Jump to content
depths

Aitaksite?

Recommended Posts

Kas keegi oskaks vastata, kas kaerahelbe puder on hommikuks sobiv söök ? Kuulsin täna juttu, et on liiga lahja ning ei anna eriti midagi. Peaks mune igal hommikul sisse ajama ?

Kaerahelbe pudrust endast üksi võib lahjaks jääda, sinna kõrvale 3-4 muna ja siis on korralik hommikusöök juba :D

S6in ju ikka küll:D ega sa ei näind mis ma tegin:D mis sa arvad et olin pärast seda mingi 3 kuud söömata? Ja kui ma koguaeg vett j6in, siis t6esti , veel ei olnud kohe kuskiltki tagasi tulla:D

No vabanust aga kui Sa nii tark oled siis miks siis üldse siis abi küsid? Natuke vale koht küsimaks kuidas ma ei tea paari kuuga saaks selliseid kaalunumbreid alla..Äkki kuskil kollases ajakirjanudes või anoreksikute lehel leiad sellisele küsimusele vastuse..aga vaevalt ka nemad nii kiirelt selliseid numbreid alla võtavad..

Niisiis palun teie abi. B)

Mul läheks vaja kuu aja jooksul 13 kilo langetada. Tean et kiire kaalulangus ei ole kehale hea. Aga mul läheb seda lihtsalt vaja. Niisiis kaalun 73 kilo ja soov on saada 60 kilole. Suvel kaalusin 63 kilo, aga augustist olen aina juurde v6tnud. Asi on selles, et ma tulin aasatks saksammale ja siin on toiduga hoopis teised lood. Inimesed söövad seda poole rohkem ja toit on ka poole rammusam ;) Ja liikumis v6imalust on väga vähe. Sellise külma ilmaga ei taha ka välja jooksma minna ja et ujuma minna , selleks pean 1,5h suuremasse linna rongiga s6itma ja 1,5 tagasi. Aga mul ei ole selliseks asjaks lihtsalt aega:(

niisiis kuidas saaks koduste abivahenditega kaalust alla v6tta? Ma käin 1*nädalas v6rkpallis(2h) ja 1* uisutamas(1h). 2 nädala pärast tulen eestisse ja seal ma v6in endale igasuguseid kallulangetamis nippe kasutada;)

Kas keegi annaks mulle soovitusi kuidas vanaasta6htuks 60 kilo kaaluda?

Ette tänades:)

nii, väga raske juhus!! Ma ise pean kuuga 7 kilo maha saama võistlusteks ja juba see on väga raske!! Peaks kindalsti toitumist vähendama ja vägapalju aeroobset tegema!

Kõrvale võiksid võtta green tea kapslid ja nt vedela l-carnitini (mitte fat burnerit)

nii, väga raske juhus!! Ma ise pean kuuga 7 kilo maha saama võistlusteks ja juba see on väga raske!! Peaks kindalsti toitumist vähendama ja vägapalju aeroobset tegema!

Kõrvale võiksid võtta green tea kapslid ja nt vedela l-carnitini (mitte fat burnerit)

Figuurikombo on etem kui eraldi green tea ja l-karnitiin.

Vähendamise kohta ei oska öelda. Muutma ehk küll. Toitumiskava!

Miks võtta rohelist teed kapslina-ka ei saa aru. Arvutasin EGCG sisalduse järgi, odavam on seda teest ammutada.

Ja enne mingi kalaõli v linaseemne õli ja alles siis l-carnitiini kui tõesti raha üle jääb.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.