Jump to content
Forced

Millal alustada?

Recommended Posts

Olen neiu ja sooviksin teada, millal oleks õige aeg alustada fitnessiga?!

Mis kategoorias on võistlused?!

Kuidas oleks õige alustada?!

Füüsiliselt on põhi all.

Aitäh

Olen neiu ja sooviksin teada, millal oleks õige aeg alustada fitnessiga?!

Mis kategoorias on võistlused?!

Kuidas oleks õige alustada?!

Füüsiliselt on põhi all.

Aitäh

Kohe nüüd ja praegu :rolleyes:

Ega mingeid vanuse piire otseselt pole ja kategooria oleneb ikka sinu pikkusest: kas siis -163 või 163+. Kuigi ma ei tea kus kandis sa elad siis nii või naa tuleb sul leida treener, kes sind edasi saab aidata. Kui oled Tallinna inimene siis oskaks sulle konkreetsemalt soovitada, kust seda õiget leida :unsure:

Aga üht ma ütlen... vaja läheb suurt armastust jõusaali vastu. Ilma selleta ei saa midagi :lol:

See on parim nali, mis ma seni olen selles foorumis leidnud. :unsure:

Ega mingeid vanuse piire otseselt pole ja kategooria oleneb ikka sinu pikkusest: kas siis -163 või 163+. Kuigi ma ei tea kus kandis sa elad siis nii või naa tuleb sul leida treener, kes sind edasi saab aidata. Kui oled Tallinna inimene siis oskaks sulle konkreetsemalt soovitada, kust seda õiget leida :lol:

Aga üht ma ütlen... vaja läheb suurt armastust jõusaali vastu. Ilma selleta ei saa midagi :P

See on parim nali, mis ma seni olen selles foorumis leidnud. :unsure:

Äkki räägi sellest naljast lähemalt. Ma ei teadnud ausalt öeldes, et sa ka fitnessiga tegeled. Äkki oskad siis mitte naljakat nõu anda, ma täitsa huviga kuulaksin!

Janika ongi alias Forced. Või sain mina valesti aru? Selles see asi ongi, postitus on 3 aastat vana. Ja täna on pühapäeva hommik. :unsure:

Kahjuks jah ei tegele selliste asjadega- sirvimistega. Ei ole nii palju aega ja ei näe vajadustki. Ise ka imestan, et antud teema lahti tegin. :unsure: Arvata selle esimese postituse daatumi pärast vist nii juhtuski. Ja edu asjalike nõuannete jagamisel, ma arvan, keegi ju ikka loeb!!! Edu!

Kahjuks jah ei tegele selliste asjadega- sirvimistega. Ei ole nii palju aega ja ei näe vajadustki. Ise ka imestan, et antud teema lahti tegin. :unsure: Arvata selle esimese postituse daatumi pärast vist nii juhtuski. Ja edu asjalike nõuannete jagamisel, ma arvan, keegi ju ikka loeb!!! Edu!

Noh, seda minagi :lol:

Kes jõuab neid kuupäevi jälgida, kui muidu ei käi foorumis kirjutamas siis ikka kirjutad sinna kus sul on midagi öelda.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.