Jump to content
Rebane

Siin on kõik vajalik teave Fit. idest

Recommended Posts

FIT.'e on võimalik endale juurde osta online poest. Link SIIN

Võimalus on kasutajatel omavahel ka FIT.'e vahetada. Seda saavad kõik kasutajad omavahel teha, kellel on kontol vähemalt paar FIT.'i. Tuleb ennast sisse logida Fitness.ee pealehel ning seal saab juba enda seadete alt täiendavat intstruktsiooni, kuidas teisele kasutajal FIT.'e üle kanda saab.

Lisaküsimuste puhul võite e-maili saata aadressile info@fitness.ee, saata mulle erasõnum või küsida siinsama teema all.

Häid pakkumisi kõigile!

mul selline küsimus, et ... kui ma pakun oktsionil näiteks nii 300fiti...ja see üle pakutakse...kas mulle jäävad need FITid alles?

Pole sellest veel aru saanud :)

Tegelikult oleks üks küsimus veel...Kui ma võidan näiteks oktsioni...siis...auhinna saab kätte fitnessi poest onju...aga kui pole võimalust Tallinna sõita, kas siis oleks kuidagi võimalik saata neid?

Tegelikult oleks üks küsimus veel...Kui ma võidan näiteks oktsioni...siis...auhinna saab kätte fitnessi poest onju...aga kui pole võimalust Tallinna sõita, kas siis oleks kuidagi võimalik saata neid?

See pole oktsion vaid oksjon. Lepid kokku nendega ja nad saadavad postiga sulle :)

See pole oktsion vaid oksjon. Lepid kokku nendega ja nad saadavad postiga sulle :)

No ma vabandan, et kirja viga tuli...tõesti oksjon, kiiruga kirjutasin, ei mõelnud õigekirjale ;)

Ma väga vabandan , aga ma ei näe neid Fite mitte kuskil oma kontol.Kus need asuvad.Tahan teada kas mul üldse on Fite.

Lähed pealehele ( http://www.fitness.ee/ ) ja sealt ülevalt vasakust nurgast valid "Seaded" ning seal juba on "Minu FIT.`d", pead olema loomulikult sisse logitud

aga oksjoni eest siis nii ei saa tasuda, et ntx mul 3 märki ja arvel veel fite, ning pakuksin kõik arvel olevad fitid + märgid ?

ega vist ei saa?

Tuleks siiski ennem ümber vahetada. Muidu tekib situatsioon kus keegi pakub 10 märki, mida tal tegelikult pole. Poleks eriti aus teist pakkujate suhtes :/

Kui tellid FIT-e , siis kas FIT-id tulevad kohe poe kontole või siis fitness.ee andmetesse?Aga kui tulevadki otse poe kontole , siis oli vast mingi värk , et peale südaööd poe kontolt olevad FIT-id kustutakse?

Kui tellid poest FIT.'e, ilmnevad need Sinu kontole alles järgmiseks TÖÖPÄEVAKS (näiteks reedel tehtud tellimus peaks kajastuma sinu kontol esmaspäeva lõunaks).

miks fite osta enam ei sa tahaks teada võiks vastata :huh:

Fit.ide müümise peatasime sellepärast enda anda võimalus ka tesitel oksjonil osaleda, kes on aktiivsed foorumis ja veebipoes.

tervitused,

Indrek Viska

Fit.ide müümise peatasime sellepärast enda anda võimalus ka tesitel oksjonil osaleda, kes on aktiivsed foorumis ja veebipoes.

aga kas hakatakse kunagi fite müüma veel?

ja kui hakatakse siis kuna..

aga kas hakatakse kunagi fite müüma veel?

ja kui hakatakse siis kuna..

Ei viitsi eriti lugeda postitusi? Esimeses Rebase postituses on link, millelt saad FITe osta.

Ei viitsi eriti lugeda postitusi? Esimeses Rebase postituses on link, millelt saad FITe osta.

aga kust ma saaksin robocopi arve teada et sinna raha üle kanda?

Kas pangalingi kaudu tasumine ei sobigi? Sel juhul pead pöörduma Rebase või Viska poole.

Kas sa said pangalingi kaudu tasuda

Tavaliselt, kui midagi võidad ning soovid seda toodet postiga saada teed meile postikulu eest ülekande 51krooni Hansapank 1120131340 ning saadad info@fitness.ee peale teave, et võidust + link. ning siis paneme koheselt paki teele.

Kõige paremat soovides,

Indrek Viska

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.