Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Külaline_jõutõstja_*

Mis tööd teete sportlased?

Recommended Posts

Guest Külaline_jõutõstja_*

et füüsiline töö vist pole parim valik trenni tegemiseks või mis? kas enamasti siis olete treenerid või turvamehed ööklubis või turvafirmas või mis ametit peate?

ei tea mis ametit valida ja pealegi kehaehitamine kulukas hobi, vaja puhata,taastuda, süüa tihti...

Õppida, õppida, õppida...ütles kunagi üks kiilakas. Ja tal oli õigus. Õpi treeneriks, tervisliku toitumise spetsialistiks. Usu mind, sellel alal on tulevikku. Kui vaadata rahva üldist rasvumist siis selliste spetsialistide elu saab magus olema ;) Jõudu!

njh aga kui oled nr 1 eestis(nt kiivikas) siis tuleb lisa küll igasuguste üritustega ja toiutumiskavadega jne...

Eks lisa tuleb, aga Kiivikas kirjutas oma blogis, et ta käib kontoris tööl... kus, seda ei tea, Robocopi kontoris ehk?

mina olen kuri onu kes kontrollib korrektsust... a põhitöö on "tudeng" ;)

Kiivika puhul, kulturism kui selline ei toida - toidulisandite müük toidab + sponsorlustehingud.

See istuv töö on täiega kopa ette visanud, peaks Viru vanglasse valvuriks kandideerima vist ;)

Ja nii ongi, et võid küll töövälisel ajal end liigutada trennis ja mujal, aga see pole see.

Ma olen ka kogu selel sajandi istunud ja nüüd vahelduseks võtsin sügisel turvatööd proovida lisatööna, just vahelduse pärast, see oli siis õhtuti ja ööseti, aga kurnas ära kiiresti, ei saa ikka kahte tööd teha, samas kui teha vaid turvatööd, siis ei jõuaks üüri ära maksta, peaks vaatama mõne paremini tasustatava liikuva töö, äkkil eidub:)

Aasta aega jõusaalitreeninguga tegelenuna ei saa ka ennast sportlaseks nimetada, aga töö just päris istuv ei ole, saab autoga linnas (Pärnus) erinevate tööobjektide vahel ringi liikuda ja objektil olles ka istumiseks eriti aega pole. Vahel on natuke füüsilist tööd ka. Aga üldiselt lähemal ajal töökoha vahetus plaanis. ;)

Asjaarmastaja-tervisesportlasena olen hetkel täiskohaga emme oma 5-kuusele tirtsule ;) . Enne tema aega olin läbi ja lõhki kontorirott.

Edited by FG

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.