Jump to content
Sign in to follow this  
gangel

Ennusta & Võida - IV Honda Spordikuulsuste Jõuluturniir

Recommended Posts

27. detsembril algusega kell 13.00 toimub Tallinnas Saku Suurhallis IV Honda Spordikuulsuste Jõuluturniir.

Ennusta lõplik järjekord ja võida auhindu

Kuuele kõige täpsemini ennustanule hinnalised auhinnad All Stars'i ja Gasp'i poolt.

Tänavu osalevad:

motokrossi MM etapivõidu saavutanud Gert Krestinov ja Tanel Leok;

kulturistid Ott Kiivikas ja Argo Ader;

triatleet Ain-Alar Juhanson;

kettaheitja Märt Israel;

orienteeruja Olle Kärner;

sõudja Allar Raja;

maailma üks tugevamaid rammumehi Andrus Murumets;

selle hooaja edukaim väravakütt jalgpallur Ingemar Teever;

olümpiamedali võitja Aleksei Budõlin.

NB! mäng läheb lukku 13:00 27.12.2008 täpselt !

Arvesse läheb viimane postitus.

Head võiduõnne!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Ain-Alar Juhanson

2. Allar Raja

3. Ott Kiivikas

4. Aleksei Budõlin

5. Argo Ader

6. Tanel Leok

7. Ingemar Teever

8. Andrus Murumets

9. Märt Israel

10. Gert Krestinov

11. Olle Kärner

edit: krossimehed ka ikka

Edited by zfs

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Ain-Alar Juhanson

2. Ott Kiivikas

3. Allar Raja

4. Aleksei Budõlin

5. Argo Ader

6. Märt Israel

7. Tanel Leok

8. Ingemar Teever

9. Andrus Murumets

10. Gert Krestinov

11. Olle Kärner

Edited by mr815

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Ain-Alar Juhanson

2. Allar Raja

3. Ott Kiivikas

4. Argo Ader

5. Tanel Leok

6. Ingemar Teever

7. Märt Israel

8. Andrus Murumets

9. Gert Krestinov

10. Aleksei Budõlin

11. Olle Kärner

Edited by 0ttt

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Allar Raja

2.Argo Ader

3.Märt Israel

4.Ott Kiivikas

5.Ain-Alar Juhanson

6.Andrus Murumets

7.Aleksei Budõlin

8.Ingemar Teever

9.Olle Kärner

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Ain-Alar Juhanson

2. Allar Raja

3. Ott Kiivikas

4. Argo Ader

5. Aleksei Budõlin

6. Andrus Murumets

7. Ingemar Teever

8. Olle Kärner

9. Märt Israel

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Argo Ader, mängleva kergusega tantsusaatest võtab Ader revantši eelmise aasta kulturisti napist kaotusest triatleedi vastu, värise Ain-Alar

2) Ain-Alar Juhanson, jääb Argole alla, aga see-eest edastab Otti

3) Ott Kiivikas, näitab, et kulturistid suudavad muud ka teha peale raua liigutamise

4) Tanel Leok, Tann on füüsiliselt kõva !

5) Allar Raja sõudmise saab pähe B)

6) Ingemar Teever, Nõmme Kalju staar, Meistriliiga suurim väravakütt, kuna pikk hooaeg selja taga, siis tiitliheitlusesse ei sekku

7) Aleksei Budõlin, teine Nõmme Kalju mees nimekirjas. Kui kuuendaks ei tule, siis Kärnerile teeb ikka pähe :P

8) Andrus Murumets, Suur ja tugev mees, samas ka mitte eriti kiire vist, aga eks elu näitab meile mis koha ta saab

9) Märt Israel, temale pakutud üks populaarseim koht (tabeli lõpp), vahest üllatab?

10) Gert Krestinov, tsipa noor veel meeste vastu

11) Olle Kärner orienteerub viimaseks

Edited by Felipe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma alles nüüd vaatan, et krossisõitjad on ka nimekirjas, miks keegi neid ei pane või nad väljaspool arvestust, :P, eks ma muudan enda oma kohe varsti ära B)

Edited by Felipe

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Ain-Alar Juhanson

2. Allar Raja

3. Ott Kiivikas

4. Argo Ader

5. Ingemar Teever

6. Märt Iisrael

7. Aleksei Budõlin

8. Olle Kärner

9. Tanel Leok

10. Andrus Murumets

11. Gert Krestinov

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Ain-Alar Juhanson

2.Ott Kiivikas

3.Allar Raja

4.Argo Ader

5.Aleksei Budõlin

6.Ingemar Teever

7.Olle Kärner

8.Märt Iisrael

9.Tanel Leok

10.Gert Krestinov

11.Andrus Murumets

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Ain-Alar Juhanson

2.Allar Raja

3.Ott Kiivikas

4.Argo Ader

5.Olle Kärner

6.Aleksei Budõlin

7.Märt Israel

8.Tanel Leok

9.Ingemar Teever

10.Gert Krestinov

11.Andrus Murumets

Edited by Mansel

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Argo Ader

2. Ain-Alar Juhanson

3. Ott Kiivikas

4. Allar Raja

5. Aleksei Budõlin

6. Andrus Murumets

7. Ingemar Teever

8. Olle Kärner

9. Märt Israel

10. Gert Krestinov

11. Tanel Leok

Edited by nitro force

Share this post


Link to post
Share on other sites
1) Argo Ader, mängleva kergusega tantsusaatest võtab Ader revantši eelmise aasta kulturisti napist kaotusest triatleedi vastu, värise Ain-Alar

2) Ain-Alar Juhanson, jääb Argole alla, aga see-eest edastab Otti

3) Ott Kiivikas, näitab, et kulturistid suudavad muud ka teha peale raua liigutamise

4) Allar Raja, hoiab sõudjate lippu kõrgel, kuid nii tugev kui Argo ta siiski ei ole, sõudmise saab raudselt kellegilt pähe, kui see ala on B)

5) Ingemar Teever, Nõmme Kalju staar, Meistriliiga suurim väravakütt, kuna pikk hooaeg selja taga, siis tiitliheitlusesse ei sekku

6) Aleksei Budõlin, teine Nõmme Kalju mees nimekirjas. Kui kuuendaks ei tule, siis Kärnerile teeb ikka pähe :P

7) Andrus Murumets, Suur ja tugev mees, samas ka mitte eriti kiire vist, aga eks elu näitab meile mis koha ta saab

8) Märt Israel, temale pakutud üks populaarseim koht, vahest üllatab?

9) Olle Kärner, mõtlesin pikalt ta peale, vahepeal panin ta isegi viiendaks, kuid siiski mida peaks suutma üks orienteeruja teha teiste vastu, orienteerub viimaseks.

Aleksei Budõlin on Nõmme Kalju nimekirjas :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.ALLAR RAJA

2.AIN-ALAR JUHANSON

3.OTT KIIVIKAS

4.ARGO ADER

5.ALEKSEI BUDÕLIN

6.MÄRT IISREAL

7.ANDRUS MURUMETS

8.TANEL LEOK

9.GERT KRISTINOV

10.INGEMAR TEEVER

11.OLLE KÄRNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

1)Allar Raja

2)Ain-Alar Juhanson

3)Ott Kiivikas

4)Ingermar Teever

5)Argo Ader

6)Aleksei Budõlin

7)Andrus Murumets

8)Märt Israel

9)Tanel Leok

10)Gert Krestinov

11)Olle Kärner

Edited by noPAINnoGAIN

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Ader

2. Juhanson

3. Kiivikas

4. Raja

5. Budõlin

6. Iisrael

7. Krestinov

8. Murumets

8. Teever

9. Leok

10. Kärner

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Aleksei Budõlin

2. Ain-Alar Juhanson

3. Ott Kiivikas

4. Märt Israel

5. Allar Raja

6. Ingemar Teever

7. Argo Ader

8. Olle Kärner

9. Andrus Murumets

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×