Jump to content
Sign in to follow this  
disabled

enne trenni

Recommended Posts

oi lapsed lapsed, sööge putru, siis kasvate suureks! Lihased paned tööle ikka sina ja sina pingutad neid!

no kuule, on ju olemas igast lisandid ja asjad, tean et mina ja ainult mina saan neid tööle panna, aga on vaja neid intentsiivsemalt tööle panna!!!!!

Kaks söögikorda enne trenni, 200g praetud loomamaksa, et trenni ajaks oleks veres rauda rohkem mis hapnikku paremini lihasteni viib. Lisaks aedviljad. Üks söögikord enne trenni, (vahetult) AC-C, 30g 200g veega, põhiline toimeaine mis suurendab lihasvastupidavust, pikemas perspektiivis ka jõudu, on beeta alaniin. Selle sisse joonud, siis söö 200g lahjat kohupiima või 5-6 muna (valget), paar viilu teraleiba + kohvi, et oleksid trennis max erk.

Selline võiks näha välja kaks söögikorda enne jõutrenni. Hommikul ja vahetult pärast trenni söök on juba pikem teema ja maksab RAHA! :D

Tänase treeningu teed sa tegelikult eilse söögiga. :D

Päris nii see ka ei ole, söö täna korralikult ja homme kehvalt ja mine trenni. Teinekord söö mõlemal päeval õieti ja võrdle vahet!

Ma kordan, mine proovi seda praktikas ja räägime siis uuesti. Sinu pakutud teooriast lähtudes võiksime me siis süüa lausa ülepäeviti. Puhkepäeval sööd ja järgmisel treenid. B) Igati lahe oleks, kokkuhoid missugune! Nii võiks mina ka 25 EEK-ga päevas (söögipäevas) võistlusvormi teha nagu kunagi Indrek Otsus lubas. (pärast küll natuke parandas ennast, et päris 25.- jah vist hakkama ei saaks. :D )

Lisaks siia veel ühe nn. RUSIKAREEGLI: Ära võta kõike puhta kullana mida kirevad ajakirjad soovitavad. Sellest ajakirjanduse teemast pole ka meil siin kaugelt minevikust vaja näiteid otsida.

Ma kordan, mine proovi seda praktikas ja räägime siis uuesti. Sinu pakutud teooriast lähtudes võiksime me siis süüa lausa ülepäeviti. Puhkepäeval sööd ja järgmisel treenid. B) Igati lahe oleks, kokkuhoid missugune! Nii võiks mina ka 25 EEK-ga päevas (söögipäevas) võistlusvormi teha nagu kunagi Indrek Otsus lubas. (pärast küll natuke parandas ennast, et päris 25.- jah vist hakkama ei saaks. :D )

Lisaks siia veel ühe nn. RUSIKAREEGLI: Ära võta kõike puhta kullana mida kirevad ajakirjad soovitavad. Sellest ajakirjanduse teemast pole ka meil siin kaugelt minevikust vaja näiteid otsida.

Praktikas nimetatakse seda teiperiks e. süsivesikute laadimiseks.

Vabadel päevadel tuleb just rohkem süüa kui tavaliselt, et kehakaalu suurendada.

Praktikas nimetatakse seda teiperiks e. süsivesikute laadimiseks.

Vabadel päevadel tuleb just rohkem süüa kui tavaliselt, et kehakaalu suurendada.

Teiper teiperiks, see on juba teine teema. Teemaalgataja küsimusele see vastust ei anna.

Ütleme nii, et teema on hakanud natuke laialivalguvaks kujunema.

Variandid mis ma algselt välja pakkusin, maks, AC-C ja kohvi mõjutavad sooritusvõimet positiivselt juba samal päeval kasutades. See on ka konkreetne vastus teemaalgatajale.

Suured sõnad suurelt mehelt :D

Kusjuures .. kohv on tõesti abiks. :D Olen kange kohvi sõber ja ca aasta tagasi jõin päevas 4 tassi kohvi.

Nüüd olen asendanud päevased korrad veega ja kohvi tarbin ainult hommikul ja 1 tund enne trenni.

kohvi ju enne trenni viib vererõhu kõrgele ja südame kloppima, võib verd hakata jooksma ja rikkuda ära seoses sellega tervise.

Marek sa koguaeg jood kohvi enne trenni? pole midagi siis halba juhtunud? ise jooksin hea meelega enne trenni, väga palju annab erksust jne, kuid see pidi rohkem kahju tooma, vbl eksin, lükka see kohvi kahjulikkus ümber siis.

kohvi ju enne trenni viib vererõhu kõrgele ja südame kloppima, võib verd hakata jooksma ja rikkuda ära seoses sellega tervise.

Marek sa koguaeg jood kohvi enne trenni? pole midagi siis halba juhtunud? ise jooksin hea meelega enne trenni, väga palju annab erksust jne, kuid see pidi rohkem kahju tooma, vbl eksin, lükka see kohvi kahjulikkus ümber siis.

Kui ma mürakalt toitumiskava tellisin , siis oli ka seal kohvi enne trenni. Halba see küll ei teinud :D

Kui ma mürakalt toitumiskava tellisin , siis oli ka seal kohvi enne trenni. Halba see küll ei teinud :D

ei usugi et kohe midagi välja lööb, kuid mida ma ka tean

damn! :D

soovitage mida tuleb tarbida enne jõusaali, jõusaali ajal, et lihased teeksid pingsemat tööd!

kõik tabledit, kõik kõik

Ostsin just Satur 8 Rushi, et saaks trennist rohkem võtta. Proovisin ka X-Plode-i aga see minu peal vapsee ei toiminud.

Kui vaja siis annan teada kuidas mõjus.

Kaks söögikorda enne trenni, 200g praetud loomamaksa, et trenni ajaks oleks veres rauda rohkem mis hapnikku paremini lihasteni viib. Lisaks aedviljad. Üks söögikord enne trenni, (vahetult) AC-C, 30g 200g veega, põhiline toimeaine mis suurendab lihasvastupidavust, pikemas perspektiivis ka jõudu, on beeta alaniin. Selle sisse joonud, siis söö 200g lahjat kohupiima või 5-6 muna (valget), paar viilu teraleiba + kohvi, et oleksid trennis max erk.

Selline võiks näha välja kaks söögikorda enne jõutrenni. Hommikul ja vahetult pärast trenni söök on juba pikem teema ja maksab RAHA! B)

Vahetult enne trenni ac-c, 200 g kohupiima,paarviilu tera leiba? Ma vist ei jõuaks midagi trennis teha kui kõht nii täis :D

Ise olen siiani võtnud enne trenni Mass-2 te, sellest ei piisa?

Vahetult enne trenni ac-c, 200 g kohupiima,paarviilu tera leiba? Ma vist ei jõuaks midagi trennis teha kui kõht nii täis :D

Ise olen siiani võtnud enne trenni Mass-2 te, sellest ei piisa?

jah B)

Edited by Amarillo

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.