

Ma väga ootan blogi, tõsiselt ka. Ise olen kogu oma treeningblogi üles kirjutanud alates 2006 aastast (siis alustasin, olin 20kg raskem kui hetkel), praegu on hea lugeda kuidas tollal suured saavutused on märkamatult täiesti tavalisteks muutunud.

Seega, hakka blogi pidama, kohe täna. Ma hakkan lugema, raudpolt.

Ma väga ootan blogi, tõsiselt ka. Ise olen kogu oma treeningblogi üles kirjutanud alates 2006 aastast (siis alustasin, olin 20kg raskem kui hetkel), praegu on hea lugeda kuidas tollal suured saavutused on märkamatult täiesti tavalisteks muutunud.

Seega, hakka blogi pidama, kohe täna. Ma hakkan lugema, raudpolt.

Ma hakkan. Õhtul koju tulen, kirjutan üles kõik minuga seonduva ja oma mõõdud. :)

Nonii. Nüüd tegin oma esimesed edusammud. Tulin just jõusaalist. Olin seal umbes 2 tundi ja õnneks vähe rahvast oli. Tahaks teada, millega oleks kasulik seal teha harjutusi?

Nonii. Nüüd tegin oma esimesed edusammud. Tulin just jõusaalist. Olin seal umbes 2 tundi ja õnneks vähe rahvast oli. Tahaks teada, millega oleks kasulik seal teha harjutusi?

Vaata võta omale tööriistade alt treeningkava ning tee selle järgi.

Antud neiu PAV on 1650 kcal ja sa soovitad sellest vähem süüa! Mõtle ka enne, mida soovitad.

Endal sul on signatuuriks "Kui püstitada eesmärk, siis väljaspool reaalsuspiire." :D Natuke rohkem optimismi... Ma ei usu, et ta baasainevahetus nii suur on, tavalised kalkulaatorid annavad baasainevahetuse normaalkaalus oleva inimese kohta :) Ega see 80kg tal lihas ei ole, mis oleks energeetiliselt aktiivne kude, ülekaaluliste inimeste puhul minuteada tuleb arvestada nende rasvavaba massi rohkem.Muidugi ma ei arva, et tal nüüd päris ~60-kilose baasainevahetus on, aga ma usun, et ~1500kcal on tegelikule lähemal, kui 1650kcal.Ja isegi, kui 1500 on liiga väike arv, siis see tuleks katse-eksituse meetodil ajapikku välja.Niikuinii ei soovitata toitumises üleöö drastilisi muutusi teha.

keha hakkab rohkem rasva põletama alates 30 minutist...vähemalt minu treener ütles nii

Ja see on küll puhas müüt, su keha põletas sul rasva siis ka, kui sa seda lauset trükkisid.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.