Jump to content
Guest Külaline

Mis sind saalis häirib?

Recommended Posts

Guest Külaline

mu silma härib trennis siuke harjutuste sooritamine kui mõni teeb omaarust triitsa näiteks aga käsi pole küünarliigesest fikseeritud ja siis teeb poolenisti seljalailihast ja triica. need tüübid ise ei teagi mis nad teevad või mis lihas peaks töötama.

samamoodi vehitakse trossidega õlatagaosa niiet käsi pole küünanukist fikseeritud ja siis pool või enamus tööst tehakse liigutuse teises faasis triitsepsiga käe sirguajades, et tahetakse vist teha õlatagumist osa aga pooltööd tehakse hoopis triitsaga millegipärast. siuksed ebamäärased harjutused-liigutused...

ka see on nõme vaadata kui venitatakse positiivne faas harjutuses ära iga hinnaeest ja negatiivne faas on suva lastakse kukkuda raskus või põrgatades ja hooga. negatiivne faas tuleb ju ka pidurdada-lihas töötab ka siis

mind häirib see et rinna ja õla treenimiseks mõeldud aparaatidel on järjekorrad aga jalaaparaadid seisavad tühjadena koguaeg.....kas jalgu üldse enam ei tehta !?!??!

• Upvote 1

mind häirib see et rinna ja õla treenimiseks mõeldud aparaatidel on järjekorrad aga jalaaparaadid seisavad tühjadena koguaeg.....kas jalgu üldse enam ei tehta !?!??!

Enamus on sellised ju :rolleyes: Savi need jalad, peaasi, et rind, biitseps ja sixpäkk oleks ;)

Kõige enam vihkan ma seda kui raskusi maha ei tõsteta kangi pealt. Miks peab seda tegema järgmine inimene kes kangi/trenasöri kasutama hakkab? Samuti võib selline käitumine jätta mulje,et pink vms. on juba hõivatud.

• Upvote 1

mu silma härib trennis siuke harjutuste sooritamine kui mõni teeb omaarust triitsa näiteks aga käsi pole küünarliigesest fikseeritud ja siis teeb poolenisti seljalailihast ja triica. need tüübid ise ei teagi mis nad teevad või mis lihas peaks töötama.

samamoodi vehitakse trossidega õlatagaosa niiet käsi pole küünanukist fikseeritud ja siis pool või enamus tööst tehakse liigutuse teises faasis triitsepsiga käe sirguajades, et tahetakse vist teha õlatagumist osa aga pooltööd tehakse hoopis triitsaga millegipärast. siuksed ebamäärased harjutused-liigutused...

ka see on nõme vaadata kui venitatakse positiivne faas harjutuses ära iga hinnaeest ja negatiivne faas on suva lastakse kukkuda raskus või põrgatades ja hooga. negatiivne faas tuleb ju ka pidurdada-lihas töötab ka siis

Ma ei saa aru sinust, mine ja ütle õpeta neile siis õiget tehnikat, mitte ära käi vingumas kuskil foorumis.

mobiiltelefonid trennis häirivad, ise võtan trenni aind siis kui tähtsat kõne ootan. siis koolilaste möla ja karjumine. raskused peal ja laiali ei sega üldse.

valesti harjutuste sooritamine ka häirib aga ei jõua kõiki õpetada ka ja veel ei näe mõtet tasuta õpetamisel kui keegi ise just küsima ei tule. selleks olgu treener palgatud. vahel häirib mingi spordikreemi hais mida osad kasutavad eriti poksijad. ja kui mõnes saalis on poksikott siis on tobe kui mõned nii möödaminnes mõne paugu panevad lampi, see ei treeni ega harjuta ju miskit, tegelegu siis poksiga juba.

Löögijõudu peab ju kontrollima vahest :rolleyes:

Häirivad:

1. laokile või masinale jäetud raskused

2. enese- ja varustuselõhkujad (vahel on tunne, et telliks kiirabi igaks juhuks juba valmis välisukse juurde)

3. plätu-mehed

õpetamise eest saavad treenerid palka ju. ja sellised peaks ise õppima, küsima vanadelt tegijatelt ja raamatust, netist infot hankima aga neil pole huvi

Sellised. Kas sina oskasid kõiki harjutusi perfektselt sooritada, kui sa esimest korda jõusaali läksid?

kõige lahedamad on need mehed kes lihtsalt hoiavad pinki kinni vahivad pool tundi ja siis teeb 2 kordust ja jälle 10min passib .

on ka siukseid kes vaatavad et noored poisid teevad suuremate raskustega siis peab ka ju tegema aga siis kasutab valestid lihaseid nag näiteks jõnksutab seljaga jne peasi et rohkem teeks kui noored kes on käinud paar aastat saalis aga ise käib talvel ainult :rolleyes:

Kõige enam vihkan ma seda kui raskusi maha ei tõsteta kangi pealt. Miks peab seda tegema järgmine inimene kes kangi/trenasöri kasutama hakkab? Samuti võib selline käitumine jätta mulje,et pink vms. on juba hõivatud.

Mind häirib see samuti jubedalt, seda enam, et tavaliselt on sellised raskused peale jäetud, mida ma lihtsalt ei jaksagi maha tõsta. Siis käi ja otsi, et keegi aitaks. Üks vend on saalis kusjuures selline, et ta jätab ALATI raskused peale ja iga kord ma käin ja palun (sest käime trennis samal ajal), et ole hea mees, ma tahaks ka kangesti trenni teha, tõsta maha. Naeratab, tõstab maha ja järgmine kord kordub kõik täpselt samamoodi. Mõnikord lihtsalt selle vahega, et mees ei naerata.

Edit: kirjavead

Edited by hehee

Ärritavad plätudega tüübid. Rrrr, kus ärritavad...

Miks? Ma ehk naiivik, et küsin, aga ise pole saalis plätumehi näinud ja ei kujuta sellepärast ette, mis neis häirivat on.

Ei saa aru mis teil plätude vastu on. Tossudes hkkavad jalad hirmsasti higistama ja paljajalu või sokkides on ju veel magedam käia. Mina igatahes kasutan hoolsasti plätusid.

Ei saa aru mis teil plätude vastu on. Tossudes hkkavad jalad hirmsasti higistama ja paljajalu või sokkides on ju veel magedam käia. Mina igatahes kasutan hoolsasti plätusid.

Jalad hakkavad higistama? Sokid on pestavad, tossud samuti. Aga kui sa päev otsa kinnistes jalatsites ja sokkides mitmeid tunde olnud jalad jõusaalis välja kraamid, siis arvad, et see hais kõigile meeldib? Või kui küsimus on halvas pediküüris ja mustades küünealustes (ka selliseid on)? Või kui turvaline on näiteks plätudes kükke teha? Samas olen ka tähele pannud, et plätumehed on sellised rind-käsi-selg mehed :rolleyes: Või säärt treenida? Või kui peaksid oma plätustatud jala kusagile ära lööma? Pillad kogemata midagi varbale või teeb seda keegi teine? Toss või muu kinnine jalats ikkagi pisut leevendab neid lööke. Pealegi annab jalg plätus liikuma (eriti, kui oled juba higine), seega pole ka näiteks isegi seistes biitsepsitõstete tegemine enam turvaline? Lisaks armastavad plätumehed aegajalt oma käimad ka jalast lükata ja higistel jalgadel spordiklubi vaipkattel seista, mille tõttu see higi kõik vaibasse imbub. Selline on minu arvamus plätumeestest!

Ma ka ei saa aru, mis siis niiväga plätude/sandaalide vastu on?

Kasutan ka ise plätusid ja väga hea on.

Mind häirib esimese asjana riietusruumis nagide puudus(pole kuhugi riideid riputada ja tihtipeale peab otsima neid nagisid vabadest kappidest.)

Ja nagu enne keegi mainis, et kui kõik asjad on saalis laiali, siis ka nagu jama.

väga palju häirivad n.ö "vanad tegijad", kel vanust rohkem kui mul ja siis seletavad ja õpetavad oma arust. A'la ära tee kükki, see keerab selja peesse, ära tee jõutõmmet, see keerab selja peesse, tee kõhulihaseid ikka sirgete jalgadega jne. Räägi nendega palju tahad, no vana puud ei painuta. Jutlus lõppeb tavaliselt sellega, et "ise tead, ise tead, kui ükskord midagi pees on siis tuleta mu sõnu meelde". Tõrshhh.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.