Jump to content
Sign in to follow this  
asdfghjkl

Caveman training

Recommended Posts

Ei, ma ei ole jäädavalt nõus klassiku ütlusega "keha laiskus on progressi edasiviiv jõud". Meie foorum on selleks ehe näide. Keegi ei viitsi enam üldse ise mõelda ega otsida. Kui mingi küsimus tekib, siis kohe foorumisse teema "tere, mis on testosteroon?", "tere, mis on caveman training", "tere, mida ma pean sööma ja kuidas treenima?" jne.

Inimesed, üritage ikka ise NATUKENEGI mõelda ja otsida. Nii abitu nüüd ka olla ei saa, et ei suuda www.google.com sisse toksida ja sinna veel paar märksõna. Või kas või sellesama foorumi otsingut kasutada.

Kunagi oli kuskil hea leht, mis õpetas, kuidas küsida nii, et väga loll mitte paista. Esimene reegel oli see, et enne küsimuse esitamist tee lahti google.com ja otsi. Kui ei leia, siis vaata järgmist puntki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle foorumi otsing ei leia "caveman"-otsingusõnaga midagi.

Googli otsing "define: "Caveman training"", "define: Caveman" ei anna ka vastust.

Googli otsing "Caveman training" annab järjest sellised vasted:

1. link videole, mis ei tööta

2. link YuoTube videole, kus keegi subjekt sõidab rattaga, siis teeb poksimise harjutusi, hiljem kasutab veidi jõusaalivarustust, sedalaadi video siis on visuaalne seletus sellele mõistele?

3. link ühe subjekti jutukesele, kus räägitakse geoloogist, kes jalutab mägedes. Et kui nüüd mõista mägedes jalutamist kõne all olevaks mõisteks, siis see on teistsugune arusaam, kui teises lingis poksija visuaalne seletus sellest mõistest.

Sellised 3 lingi laob googel ette kohe, niiet mis sellest googeldamisest ja siit foorumsit otsimisest kasu on niiväga, parem küsida otse kiirelt foorumist, ei näe selles midagi halba, selleks see foorum ongi.

Ok, vaatasin tegelikult ca 5-6 erinevat saiti eile läbi enne kui siia selle küsimuse postitasin, tundub, et oman ettekujutust sellest mõistest, ja suudan selle ühe lihtsa eestikeelse lausega ka ära defineerida, olen 90% kindel, et saan õigesti asjast aru. Küll aga andis nett üsna vastakaid seletusi selle asja kohta, eks googeldage ise ja vaadake.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ise ei oska uurida ja otsida?

Sellised direktorid siin et anna kannatust :huh:

Võib olla, et inimene ei oska nii hästi inglise keelt ja sellepärast küsib.

Tahaks kohe midagi inetut ka lisada... jääme ikka viisakaks :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere, ehk on see link abiks, tegemist küll raamatu tutvustusega, kuid miskit sind huvitava termini kohta, loeb vast välja.

Viide on inglis k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimase soovitatud lingi alt siis seletaks asja nii:

"it simply represents the idea of fresh & healthy food coupled with simple workouts. It’s about simple, healthy living with fresh, tasty foods and exercise."

Ma seletaks ise asja teisiti, teen seda tööpäeva lõpus, kui keegi ette ei jõua. :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minuteada see ei ole siuke KINDEL asi - pigem üldine nimetus treeningule, mida tehakse selliselt, et palju erinevaid harjutusi pannakse ringtreeninguks kokku, see on kõrge intensiivsusega ja kasutatakse vabu raskuseid ja mitte traditsioonilisi kange vaid palke, autokumme, kive, liivakotte, tünne ja muud sellist...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×