Jump to content
Sign in to follow this  
Raulves

vistrikud

Recommended Posts

Tere!

Miks tekkivad selja ja rinna peale vistrikud.Kas kellegil on ka selline jama.Ja üldse on mul näopeal ka vistrikud mingi 5 aastat olnud.Ei tea miks nad tulevad.Ehk saab keegi aidata.Ja nahaarsti juures käinka ja tema mõtiskleb ka , et miks neid juurde tuleb kui tarbin ravimeid.

Tere!

Miks tekkivad selja ja rinna peale vistrikud.Kas kellegil on ka selline jama.Ja üldse on mul näopeal ka vistrikud mingi 5 aastat olnud.Ei tea miks nad tulevad.Ehk saab keegi aidata.Ja nahaarsti juures käinka ja tema mõtiskleb ka , et miks neid juurde tuleb kui tarbin ravimeid.

here

Tere!

Kas sul on AKNE v6i lihtsalt vistrikud!

ravimid ravimiteks

vbl sul lihtsalt loomupoolest rasune nahk

suvel on väga hea meres ujumine ja päevitamine (soolvesi ja päike mõlemad kuivatavad rasust nahka, soolvesi ka antiseptiline)

Tere!

Kas sa tarbid dalacin'i ja skinoren'i ? Kui sul need ei aita , siis sul akne ei ole :D

Minul läheb nahk kehvaks teraviljarohkete toitude söömisel ja kohvi joomisel. Nagu artikkel ütles, et rohkesti joodi sisaldavad toidud suurendavad rasueritust-

selline on näiteks kamajahu. Kindlasti teatud toidulisandid, minul on selleks varasematel aegadel kreatiin olnud. Samuti mängivad olulist rolli

meeleolud ja näonaha puhtus.

Minul on naha olukorda parandanud köögiviljad-kapsas, porgand,hernes. Kala ja muna söömine. Puuviljad tulevad ka alati kasuks. Kõik sinu kehaga toimub tuleneb sellest mis sa suust sisse ajab. Suu ei ole seinapragu!

Üldiselt võib öelda, et isegi siinsete toitumisspetsialistide soovitused on väga auväärt, ka nendest on abi akne taandumisel, sest need on tervise alustalad.

Aknet põhjustab happeline kehakoostis. Negatiivsed meeleolud tekitavad isegi rohkem hapet, kui happelised toidud ja tugev füüsiline koormus. Kerge füüsiline koormus seevastu just aitab kehal vabaneda jääkainetest ja hapetest.

Tõden, et tõsi on ka see mis qmaster ütles- päike ja merevesi :D

Edited by 5ander

Minul läheb nahk kehvaks teraviljarohkete toitude söömisel ja kohvi joomisel. Nagu artikkel ütles, et rohkesti joodi sisaldavad toidud suurendavad rasueritust-

selline on näiteks kamajahu. Kindlasti teatud toidulisandid, minul on selleks varasematel aegadel kreatiin olnud. Samuti mängivad olulist rolli

meeleolud ja näonaha puhtus.

Minul on naha olukorda parandanud köögiviljad-kapsas, porgand,hernes. Kala ja muna söömine. Puuviljad tulevad ka alati kasuks. Kõik sinu kehaga toimub tuleneb sellest mis sa suust sisse ajab. Suu ei ole seinapragu!

Üldiselt võib öelda, et isegi siinsete toitumisspetsialistide soovitused on väga auväärt, ka nendest on abi akne taandumisel, sest need on tervise alustalad.

Aknet põhjustab happeline kehakoostis. Negatiivsed meeleolud tekitavad isegi rohkem hapet, kui happelised toidud ja tugev füüsiline koormus. Kerge füüsiline koormus seevastu just aitab kehal vabaneda jääkainetest ja hapetest.

Tõden, et tõsi on ka see mis qmaster ütles- päike ja merevesi :D

Lisaks siia veel, et trennis ja yldse tuleks kanda riideid mis lasevad 6hku labi, valtida igasuguseid l6hnastatud ja alkoga pesemis geele/kreeme, mitte nokkida vinne vaid lasta kosmeetikul seda teha! Hoiduda v6iks ka n6udepesu vahendite kasutamisest, kui ei suuda siis loputada VAGA p6hjalikult ning kraani vee asemel juua filtreeritud v6i pudeli vett!

Hakka ka sooma Essentiale fortet, see teeb imesid :D

Kas sa tarbid dalacin'i ja skinoren'i ? Kui sul need ei aita , siis sul akne ei ole :)

Kui need ei aita, siis ei tähenda see veel seda,et akne ei ole. Need on küll toredad ja suht tõhusad vahendid, kuid väga sügava akne puhul imet ei tee. Tean omast käest! Ise isiklikult olen olnud väga tugevate tabletide kuuri aastaid tagasi läbi teinud, pärast mida probleeme pole enam olnud.

Kui kaua sa naha arsti juures käinud oled? Üldiselt akne on suhteliselt tõsine probleem ja võtab oma jagu aega.

Üks mis võiks aidata vistrike vähenemist seljalt ja rinnalt on näiteks pesemine koorivate dušigeelidega. On isegi olemas vistrike vastane kooriv dušigeel. Koorivad tooted on head seetõttu, et puhastavad poore ning võtavad ära surnud naharakud.

Mul olid vistrikud näos 3 aastat,ükski kreem ega ravim ei aidanud.Kuid kuskilt lugesin,et jahu tooted(sai,koogid...)tegitavad punne,sis proovisin mitte neid süüa ja punnid on ka kadunud.Kuid ikka kipun vahepeal sööma ja kohe järgmine päev on näha mitmeid punne näes.

Proovi ka mitte jahu toodeid süüa ja valgupulber tegitab ka mul.

Kui need ei aita, siis ei tähenda see veel seda,et akne ei ole. Need on küll toredad ja suht tõhusad vahendid, kuid väga sügava akne puhul imet ei tee. Tean omast käest! Ise isiklikult olen olnud väga tugevate tabletide kuuri aastaid tagasi läbi teinud, pärast mida probleeme pole enam olnud.

Kui kaua sa naha arsti juures käinud oled? Üldiselt akne on suhteliselt tõsine probleem ja võtab oma jagu aega.

Üks mis võiks aidata vistrike vähenemist seljalt ja rinnalt on näiteks pesemine koorivate dušigeelidega. On isegi olemas vistrike vastane kooriv dušigeel. Koorivad tooted on head seetõttu, et puhastavad poore ning võtavad ära surnud naharakud.

Ma olen ühe korra käinud ja ta andis mulle poole aastase retsepti. Mul kadusid näo pealt mingi 2 kuuga punnid ära ja praegu need rohud seisavad mul kapis ;) Kui tekib mingi vistrike lööve , siis 2x kasutan ja jälle okei :) Selja pealt kaovad tavaliselt suvel mul vistrikud ära

Imet teeb ka "valge surma" e rafineeritud suhkru toidusedelist v2ljaj2tmine. Paari n2dala p2rast peaks juba muutust n2ha olema.

Raske on siin vaid see, et nad kipuvad seda igale poole lisama. Loe koostisi.

Mul ka tekkisid üleöö suured vistrikud alalõua peale, just sinna kõrvade poole. Ostsin sellist rohtu nagu Akne BP 5, selline oranž pudelike, mingi 60 eeku maksis vist. Ravikuur on küll pikk, aga see eest on probleem kadunud.

Käisin ka kunagi nahaarstil selle probleemiga, kirjutati pärmitablette vms ja kästi juua pärmijooki (uhh), aga see nagu ei aidanud... Punnid kadusid koos pubekaeaga, va need, mis lõua peale lambist tulid.

eks palju oleneb ju sellest, kas on pindmine või sügav.. mul endal oli sügav ja sõlmiline.

akne tegelikult oleneb ka väga palju geneetikast.

üldiselt on nahaarstidega ka nii,et kuidas trehvab. tartus on dr. Külli Kingo väga asjalik. ta on ka spetsaialiseerunud aknele.

Kas sa tarbid dalacin'i ja skinoren'i ? Kui sul need ei aita , siis sul akne ei ole :)

ÄRA AJA JAMA

Kui sul roacuttane`t ei aita siis on jah jama.

Ise võtsin ka aastat tagasi roacuttanet, nüüd hakkavad juba vistrikud tasa-pisi tagasi tulema, aga ainuke asi mis mind aitas. Puhastas siis naha mul peaaegu täielikult vistrikest asstaks ajaks.

See on siis kõige kangem rohi üldse, määratakse ka ainult väga raske akne puhul(vistrikud ka rinnal ja seljal). Ravikuur on 5-6 kuud.( rohuga võib kaasneda ka väga palju kõrvalmõjusid, rääkige arstiga)

Kindlasti soovitan kõigile kellel on akne

Endal ka sama probleem.Hetkel olen kasutan 3 kuud Differini- arst määras, retseptiravi.Aga aidanud see küll pole rind, nägi ja selg ikka täis.

Tere!

Ma mässasin ka vistrikutega hea hulk aastaid 4-5 kindlasti, igast ravimeid tarbisin, siis ühel heal päeval kadusid ise ära

kas need on tekkinud toidulisandi tarbimisest? Või ongi organismil mingi toiduaine vastu allergia?

Kui ei ole veel teinud, siis soovitan anda vereproov ja siis välja selgitada, mille vastu võib organismil toitainetest olla alleriga, sest kui tegemist ei ole aknega, siis võib olla see tingitud toitumisest!

Mul ka tekkisid üleöö suured vistrikud alalõua peale, just sinna kõrvade poole. Ostsin sellist rohtu nagu Akne BP 5, selline oranž pudelike, mingi 60 eeku maksis vist. Ravikuur on küll pikk, aga see eest on probleem kadunud.

Kasutan ise sama. Kasutanud pea 2 nädalat ja tulemus täitsa OK. Muide hind on preagu ca. 80.- kandis.

ÄRA AJA JAMA

Kui sul roacuttane`t ei aita siis on jah jama.

Ise võtsin ka aastat tagasi roacuttanet, nüüd hakkavad juba vistrikud tasa-pisi tagasi tulema, aga ainuke asi mis mind aitas. Puhastas siis naha mul peaaegu täielikult vistrikest asstaks ajaks.

See on siis kõige kangem rohi üldse, määratakse ka ainult väga raske akne puhul(vistrikud ka rinnal ja seljal). Ravikuur on 5-6 kuud.( rohuga võib kaasneda ka väga palju kõrvalmõjusid, rääkige arstiga)

Kindlasti soovitan kõigile kellel on akne

Njah ise olen aknega võidelnud mingi 3a. ja kogemus tõesti näitab, et need kreemid ja antibiootikumid ei aita(minul ka sellepärast, et ma ei saa ravikuuri kunagi lõpuni viia, sest muidu kuivaks mul nahk näost lihtsalt ära, max kannatan ära 1kuu kuigi oleks vaja 6kuud või rohkem). See aasta nüüd arst tahtis ka määrata mulle Roacuttane ravi, aga keeldusin kuna suvi on kohe käes ja ära surra ka terve suvi majas peidus olles ei taha ja kõrval mõjusid arvesse võttes ei peaks ma vist ühte kuud ka vastu. Ainus lootus on see, et nad ühel heal päeval ise ära kaovad, loodan et üsna varsti :) Aga kõige imelikum asi on see, et minu peres pole kellegil kunagi olnud ja lähedalt suguvõsas ainult mõnel, niiet ei saa aru miks need mul on..... :)

Edited by Hellboy

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.