Jump to content
joey

ideaalne jõusaal

Recommended Posts

Kirjutage kõik siia, milline võiks olla parimate tingimustega kõusaal. Millised puudusi esineb praegusel saalil, mis saal on väga hea ja miks. Saalide nimed võiksid ka olla.

Näiteks mulle meeldib saal, mis on pigem selline oldschool, kus on palju vabasid raskusi ja vähem fancy masinaid. Suur hantlite ja kangide valik. Kangi kettaid on piisavalt, ei pea neid taga otsima. Võid julgelt raskuse maha lajatada ilma, et peaks mõtlema, et miski katki läheks. Kus saab teha igale lihasgrupile erinevaid harjutusi ja kus oleks ka poksikott. Ei peaks kuskil järjekorras passima, vaid lähed teise kangi peale. Hea saal suure varustusega oli Reval, samas nt Zelluloos on selline mõnus hubane jne.

Tänud.

Kirjutage kõik siia, milline võiks olla parimate tingimustega kõusaal. Millised puudusi esineb praegusel saalil, mis saal on väga hea ja miks. Saalide nimed võiksid ka olla.

Näiteks mulle meeldib saal, mis on pigem selline oldschool, kus on palju vabasid raskusi ja vähem fancy masinaid. Suur hantlite ja kangide valik. Kangi kettaid on piisavalt, ei pea neid taga otsima. Võid julgelt raskuse maha lajatada ilma, et peaks mõtlema, et miski katki läheks. Kus saab teha igale lihasgrupile erinevaid harjutusi ja kus oleks ka poksikott. Ei peaks kuskil järjekorras passima, vaid lähed teise kangi peale. Hea saal suure varustusega oli Reval, samas nt Zelluloos on selline mõnus hubane jne.

Tänud.

Jep selline Old school läheks peale jah, kogu su juttuga nõus.

Midagi taolist näiteks on ka siin videos , 5.20 hakkab:

http://www.youtube.com/watch?v=xaJltPRceU0

Parim jõusaal oleks selline: on palju kange-hantleid,samuti pinke,kus neid kasutada, lisaks sellele peaks olema ka paar võimsamat masinat alaselja ja jalgade treenimiseks, ka paar peenemat pinki ei tuleks kahjuks. Kõige lõpuks peakis jõusaalis olema ka võimas stereosüsteem :)

Parim jõusaal oleks selline: on palju kange-hantleid,samuti pinke,kus neid kasutada, lisaks sellele peaks olema ka paar võimsamat masinat alaselja ja jalgade treenimiseks, ka paar peenemat pinki ei tuleks kahjuks. Kõige lõpuks peakis jõusaalis olema ka võimas stereosüsteem :)

Word ;) Mussi peab olema ...

Ise eelistaksin ka oldschool jõusaali , aga kindlasti peab ka musa olema :)

Muidu selline värk käib ka närvidele , et lased jõutõmbes kangi väikse kolksatusega maha ja kohe mingi vaadatakse imelikult , nagu MyFitnessis oli ;):huh:

Ideaalne jõusaal on:

1) suur - et ei tunneks end nagu silk pütis

2) hea ning korras varustusega (hantlid, kangid, masinad, kardio jne) - et saaks kõik vajaliku ära teha ja et ei lõhuks end ära

3) puhas - et ei määriks end ära

4) värske ja puhta õhuga - et oleks mida hingata (konditsioneer ei oleks paha)

5) hea personaliga - adminid ja treenerid peaksid oma ala valdama ja klientidega suhelda oskama

6) vajalike toodetega - et vajadusel endale mingi jook või pulber või kinnas vms asi osta

Kindlasti on veel mõni kriteerium, mis hetkel ei meenu.

Olen aegade jooksul külastanud neid saale:

Pärnus: Kimber (varustust piisavalt, uuendatakse järjest, ruumi jagub), Tervisex (uus ja ilus, kõik vajalik olemas), Maisport (väike ja umbne)

Keilas: Keila Tervisekeskuse jõusaal (pisike, õhku võiks rohkem olla, kange kah eriti ei olnud)

Tartus: TÜ Staadioni tänava jõusaal (hardcore, kuid midagi jäi ikka vajaka)

Viljandis: HC Jõusaal (väike, varustust vähe, puhas)

Tallinnas: Reval-Sport (suur, varustus hea, omal ajal andis puhtus soovida)

Pärnus peaks pingerida olema - Tervisex, Kimber, Maisport ning Kimberi ja Maispordi vahele mahub veel ka Tervise Paradiis ja Tennisehall :)

Reval Sport - ei ole mitte ühtegi pretensiooni, kõik asjad olemas mitmes variatsioonis, ruumi palju

Zelluloos - kui Revalis ei oleks käinud, siis ütleks, et päris hea....aga jääb väikseks natuke ja vahendeid seega ka vähem, ülerahvastus võimalus suurem.

Jõujaam - kui rahvast on vähe, siis ideaalne koht - ilus,puhas, jahe,palju masinaid aga tõsisele sportlasele jääb kange väheks ja ruutmeetreid ei ole ka ülemäära.

Ütleks nii, et minumeelest on olemas tõsised jõusaalid, mis on suured ja kus on kõik olemas, et tõsist sporti teha ning harrastajate jõusaalid, mis spordimeestele varsti väikseks jäävad aga väiksema nõudmisega harrastajale on ideaalsed-igaühel oma.

Põhimõtteliselt võiks Reval olla isegi ideaalne koht, veidi sellise tööstusliku interjööriga ka, et soodustab tõsist rauarebimist :) , kui seal oleks ainult vabam parkimine. Sõber, kellega koos Revalis käisime kiidab Planetit ka, ise ei ole juhtunud sinna.

Tegelikult ma isegi tean kus asub minu meelest ideaalile väga lähedane jõusaal,aga ei hakka seda siin avaldama :)

Minu ideaalses jõuxis on olemas kükipuur kangi ja raskustega, surumispink, korralik valik sangpomme, sõudeergomeeter ja poksikott.Lisaks võivad veel olla sellised lisad nagu rööbaspuud, lõuatõmberaud, topispallid, liivakott ja ketid ning muidugi ka tümm peab korralik olema.Ja peale seda sauna oleks hea veel basseini ja aurusauna minna.

Minu ideaalses jõuxis on olemas kükipuur kangi ja raskustega, surumispink, korralik valik sangpomme, sõudeergomeeter ja poksikott.Lisaks võivad veel olla sellised lisad nagu rööbaspuud, lõuatõmberaud, topispallid, liivakott ja ketid ning muidugi ka tümm peab korralik olema.Ja peale seda sauna oleks hea veel basseini ja aurusauna minna.

Siin võiks olla veel üks seljapink ja HANTLID , siis oleks bueno :)

...lõuatõmberaud, topispallid, liivakott...

Lõuatõmberaua all mõtled Sa seda, et saab ka igasuguseid muid vigureid teha kangil peale lõuatõmbamise? (

- näiteks, saad mõttest aru.)

Topispallid ja liivakott - mis eesmärk neil oleks?

Lõuatõmberaua all mõtled Sa seda, et saab ka igasuguseid muid vigureid teha kangil peale lõuatõmbamise? (
- näiteks, saad mõttest aru.)

Topispallid ja liivakott - mis eesmärk neil oleks?

No ma ei ole kulturist, mul pisut teised treeningeesmärgid.

Kui juba ideaalist unistada, siis oleks jõusaal minu isiklik, kus treenin ainult mina ja kõik on sätitud vastavalt minu vajadustele, ning personaaltreeneriks oleks Fred Antson :P

Pärnus peaks pingerida olema - Tervisex, Kimber, Maisport ning Kimberi ja Maispordi vahele mahub veel ka Tervise Paradiis ja Tennisehall :P

Sina paneksid muidugi Tervisex'i esikohale :D . Kui nüüd inventaari on vahepeal täiendatud, siis vb too saal ka on esikohal, kui üldse mingit pingerida koostada. Aga andke andeks, Kimberit ma ei paneks elu sees teisele kohale. Teisel kohal peaks olema Tervise Paradiisi saal või Tennisehalli oma.

Sina paneksid muidugi Tervisex'i esikohale :P . Kui nüüd inventaari on vahepeal täiendatud, siis vb too saal ka on esikohal, kui üldse mingit pingerida koostada. Aga andke andeks, Kimberit ma ei paneks elu sees teisele kohale. Teisel kohal peaks olema Tervise Paradiisi saal või Tennisehalli oma.

See oli muidugi nali, see pingerea koostamine, kuid eks me kõik tea, et oma särk on ihule lähem. Millist inventari sa silmas pidasid ja millal ja kas sa oled Tervisexis käinud?

Oluliseim asi on jõusaali personal/administratsioon. On juhtunud mitmeid kordi, et WC's poel pühkmepaberit, või seepi. Seda võiks personal ise jälgida, et potipealt püksid põlvedel ei peaks enam paberit küsima minema. Kui sedalaadi asjad on korras, siis nagu muu suurt ei häiri.

See oli muidugi nali, see pingerea koostamine, kuid eks me kõik tea, et oma särk on ihule lähem. Millist inventari sa silmas pidasid ja millal ja kas sa oled Tervisexis käinud?

Jah, olen Tervisexi külastanud, kahjuks veel sellel ajal, kui puudusid ristveo-blokid. Kuid kuulduste järgi on need nüüd olemas, niiet nüüd pole kurta. Kas säärtesirutaja masin reie nelipealihasele on ka tulnud?

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.