Jump to content
Sign in to follow this  
past

uurimuslik töö

Recommended Posts

Tere! Mul on tarvis teha bioloogiatunnis uurimuslik töö mingi teles reklaamitava toote kohta. Mida sisaldab, mis üks või teine inimesele head või halba teeb jne. Otsustasin, et valin mõne toote kulturismivaldkonnast, usun, et ta lepib sellega. Mõtlesin, et toode võiks olla mingi spetsiifilisem, sisaldab erinevaid aineid ja siis ma saan uurida, mida üks või teine inimesele teeb.

Kui keegi oleks nii hea annaks mõne mõtte ja ka kasulikke linke, oleksin väga tänulik.

Tõnis.

no ma ju ütlesin, et küll ma sellest jagu saan, et neid telekas eriti ei näita.

Fat Burner võib-olla tõesti jah. Siis leiaks pudelilt, mida see sisaldab ja siis otsiks materjali, mis head ja mis halba neid on?

no ma ju ütlesin, et küll ma sellest jagu saan, et neid telekas eriti ei näita.

Fat Burner võib-olla tõesti jah. Siis leiaks pudelilt, mida see sisaldab ja siis otsiks materjali, mis head ja mis halba neid on?

Edit:

Sisaldab:

vesi, L-karnitiini, rohelise tee ekstrakt, happesuse regulaator sidrunhape, magusaine atsesulfaam K, loodusidentne lõhna-ja maitseaine, B-rühma vitamiinid, antioksüdant askorbiinhape, säilitusained kaaliumsorbaat ja naatrium bensoaat, värvaine E131.

Põhimõtteliselt ma leidsin nende kõigi kohta midagi. L-karnitiini, ekstrakti, atsesulfaam K kohta on küll inglise keeles, aga selle peale ütleksin, jõudu tööle.

Üks asi jäi veel leidmata: loodusidentsed lõhna-ja maitseained.. kas keegi omab teadmisi, mis need on?

Ma teen sul asja lihtsamaks. Fatburner on mõttetu suhkruvesi.

Mine lase kraanist vett, pigista natuke sidrunit ja paar tl suhkrut. Saad sama tulemuse.

Ma teen sul asja lihtsamaks. Fatburner on mõttetu suhkruvesi.

Mine lase kraanist vett, pigista natuke sidrunit ja paar tl suhkrut. Saad sama tulemuse.

et lähen biuka tundi et teha ettekannet mingist tootest.

lähen klassi ette, ühes käes poolikud sidrunid, teises suhkrutoos ja laual tass

pigistan sidrunist mahla sinna sisse, valan vett peale ja lisan suhkru ja ongi minu ettekanne teemal: toote mõju inimesele?

Tänan väga, ma ise ei olekski selle peale tulnud. Ei, tegelikult sa võibolla ei lugenud teema algust läbi.. ma vähemalt loodan, et oli nii.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.