Jump to content
legalfella

karvadest lahtisaamine

Recommended Posts

Kõige lihtsam: raseerimine. Ega seal suurt vahet ju pole, tagasi kasvavad ikkagi. Kõrvetamine mõjub ka karvadele, aga nagu sa arvata võid, siis see on valus ja jätab sulle arvatavasti 2 astme põletushaavad vms, ning seega ma seda ei soovitaks. :)

Muudetud kasutaja kirp2 poolt

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma annan sulle naiselikust perspektiivist vastuse :) Eks mehed pärast täiendavad oma seisukohast. :D

Mõistagi, paljud mõisted on suhtelised mu vastuses, nagu nt "kallis", "odav", "valus" ja "kiire toimetada".

On järgmisi võimalusi, nt ;)

VAHATAMINE:

Plussid:

- karvavaba tulemus püsib kaua

- karv, mis asemele kasvab, on kas sama tugev või (teoreeriliselt) isegi läheb karvakasv nõrgemaks pideva vahatamise tulemusena

Miinused:

- karva eemaldamine on valus (eriti esimest-teist korda, või ka siis kui on pikk ajaline vahe vahel vahatamisel)

- kui pole nahk enne vahatamist puhas, võid saada mõningaid vistrikke (tõenäosus väike, kuid õrnema naha puhul suurem)

- hind on kallis ilusalongis (samas, vbl sinu rahakotile soodne?!) ning kodus kasutatavad vahaplaastrid, mida marketites müüakse, ei tasu jamamist ära. Ise endale depilatsiooni teha on valus ja neid kuluks nii palju, et ilmselt ei tule kah odavam. Kui sa just väikest piirkonda ei tee.

P.S. Soovitus: uuri, kas mõni su naistuttav pole soetanud endale korralikku salongides kasutatavaid vahatamisvahendeid. Palu tema abi vahatusteenusena! Kui sa ei leia, siis võid pöörduda ka minu poole. Ainult materjali hinna eest ma seda ei teeks, kuid ilmselt soodsamalt kui salongis. Kui kellegil teisel sama mure, võib küsida mu käest. :) Avan siis isikliku koduse depileerimissalongi! ;)

RASEERIMINE

PLUSSID:

- kiire ja lihtne toimetada

- odav

MIINUSED:

- kui ei kasuta vahtu või on nüri zilett võid saada vistrikke, mõnel on need alati garanteeritud õrna naha korral

- pärast raseerimist hakkavad karvad jõulisemalt kasvama. Naistel reeglina küll. Vbl meestel on niigi karv nii tugev, et vahet pole.

KARVAEEMALDUS KREEMID-VAHUD jms

PLUSSID-MIINUSED:

- tulemus püsib kauem kui raseerimisel, kuid vähem kui vahatamisel (see ka neg omadus samas!?)

- odav

- karv, mis pärast asemel kasvab on sama tugev (või ainult veidi tugevam kui varem) (see ka neg omadus samas!?)

P.S. Meestele mõeldud karvaeemalduskreemid võivad palju kehvema toimega olla kui naistele mõeldud! Proovisin kunagi seda. Mul oli selline negatiivne kogemus, või oli see konkreetse kreemipartii või toote viga. Ei tea. Veet kreem on parim. Mõne muu firma toode ei pruugi toimida absoluutselt.

P.S. Kui raseerimisest, vahatamisest või karvaeemaldus kreemidest on tekkinud vistrikke või ka naha sisse kasvanud karvu (seda juhtub vaid vahatamisel vbl, epileerimisel kindlasti), siis selle vastu on toode Folisan Velonalt. See aitab põletikulist nahka kuivatada, desinfitseerida ja sisse kasvanud karva tagasi õigesti kasvama suunata. Osta minu teada saab seda Tallinnast Pro Kapitali keskusest, kus peaks olema üks spetsiaalsematsorti kosmeetikatarvete pood. Mõeldud eelkõige vist ilusalongi omanikele toodete ostmiseks, kui ka tavatarbijale.

Noh ja siis on muidugi veel igasugused muudki vähem tuntud võimalused nagu laserepilatsioon (vägaväga kallis) jne võimalused.

Head otsustamist Sulle, mida valida!

Muudetud kasutaja Agnes1h poolt

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

PLUSSID-MIINUSED:

- tulemus püsib kauem kui raseerimisel, kuid vähem kui vahatamisel (see ka neg omadus samas!?)

- odav

- karv, mis pärast asemel kasvab on sama tugev (või ainult veidi tugevam kui varem) (see ka neg omadus samas!?)

Kreemidel-vahtudel on lisaks eelpool nimetatud miinustele veel see negatiivne pool, et väga paljud inimesed on nende kreemide mõnele komponendile allergilised, ja tulemuseks võib olla vägagi hirmus lööve üle terve selle piirkonna, mida puhastati. Allergilisust saab muidugi välja selgitada, kandes kreemi alguses vaid väiksele nahapiirkonnale (nt randme sisekülg).

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kreemidel-vahtudel on lisaks eelpool nimetatud miinustele veel see negatiivne pool, et väga paljud inimesed on nende kreemide mõnele komponendile allergilised, ja tulemuseks võib olla vägagi hirmus lööve üle terve selle piirkonna, mida puhastati. Allergilisust saab muidugi välja selgitada, kandes kreemi alguses vaid väiksele nahapiirkonnale (nt randme sisekülg).

Õige jah! Kreemi ei maksa peale unustada. Liiga kaua naha peal olles võib see naha hellaks teha. Seega, kui karv juba maha tuleb spaatliga, siis ruttu kogu kreem maha tõmmata spaatliga, mis pakendis kaasas! Kui nahk hakkab pika peale kipitama aga karv ikka veel maha ei taha tulla, siis on jama küll! Mõne karv on tõesti nii tugev, kuid nahk hell. Meeste nahk on aga reeglina mitte nii õrn kui naiste oma.

Unustasin lisada, et raseeritud naha puhul, kui karv hakkab uuesti välja kasvama, võib see torkima hakata. Kreemi kasutamise puhul karv nii tugevana ei peaks tagasi kasvama ja siis ka ei torgi nii hullult. Samas, meeste karv võib olla nii tugev, et mu teoreetilised teadmised võivad kehtida vaid õrnemale (naise) karvale.

Kreemi kasutades pane see peale kätega ja kui valmis, siis kohe kiiresti käed puhtaks kraani all ja ootama kuni võib kreemi maha kaapida.

Üldiselt, kreem ongi vist parim lahendus. :) Samal päeval kindlasti mitte solaariumi kasutada! See läheb liiga karmiks nahale! Mina väldin ka samal päeval sauna kasutamist kui kreemi olen kasutanud karvaeemalduseks. Sama(d) soovitus(ed) kehtib ka vahatatud naha jaoks muidugi.

Legalfella, võta heaks! :)

Muudetud kasutaja Agnes1h poolt

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On kindlaks tehtud ,et pidev razeerimine ei muuda karva ega karvakasvu tugevamaks.selline mulje jääb kuna kasvama hakkav karv on otsast terav.

Kuid miljonid naised maailmas (vbl ka mehed!), kes on raseerinud teavad, et see nende kohta ei kehtinud. Aga siis oli liiga hilja juba... Karv oli ikkagi pikem, tumedam ja veelgi hullem kui pärast elu kõige esimest või kahekümnendat raseerimist. :) Ainult mõned heledakarvalised blondiinid naistesaunas kelkisid, et nendele raseerimine karvakasvu hullemaks ei teinud. Vedas mõnel!

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui noorest peast raseerima hakkad siis muutuvad karvad aja jooksul tumedamaks ja tugevamaks küll, aga nad muutuvad siis ka kui ei raseeri :)

Raseeritud karva ots on jäme ja karvad ühepikkused, sellest jääb ka mulje et karvakasv on paksem.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav kas treenimine mingil määral soodustab karvade kasvamist? Tundub nagu viimase aasta jooksul oleks suurenenud karvade kasv selja ja rinna peal.

Testo taseme kõrgemaks muutumine muudab küll karvkasvu suuremaks.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Testo taseme kõrgemaks muutumine muudab küll karvkasvu suuremaks.

Kusjuures kunagi delfist lugesin et Michigani ülikooli teadlased selgitasidki välja et karvased, pikad ja tugevad mehed on suurema testoga kui nende väiksemad sookaaslased. Loomulikult ei tasu nüüd arvata, et paralleelselt musklite pumpamisega pumpate ka testo taset kõrgemaks. Testo ei ole jalgrattakumm.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen plaaninud üles panna pildi poosist "topelt-biitseps eest", sel juhul on kaenla-alused karvad näha. Kas peaks kaenla alt ära raseerima ennem või, oleks esteetilisem? Mõtlesin ka selle peale, et värvin hiljem Photoshopiga kaenla-alused pildil ära. Mis te arvate selle asja kohta?

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaua umbes siis selle kreemitamisega ka nahk puhtaks jääb ? ja palju see maksab...mul vist kõige karvasem kõht maailmas ja mõtlesin selleks suveks puhtaks teha :lol:

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma annan sulle naiselikust perspektiivist vastuse :lol: Eks mehed pärast täiendavad oma seisukohast. ;)

Mõistagi, paljud mõisted on suhtelised mu vastuses, nagu nt "kallis", "odav", "valus" ja "kiire toimetada".

On järgmisi võimalusi, nt ;)

VAHATAMINE:

Plussid:

- karvavaba tulemus püsib kaua

- karv, mis asemele kasvab, on kas sama tugev või (teoreeriliselt) isegi läheb karvakasv nõrgemaks pideva vahatamise tulemusena

Miinused:

- karva eemaldamine on valus (eriti esimest-teist korda, või ka siis kui on pikk ajaline vahe vahel vahatamisel)

- kui pole nahk enne vahatamist puhas, võid saada mõningaid vistrikke (tõenäosus väike, kuid õrnema naha puhul suurem)

- hind on kallis ilusalongis (samas, vbl sinu rahakotile soodne?!) ning kodus kasutatavad vahaplaastrid, mida marketites müüakse, ei tasu jamamist ära. Ise endale depilatsiooni teha on valus ja neid kuluks nii palju, et ilmselt ei tule kah odavam. Kui sa just väikest piirkonda ei tee.

P.S. Soovitus: uuri, kas mõni su naistuttav pole soetanud endale korralikku salongides kasutatavaid vahatamisvahendeid. Palu tema abi vahatusteenusena! Kui sa ei leia, siis võid pöörduda ka minu poole. Ainult materjali hinna eest ma seda ei teeks, kuid ilmselt soodsamalt kui salongis. Kui kellegil teisel sama mure, võib küsida mu käest. :lol: Avan siis isikliku koduse depileerimissalongi! :P

RASEERIMINE

PLUSSID:

- odav

MIINUSED:

- kui ei kasuta vahtu või on nüri zilett võid saada vistrikke, mõnel on need alati garanteeritud õrna naha korral

- pärast raseerimist hakkavad karvad jõulisemalt kasvama. Naistel reeglina küll. Vbl meestel on niigi karv nii tugev, et vahet pole.

PLUSSID-MIINUSED:

- odav

P.S. Meestele mõeldud karvaeemalduskreemid võivad palju kehvema toimega olla kui naistele mõeldud! Proovisin kunagi seda. Mul oli selline negatiivne kogemus, või oli see konkreetse kreemipartii või toote viga. Ei tea. Veet kreem on parim. Mõne muu firma toode ei pruugi toimida absoluutselt.

P.S. Kui raseerimisest, vahatamisest või karvaeemaldus kreemidest on tekkinud vistrikke või ka naha sisse kasvanud karvu (seda juhtub vaid vahatamisel vbl, epileerimisel kindlasti), siis selle vastu on toode Folisan Velonalt. See aitab põletikulist nahka kuivatada, desinfitseerida ja sisse kasvanud karva tagasi õigesti kasvama suunata. Osta minu teada saab seda Tallinnast Pro Kapitali keskusest, kus peaks olema üks spetsiaalsematsorti kosmeetikatarvete pood. Mõeldud eelkõige vist ilusalongi omanikele toodete ostmiseks, kui ka tavatarbijale.

Noh ja siis on muidugi veel igasugused muudki vähem tuntud võimalused nagu laserepilatsioon (vägaväga kallis) jne võimalused.

Head otsustamist Sulle, mida valida!

Milliseid kehaosi oleksid valmis epileerima, kui niiöelda.

Jaga seda postitust

Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Vasta sellele teemale...

×   Pasted as rich text.   Eemalda formaat

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Viimati Sirvimas   0 liiget

Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.